Anna Pels FAMILIEBERICHTEN 13 Anneke Jan den Deurwaarder Peter Vervaeck <=^Ziey c^oudeiut^/ - c^teut£/ woensdag 27 maart 2019 André Dees Agnes Marie van Poecke-Vermeire Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Wij hebben Jan leren kennen als een zeer betrokken medewerker, die zijn werk jarenlang met veel plezier, enthousiasme en toewijding heeft uitgevoerd. Veel te kort heeft Jan van zijn gepensioneerde leven' mogen genieten. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Directie en personeel Bilfinger Industrial Services B.V. Zeeland-Zuid Gij ziet het immers; want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; op U verlaat zich de arme, Gij zijt geweest een Helper van den wees. Psalm 1014 Met diepe droefheid delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte, door de Heere is weggenomen, mijn geliefde vriendin en huisgenote, onze dierbare familievriendin en tante Overleden, 24 maart 2019 te Middelburg mens een strijd op de aarde? Job 7:1" J.G. (Janny) Overbeeke C.L. Overbeeke A.P. Overbeeke - Verkerke M. Hulshof - Uyl gehuwd geweest met L.C. Overbeeke H. Hulshof G.J. Overbeeke gehuwd geweest met C.J. Overbeeke - Hubregtse M. Overbeeke overleden 18 maart 2019 J.I. Moerland gehuwd geweest met A. Moerland - Overbeeke J.A. Overbeeke J.J. Overbeeke - Duijster (Achter)neven en -nichten. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Cedrah, locatie Eben-Haëzer, voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres: Mevr. J.G. Overbeeke Clasinastraat 29 4341 ER Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 28 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de Zuiderkerk van de Gereformeerde Gemeente, Schoutstraat 1 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 30 maart om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Zuidstraat 15 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hogeweg te Poortvliet. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Wanneer u geen rouwbrief hebt ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geboren, 29 juli 1932 te Amsterdam Heeft niet de Arnemuiden: Aagtekerke: Olst: Terneuzen: Poortvliet: Sint-Annaland: Kapelle: DANKBETUIGING ZV Geen golfte hoog, geen zee te diep, op weg naar de "Horizon". We zullen zijn vriendschap en opgewektheid moeten missen. Verdrietig namen wij kennis dat onze altijd optimistische zwager op een zonnige lentedag vrij plotseling is overleden Wij wensen onze zus Rienk, Anita en Joop, André en Nadia en hun kinderen heel veel sterkte. Jannie en Tom Stoorvogel Leendert - in herinnering - Lenie en Rinus - in herinnering - de Vries en kinderen Adri en Wim Slabbekoorn en kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, onze oma, overgrootmoeder, zus, tante en oudtante weduwe van Caesar Eduard van Poecke Waterlandkerkje, 26 januari 1929 t Terneuzen, 25 maart 2019 Sluis: Honnie van Poecke (in herinnering) Mischa en Ricardo Collin, Gwen Hylke en Gianni Nicky, Dani Terneuzen: Rudi en Rina van Poecke-de Smet Nathalie en Nicole Patricia en Predrag Tihomir, Indira, Daniel Rowdy en Celine Oostburg: Antoine Vermeire en Maja van Oosten Aswin en Renata Chloë Correspondentieadres: Geulstraat 92,4535 CZ Terneuzen Moeder, onze oma ligt opgebaard in het uitvaart centrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar nog gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 28 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 30 maart om 11.00 uur in de aula van het naastgelegen crematorium. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naasten persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre, voor alle goede zorgen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Wij zullen ons Peter blijven herinneren als een opgewekte en gedreven collega. Wij wensen Yvonne, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit verlies. Direktie en Personeel TIELEMAN TRANSPORT KLOOSTERZANDE Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen ieder van jullie hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven. Wij denken met fijne herinneringen aan haar terug en het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. Familie Boudeling COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56