familieberichten éfo FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFON Familieberichten Cornelis Kole - Cor- Cor Kole Familieberichten Na twee dagen van hoop en vrees hebben wij met verdriet in ons hart afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa 4 februari 1957 24 maart 2019 Wat zullen wij hem missen... Barthelien Kole - Snoek Arno en Janneke Ryder Evert en Bianca Leon Geheel naar zijn wens nemen wij met ons gezin afscheid van Cor. Correspondentieadres: Lincolnlaan 19,4463 WZ Goes Geen bezoek aan huis. Graag ontvangen wij uw condoleance schriftelijk. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Wij wensen Barthelien en de kinderen veel sterkte toe met dit groot verlies. Nel Snoek - Post Jan Snoek, in liefdevolle herinnering Fransien en Ferdinand Frank 24 maart 2019 Frans Vette Marinus Cornelis Westveer Rinus Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. online pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. dinsdag 26 maart 2019 In je hart leven mensen die er thuis zijn en daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn Bedroefd laten wij u weten dat is overleden onze lieve, zorgzame vader en trotse opa weduwnaar van Addy Vette-Stobbelaar in de leeftijd van 85 jaar. Nu je voorgoed van ons bent heengegaan gedenken wij in dankbaarheid voor wat je hebt gedaan IJsselstein: Christian en Emile Vermeirssen-Vette Middelburg: Wijnand en Daniëlla Vette-Verstraeten Joost en Sharina Marloes en Wilhelm 's-H.H.kinderen: Erica en Hans Huige-Vette Manon en Martien Elien 24 maart 2019 Europastraat 13 4417 BH Hansweert De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 29 maart om 11.00 uur in de R.K.Kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. afdeling van de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Paardenmarkt 8 te Yerseke, gelegenheid tot condoleren. Wat blijft zijn de mooie herinneringen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend en gedaan heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en overopa sinds 17 september 2017 weduwnaar van Sien Westveer-Dees 21 maart 1928 23 maart 2019 Harderwijk: Rien en Janet Westveer-Visscher Rilland: Anny en Huib de Leeuw-Westveer Waarde: Carolien en Kees Weststrate-Westveer Waarde: Chris en Marlies Westveer-Paauwe Ammerzoden: Ad en Marcolien Westveer-Lagendijk Waarde: Martien en Janèt Westveer-Hirdes Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Julianastraat 36,4414 AV Waarde. Er is gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren op woensdag 27 maart van 19.30 tot 20.00 uur in Afscheidshuis 'Waardig', Koninginneweg 2 te Waarde. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 29 maart om 13.30 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45