T 12 FAMILIEBERICHTEN Nella Adriaanse Bennie d'Hont Hendrikus Hubertus Bergsma - O/ct/tAy - Bojan Goricki Rachel Maria Casteels Karei Verhaegen OVERLEDEN Nella Adriaanse - van Maldegem Nella Jeannette d'Hont-Gelderland woensdag 27 maart 2019 Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, zus en tante Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, hartelijkheid, bezorgdheid en hij er altijd voor iedereen was, is overleden 21 maart 1942 120 maart 2019 echtgenoot van Jeannette Chantal en Rob Bram It Judith Cedric Margarethaplein 20,4533 AR Terneuzen Naar wens van Bennie heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig om zijn heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve Pa, schoonvader en trotse Opa weduwnaar van Margriet de Koeyer Kerkrade, Hoek, 27 juni 1938 20 maart 2019 Conny en Mare Melanie Zoë Bruno Shaggy Marco Correspondentieadres: Schipholstraat 5 4554 BN Westdorpe Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid moeten nemen van Postojna, 16 juni 1949 f Gent, 23 maart 2019 Nada Goricki Marije en Jeroen Sara, Casper Paul De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 maart om 14.00 uur in de aula van het uitvaart centrum, Bellamystraat 28c in Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, gelegen naast het uitvaartcentrum. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. weduwe van Camiel Audenaerd is niet meer. Op 25 maart 2019, om precies te zijn 97 jaar en 219 dagen na haar geboorte in Zuiddorpe, is haar vermoeid hart gestopt met kloppen. Ria en Walter (f) Lea (f) Annie en Rudy Theo en Gertie Dora en Jef Eric en Marloes Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 25 maart 2019 Corr.adres: Eteringen 3,4554 BH Westdorpe Op zaterdag 30 maart, om half twee, nemen we afscheid van ons moeder in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent daarbij van harte welkom. Voorafgaand aan de crematie kan iedereen die wil om kwart voor twaalf afscheid nemen van ons moeder in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. VERDER GEEN POESPAS, ZEI /-> ONS MOEDER ALTIJD t 1 De boerderij was zijn hobby, zijn werk, zijn lust en zijn leven. Verdrietig, maar trots om wie hij was voor ons en allen die hem een warm hart toedroegen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pap en opa echtgenoot van Suzanne Verhaert Graauw en Langendam, 26 mei 1939 Hulst, 25 maart 2019 Hulst: Suzanne Verhaegen-Verhaert Zaamslag: Bram en Eline Verhaegen-de Regt Laurens, Julian Zaamslag: Lou en Dionne Verhaegen-Wauters Pepijn, Babet Correspondentieadres: Uitvaartcentrum coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561GV Hulst t.a.v. familie Verhaegen U kunt afscheid nemen van Karei in het uitvaartcen trum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 29 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 30 maart om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 13.15 uur. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar dr. De Visser en zijn team, alle specialisten, verplegend personeel, de schoon maakploeg en vrijwilligers verbonden aan de Seniorenkliniek van de Blaauwe Hoeve. In het vertrouwen dat zij welkom is in het Huis van de Vader hebben wij moeten loslaten onze geliefde Middelburg 2 mei 1957 - Zuiddorpe 24 maart 2019 Catrien Adriaanse en Cor de Kam Sandra en Frans Verstraten Peter Adriaanse Neven en nicht Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder die leeft en in mij gelooft zal nooit sterven. Met dit vertrouwen is Nella ingegaan tot het huis van haar Hemelse Vader Nella was jarenlang werkzaam op het Katshuis, de bewoners en collega's nemen met verdriet afscheid van haar. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Leo, de kinderen en kleinkinderen. Collega's en bewoners van Het Katshuis Stichting Philadelphia Zorg Leo Adriaanse Jan en Jeliie Sam en Sandra met Jona en Zoë Timen Joyce met Cas Ruben en Rianne met Amy en Liza Michiel en Jennifer met Owen en Madeiyn David t De viering van Neila's leven vindt plaats op vrijdag 29 maart om 13.30 uur in gebouw Capitol, Mr. F.J. Haarmanweg 39, 4538 AN Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid te condoleren. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Leo Adriaanse, Hoofdweg Zuid 107,4574 RW Zuiddorpe ieoa3aanse@gmail.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55