Beloofd is beloofd: gratis brood en shampoo voor arme kinderen corendon nl 12 NIEUWS LOCKHEED COCKTAILBAR maar wel dat er thuis zorgen zijn over geld of eten en dat deze kin deren om financiële redenen niet kunnen deelnemen aan extra activiteiten binnen of buiten de school, zoals sport. Deelnemers De deelnemende partijen aan de Alliantie tegen Kinderar- v moede - waaronder naast be drijven ook talrijke gemeen ten en welzijnsorganisaties- i zijn bij elkaar gebracht door drie initiatiefnemers: het Ne derlands Centrum Jeugdge- zondheid, Missing Chapter Foundation (MCF) en Alles is Gezondheid. „Het wordt tijd dat we een vuist maken", zegt Soler Berk, directeur strategie en innovatie bij MCF. ,,We hopen dat dit ini tiatief zich als een olievlek ver spreidt en meer partners zich zul len aansluiten. Alleen lukt het ons niet." De haalbaarheid van de doel stelling van o procent armoede in 2030 zal voor een groot deel ook afhangen van de overheid, stelt Berk. Volgens hem is een delta plan armoedebestrijding nodig. Berk: ,,De overheid zal moeten bewegen, om te beginnen door in het beleid het kind en het gezin centraal te stellen.'' Zo gaan de supermarkten van Aldi uiterlijk in 2020 brood dat overblijft doneren aan scholen, zodat geen enkel kind meer met honger in de klas zit. Uni- leverdochter Zwitsal gaat ver zorgingsproducten via consul tatiebureaus en kinderdagver blijven aanbieden aan mensen onder de armoedegrens. Zorgver zekeraar Menzis gaat gezinnen die kampen met premieachter standen helpen met 'haalbare af betalingsregelingen'. Schulden die daarna nog openstaan worden kwijtgescholden. Eén op de negen kinderen, bijna 400.000, leeft momenteel in armoede. De inkomens in deze gezinnen komen uit onder de door het Nibud vastgestelde grens van 'niet veel, maar toerei kend'. Dat betekent niet dat zij onder de brug moeten slapen, Ml Sicilië Eloro Hotel Sicilië Hopps Hotel Beoordeeld met een 8.0 r Sardinië Castelsordo Castelsardo Resort Village Sardinië Pedraladda Hotel V V Beoordeeld met een 8.5 Beoordeeld met een 8.2 023 75106 06 dinsdag 26 maart 2019 Ze zijn wel wat gewend, de New Yorkers. Maar de romp van een historisch vliegtuig zien ze ook niet elke dag op Times Square voor het verkeerslicht staan. De Lockheed Constellation, gebouwd eind jaren 50, vervoerde in zijn lange historie passa giers, maar ook drugs. Het vliegtuig is de afgelopen maanden gerestaureerd en zal voortaan dienst doen als cocktailbar van het nieuwe TWA Hotel op JFK Airport. Dit hotel is gevestigd in de voormalige terminal van vliegmaatschappij TWA. fotos ap Utrecht De deelnemers streven ernaar dat er in 2030 in ons land geen kinderen meer in armoede leven. Laurens Kok Ruim tachtig organisaties en bedrijven onderschrijven van daag de belofte dat in 2030 geen enkel kind in Nederland nog opgroeit in armoede. Als ondertekenaars van de Alliantie tegen Kinderar- moede verplichten zij zich hun steentje bij te dragen. UdodiNoto All Inclusive Vertrek April v.a. €299 Mei v.a. €349 Juni v.a. €399 Vertrek April v.a. €349 Mei v.a. €299 Juni v.a. €399 Vertrek April v.a. €329 Mei v.a. €399 Juni v.a. €499 inclusief gratis parkeren* Mazaradelvallo AU Inclusive Direct aan het zandstrand Leuke activiteiten voor jong en oud Onlangs grotendeels gerenoveerd Op 500 meter vind je een minimarkt Beoordeeld met een 7.9 In het sfeervolle Mazaro del Vallo Op korte loopafstand van het zandstrand Entertainment voortong en oud Pizzeria restaurant diverse bars i All Inclusive Castelsardo All Inclusive Vertrek April v.a. €329 Mei v.a. €399 Juni v.o. €499 Gerenoveerd resort Gebouwd in 'village'stijl Gelegen aan idyllische baai Fantastisch uitzicht overzee Op loopafstand van Castelsardo vanaf Buffetrestaurant en pizzeria Badhanddoekenservice Elke avond entertainment en livemuziek Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van £2,50 en administratiekosten £25 per boeking. Oe op=op korting van £50 geldt per boeking, is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkten alleen geldig op corendon.nl of via ons Contactcenter. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/acties. *Gratis parkeren geldt alleen bij vertrek vanaf Maastricht. Druk- en zetfouten voorbehouden. corendono

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12