Wil Cornelisse - Overweel 14 Dirk Cornelis Bom Nella Adriaanse OVERLEDEN Ko de Bruijn Peter Cornelisse Ko Burger Jos Steijn donderdag 28 maart 2019 Afgelopen maandagavond is onze lieve (schoon)vader, groot- en overgrootvader onverwachts maar rustig ingeslapen. Een prachtig en liefdevol leven is daarmee afgesloten. Yerseke, 3 mei 1929 Echtgenoot van Jos Bom-Bouma f t Geersdijk, 25 maart 2019 Drachten: Peter Bom Hilde Bontekoe Oost-Souburg: Jos(ien) Bom Fred Jansen Driehuis: MichielBom Nynke Postma Klein- en achterkleinkinderen: Martine, Simone, Casper, Lonneke, Wolfert, Annelie, Julia De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 12,4381 LE Vlissingen Dick Bom Erg verdrietig om afscheid te moeten nemen van onze buurman Maar dankbaar zijn wij voor de jaren dat wij hem hebben gekend. Wij wensen de naaste familie alle sterkte toe. Familie Wondergem Familie de Krijger Familie Davidse Familie Koster Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van ons mam, schoonmoeder en trotse oma weduwe van 16 oktober 1952 126 maart 2019 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres Coöperatie Dela, t.a.v. familie Cornelisse Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Wil in uitvaartcentrum de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op donderdag 28 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 maart om 13.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de bijzetting bij ons pa op de gemeentelijke begraafplaats. Onze dank gaat uit naar WVO Scheldehof pgwoning 3 voor de liefdevolle verzorging. Wil Cornelisse - Overweel Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze (oud-)medebewoonster Anneke Pels Wij wensen Jannie heel veel sterkte toe. Namens alle bewoners van appartementencomplex "De Dokke", Clasinastraat te Arnemuiden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Tonnie Rijnberg Wij wensen Hanny, Niek en Annemieke en kinderen, Mirjan en Ruud en kinderen heel veel sterkte toe. Vlissingen: Willem en Lonia Rijnberg Grijpskerke: Michiel, Liesbeth en kinderen Dordrecht: Tom en Karina Terneuzen: Klaske Rijnberg Terpstra, Adrie de Ridder Terneuzen: Wiepie, Wim en kinderen Terneuzen: Annemarie, Henk en (klein-) kinderen Na een periode van afnemende gezondheid overleed onze zwager PM "I wandered lonely as a cloud" William Wordsworth Wat hebben wij samen een onvergetelijke en zinvolle, heerlijke tijd beleefd. In dankbare liefde herdenk ik Yerseke, 3 mei 1929 Geersdijk, 25 maart 2019 Hannelore Meijaard Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, zus en tante Catrien Adriaanse en Cor de Kam Sandra en Frans Verstraten Peter Adriaanse Addy en Jaap Moelker Bert-Paul en Gudrun de Kam Willem-Jan en Marieke de Kam Neven en nichten Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze schoonzus en tante Bonaire: Carla en Jasper Meijers Judith en Neil Chris We hebben afscheid moeten nemen van onze dierbare broer en zwager Kapelle, 11 februari 1954 t Heerhugowaard, 26 maart 2019 Anneke Kole-Burger Ad Kole Elstarstraat 57 4421 DV Kapelle Familie Boonman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42