7 7 12 FAMILIEBERICHTEN Jos Steijn Kees de Visser Nella OVERLEDEN Nella Adriaanse - van Maldegem Nella Adriaanse - van Maldegem Frans Jongenelen Kornelis Francke Kees Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Jan den Deurwaarder Wij hebben Jan leren kennen als een zeer betrokken medewerker, die zijn werk jarenlang met veel plezier, enthousiasme en toewijding heeft uitgevoerd. Veel te kort heeft Jan van zijn gepensioneerde leven' mogen genieten. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Directie en personeel Bilfinger Industrial Services B.V. Zeeland-Zuid Verdrietig, dankbaar en vol respect nemen we afscheid van mijn lieve schoonzoon en onze zwager en oom Kees Francke Mevr. C. Louws - Janse Aarnout t Piet en Korrie Kees en Anneke Jan en Lies Jaap en Jannie Corrie en Piet t Leny en Dick Betsie Floor t Neven en nichten Kees, we gaan je missen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is na een mooi en voltooid leven van ons heengegaan onze lieve vader, opa en overopa weduwnaar van Jo Steijn - Boonman in de leeftijd van 92 jaar. Kloetinge: JobienenPiet Maaike Kapelle: Liesbeth en Willem Joanne en Gidion Maarten en Angelique, Quinten Kwadendamme: Martien en Cora Jos, Jeanne Oudelande: Resjan en Henk Jasper, Daphne 26 maart 2019 Langeweegje 53,4434 ND Kwadendamme De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 30 maart om 12.00 uur in de Heilige Bonifatiuskerk te Kwaden damme. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Cor Kole "Ik héb een mooi leven gehad, maar straks wordt het nog mooier. Positief en zorgzaam als hij was, hebben wij in liefde losgelaten onze lieve (schoon)vader weduwnaar van Leny de Visser-Joosse 01-09-1929 25-03-2019 Wilma (in liefdevolle herinnering) Joke en Heieen Keesje (in liefdevolle herinnering) Monique en Ron Correspondentieadres: Veerseweg 117,4332 BD Middelburg De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 30 maart om 10.30 uur in de Pelgrims- kerk, Fort den Haakweg 2 in Vrouwenpolder. De begrafenis vindt plaats op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg in Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren in 'De Ontmoeting' bij de Pelgrims- kerk. Wij willen alle medewerkers en vrijwilligers van 'Binnenhaven' in Nieuw en Sint Joosland bedanken voor de liefdevolle verzorging. woensdag 27 maart 2019 PM In het vertrouwen dat zij welkom is in het Huis van de Vader hebben wij moeten loslaten onze geliefde Middelburg 2 mei 1957 - Zuiddorpe 24 maart 2019 Thuisgehaald door haar Hemelse Vader, onze lieve zus en tante Wij wensen Leo, kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. André en Margrite van Maldegem - Palier Ellen en Jan Kaljouw - van Maldegem Cari en Dick Geuze - van Maldegem Gelina van Maldegem Neven en nichten Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder die leeft en in mij gelooft zal nooit sterven. Met dit vertrouwen is Nella ingegaan tot het huis van haar Hemelse Vader Nella was jarenlang werkzaam op het Katshuis, de bewoners en collega's nemen met verdriet afscheid van haar. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Leo, de kinderen en kleinkinderen. Collega's en bewoners van Het Katshuis Stichting Philadelphia Zorg Je laatste rit was de moeilijkste Tegen beter weten in hoopten we op nog wat extra tijd. Het mocht niet zo zijn. Intens verdrietig hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom We zullen zijn verhalen, humor en vrolijkheid missen! Goes: John, Monique en Iris Dommanschet-de Kort Maastricht: Carla, Patricia, Britt en Lasse Mertens de Kort Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Met veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze behulpzame vader en opa sinds 19 juli 2017 weduwnaar van Sjaan Francke-Louws in de leeftijd van 78 jaar. Els en John Sascha en Patrick Nicky en Robin Robin en Niels Carla en Richard -in liefdevolle herinnering- Ceesje en Anne Henny en Chantal Bo Sandra en Steven Tim 24 maart 2019 Correspondentieadres: Familie Thijsselink-Francke Binnenhof 31,4371TD Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 30 maart van 10.30 tot 10.45 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1 te Biggekerke. Vervolgens wordt hier om 11.00 uur de uitvaartdienst gehouden. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zoute- landseweg te Biggekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. indien u geen rouwbrief hebt ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Leo Adriaanse Jan en Jeliie Sam en Sandra met Jona en Zoë Timen Joyce met Cas Ruben en Rianne met Amy en Liza Michiel en JenniFer met Owen en Madelyn David t De viering van Neila's leven vindt plaats op vrijdag 29 maart om 13.30 uur in gebouw Capitol, Mr. F.J. Haarmanweg 39, 4538 AN Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid te condoleren. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Leo Adriaanse, Hoofdweg Zuid 107, 4574 RW Zuiddorpe leoa3aanse@gmaiUom Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde collega in de leeftijd van 62 jaar. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind veel sterkte met dit grote verlies. Directie collega's Cool Green Solutions Kees

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44