'Pfólifc TVe&donfi COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Elise Emilie Augusta Vermandei Victor Livinus Vernaeve Peter Vervaeck Peter Vervaeck Stanny Bakfiets De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. In haar vertrouwde omgeving is op 93-jarige leeftijd overleden weduwe sinds 23 april 1988 van 120 - 03 - 2019 Sas van Gent 24 - 06 -1925 Sas van Gent Sas van Gent, 26 maart 2019 Oostkade 17,4551 CL De Eucharistieviering heeft, op haar uitdrukkelijk verzoek, in besloten kring plaatsgevonden in de H. M. Hemelvaartkerk te Philippine. Aansluitend hebben we haar te ruste gelegd bij haar man op de begr.pl. St Jans Schorre te Sas van Gent. Exec, test.: R. Heijens en J. Everaert Wat de toekomst brenge moge, mij geleidt des heren hand. Dankbaar voor dit mooie leven, waarin wij allen mochten delen in zijn goedheid en liefde, geven wij met intens verdriet kennis van het overlijden van onze unieke en lieve man, vader, opa, broer en oom echtgenoot van Maria Wesdorp-van Espen In de leeftijd van 68 jaar. Breskens: M. Wesdorp-van Espen Cornelis en Judith Darren, Zohra, Quinten, Amy Marinus en Dominique 444 Breskens: L.A. Wesdorp M. Wesdorp-Karels Melanie en Jeroen Nadine en Darryl 123 maart 2019, Brugge Correspondentieadres: M. Wesdorp-van Espen, Dorpsstraat 65,4511EC Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 29 maart om 13:00 uur in de SOW-kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Vooraf aan de afscheidsdienst vanaf 12:30 uur is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. We moeten afscheid nemen van onze schoonbroer en oom Johant en Andrea van Espen-Snauwaert Franky en Sharon Jan en Sarie van Espen-du Fosse Addie en Jaap Carels-van Espen Monique en Bart Miranda We zullen hem heel erg missen. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in rust van ons heengegaan. In liefde losgelaten mijn lieve man, onze pa, schoonpa en trotse opa echtgenoot van Yvonne Gelderland Hij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Yvonne Patricia en Duco, Brett Dennie en Madeion, Vince, Lois 24 maart 2019 Stuvesande 516,4532 ML Terneuzen U kunt afscheid nemen van Peter in het uitvaart centrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 27 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 maart om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar dr. Hallaert, prof. dr. Boterberg, dr. Asrian en de medewerkers van 'de Meander' voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Voor altijd onze 'super7opa. Brett, Vince en Lois Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonbroer echtgenoot van Yvonne Gelderland Wij wensen Yvonne, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Wim Marie-Louise en Jan t Suzanne en Wies Marleen en Otto Anton en Milly Georgette en Rudi Christianne en Adri DANKBETUIGING Willemina Cornelia van der Peijl-Toorenman - Wil - IN MEMORIAM Geen kind is zo aanwezig als 't kind dat wordt gemist 26 maart 2007 26 maart 2019 pzc.nl/familieberichten dinsdag 26 maart 2019 ZV T Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven getoond na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze trotse oma Govert en Karin Daphne Tim en Silvana Terneuzen, maart 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 64