12 FAMILIEBERICHTEN Johanna Jansen - Traas Jacob Buijze OVERLEDEN Sjaak van den Berg :j Jacobus de Bruijn Jaap Theo van Harn Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 22 november 2005 weduwe van Marcelis Jansen 24 juli 1925 24 maart 2019 Krabbendijke: Yerseke: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Yerseke: Huib in liefdevolle herinnering en Machelien Jolanda, Maries en Sigrid, Marcel en Lizet, Jos en Jantine, Annelies en Marnix Dien en Kees in liefdevolle herinnering Jolanda en Jaco, Lizette en Huibert Hans en Wilma Ilona, Mariska en Jordy Peter Kees en Ineke Marco, John en Dianne, Patrick en Miranda, Jeroen en Jeanique, Arjan in liefdevolle herinnering, Nicolle, Jolien, Dorinda Marcel en Anneke Marc, Joran en Lisanne, Miriam Carla en Nico Lorenz en Corien, Chris en Eline, Collin, Jordan en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Familie Jansen, Pasteurstraat 11a, 4416 EB Kruiningen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 28 maart om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. - Geen bloemen - Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Nieulande' te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. En een speciale dank aan mevrouw Van Koeveringe voor de fijne vriendschap en liefdevolle zorg. Heden heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Jansen-Traas weduwe van Marcelis Jansen in de leeftijd van 93 jaar. Yerseke: A.W. Jansen-van de Vrede Kruiningen: J. Jansen J.J. Jansen-Prevo Yerseke: J. Boone-Jansen Yerseke: J. Jansen M.W. Jansen- van Overbeeke Yerseke: M. Kosten-Jansen Neven en nichten Krabbendijke, 24 maart 2019 Jan den Deurwaarder Ko Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis voor de goede en liefdevolle verzorging. Daniël 611 Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Tine Buijze-Houmes f 27 januari 2016 Zaamslag, 30 augustus 1933 f Zierikzee, 24 maart 2019 Rob Buijze Anne-marie Bezemer-Buijze Jack Bezemer Rosanne en Dennie Juliëtte Zierikzee, De Brauwstraat 15 Correspondentieadres: Noorsestraat 6 4305 AK Ouwerkerk De dienst van Woord en gebed zal donderdag 28 maart om 13.30 uur gehouden worden in de Geertruidkerk, Ring 48 te Ouwerkerk. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 't Trapgeveltje, Ring 42 te Ouwerkerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Thuiszorg voor de liefdevolle zorg en aandacht. dinsdag 26 maart 2019 PM Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sjaak heeft (als voorzitter van de Stichting Evenementen Middelburg) ontzettend veel georganiseerd en betekend voor Middelburg: Koninginnedag Koningsdag, kleedjesmarkt, braderie, (intocht van) Sinterklaas, bouwspeelplaats, oldtimerdag, wintermarkt, etc. Soms speelde hij de hoofdrol, vaak was hij de ceremoniemeester, maar meestal was hij de grote regelaar achter de schermen. Sjaak was de SEM en de SEM was Sjaak. Jarenlang zette hij zich met hart en ziel in voor onze stad. Sjaak deed het allemaal om Middelburg mooier, leuker, gezelliger, aantrekkelijker te maken. Wij zijn hem zeer dankbaar voor alles wij hij voor onze stad gedaan heeft. De stad die hij zo lief had en mee begaan was. Een groot verlies voor Middelburg. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Margriet, zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Gemeentebestuur van Middelburg, Mr. H.M. Bergmann, burgemeester Mr. A. van den Brink, gemeentesecretaris Tot onze diepe droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerd koorlid Wij wensen familie, vrienden en bekenden Gods onmisbare hulp toe in deze moeilijke tijden. Christelijk Mannenkoor Zeeuws-Vlaanderen In plaats van kaarten Verdrietig zijn wij door i het overlijden van onze broer, zwager en oom lid in de orde van Oranje Nassau Vrouwenpolder 19 juli 1938 Middelburg 25 maart 2019 Familie de Bruijn Middelburg, 't Gasthuis afdeling Al. Correspondentieadres: Vrouwenpolderseweg 52 4354 KL Vrouwenpolder De Dankdienst voor het leven van Ko wordt gehouden op vrijdag 29 maart om 13.00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in de Ontmoeting. Uit de familiekring is overleden Spui, 6 april 1930 Terneuzen, 22 maart 2019 De fam. Van Harn Correspondentieadres: Burgthof 12 4571 DG Axel Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44