Anna Pels FAMILIEBERICHTEN 13 Marjan Potters-de Regt Marjan Potters - de Regt Anneke Lieve Marjan, DANKBETUIGING cRie/(lfóaude£utg/ - OVERIGE BERICHTEN woensdag 27 maart 2019 In iedere traan van verdriet glinstert een mooie herinnering Rust zacht lieve lach Vol verdriet laten wij u weten, dat najaren strijd tegen een ongeneeslijke ziekte, toch nog onverwacht is overleden onze lieve, mooie, sterke dochter, (schoon)zus en tante Ze mocht slechts 51 jaar worden Piet en Adrie de Regt Heieen en Rien-Willem Yurben en Zamara Yarah Annelies en Louis Carola en Reinier Leonie en Arjen Valerie en Thomas Peter en Jessica Robbert Dean Ramona Indy en Boris Saskia en Vince Velluweweg 6 4472 AK 's Heer Hendrikskinderen Het doet ons zeer jou te moeten laten gaan maar wij zijn zo trots op je en wat zullen we jou en je liefde missen Mag»nne »Pieternella Sophia Zij werd maar 51 jaar Vrouw van Thijs Moeder van Naud en Sep Dochter van Piet en Adrie Zus van Heieen, Annelies, Peter, Saskia Schoondochter, schoonzus en tante Breda, 23 maart 2019 Wij nemen afscheid van Marjan op zaterdag 30 maart 2019 om 12.00 uur in de Lambertuskerk, Kerklaan 4,4944 VB te Raamsdonk. Aansluitend is er een informeel samenzijn rondom Marjan waarbij u nog een persoonlijke tekst op de kist kunt zetten. Rond 15.30 uur zal Marjan in besloten kring gecremeerd worden. Correspondentieadres: Zuylen uitvaartverzorging, Tuinzigtlaan 11 4813 XH te Breda Gij ziet het immers; want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; op U verlaat zich de arme. Gij zijt geweest een Helper van den wees. Psalm 10:14 Met diepe droefheid delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte, door de Heere is weggenomen, mijn geliefde vriendin en huisgenote, onze dierbare familievriendin en tante Overleden, 24 maart 2019 te Middelburg mens een strijd op de aarde? Job 7:1" J.G. (Janny) Overbeeke C.L. Overbeeke A.P. Overbeeke - Verkerke M. Hulshof - Uyl gehuwd geweest met L.C. Overbeeke H. Hulshof G.J. Overbeeke gehuwd geweest met C.J. Overbeeke - Hubregtse M. Overbeeke overleden 18 maart 2019 J.I. Moerland gehuwd geweest met A. Moerland - Overbeeke J.A. Overbeeke J.J. Overbeeke - Duijster (Achter)neven en -nichten. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Cedrah, locatie Eben-Haëzer, voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres: Mevr. J.G. Overbeeke Clasinastraat 29 4341 ER Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op D.V donderdag 28 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de Zuiderkerk van de Gereformeerde Gemeente, Schoutstraat 1 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 30 maart om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Zuidstraat 15 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hogeweg te Poortvliet. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Wanneer u geen rouwbrief hebt ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geboren, 29 juli 1932 te Amsterdam Heeft niet de Arnemuiden: Aagtekerke: Olst: Terneuzen: Poortvliet: Sint-Annaland: Kapelle: Voor altijd in ons hart! Marion, Alexander, Jake en Fauve Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen ieder van jullie hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven. Wij denken met fijne herinneringen aan haar terug en het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. Familie Boudeling JohcctvHoekmcctv PM COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Uitvaartverzorging 'DE BEVELANDEN'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45