COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Johannes Hoogerland Magdalena Maria Datthijn-Dees Magda Cornelia Neeltje Guilj am-Verstraten Johan donderdag 28 maart 2019 Waarom vechten, waarom pijn Je wilde niet weg, maar bij ons zijn De strijd was oneerlijk,je wilde nog verder, maar verloor het gevecht, volkomen en onterecht. Dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, maar verdrietig omdat we haar nu moeten missen, nemen we afscheid van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Pieter Datthijn 27 maart 1998 Schoondijke, 30 augustus 1934 IJzendijke, 20 maart 2019 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kotkastraat 16,4501 KK Oostburg We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Huize Emmaüs en dr. vd Maas, voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Met droefheid delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde moeder en schoonmoeder sinds 14 februari 1988 weduwe van Jan Guilj am in de leeftijd van 92 jaar. BiervlietL.J. Guiljam M.L. Guiljam-van de Voorde Terneuzen, 27 maart 2019 Correspondentieadres: Hoogstraat 11 4521 BK Biervliet De rouwdienst wordt gehouden op D.V. dinsdag 2 april om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis 'Bachten Dieke' afd. het Baken, voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 75 jaar. Adrie Hoogerland - Goulooze Jacqueline en Jacco Marjolein en Joey Fleur Linda en Gerrit-Jan Een speciaal woord van dank voor huisarts dr. H.L.N. van der Veen, het personeel van de afdeling oncologie van hetA.D.R.Z. en de medewerkers van Allévo voor de goede zorg. 26 maart 2019 Voorstraat 4,4491EW Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 30 maart om 13:00 uur in Zaal onder de Toren, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er in voornoemde zaal gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. pzc.nl/familieberichten Geen bezoek aan huis. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanie beschouwen. ZV SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichten pzc@ pe rsg roe p. n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 65