^^^Hvan23totenmet Thema: De mqlldeu^roüw^^^^l HetROSIE RESULTAAT Gratis Boekenweekgeschenk bij besteding van tenminste 12,50 aan Nederlandstalige boeken, in de boekhandel of online.* 7*24 Boeken bestellen via libris.nl/blz. Geen bezorgkosten voor boekbestellingen vanaf 15,00. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op libris.nl/blz Lucinda Riley De zeven zussen - Deel 1 Graeme Simsion Het Rosie Resultaat Murat Isik Verloren grond Daphne Deckers Dubbel zes m jp. «t Fidan Ekiz Alles begint k en eindigt 1 met familie Fidan Ekiz Alles begint en eindigt met familie Marcel van Roosmalen Het zijn de kleine dingen die het doen Stefan Popa Of de oleander de winter overleeft NORMALE MENSEN Sally Rooney Normale mensen GRAEME SIMSION Exclusieve gebonden editie ter gelegenheid van Boekenweek De Boekenweek Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis. De zussen werden als baby door Pa Salt geadopteerd en krijgen na zijn dood allemaal een brief met een mysterieuze verwijzing naar hun afkomst. Paperback 12,99 Ook als ebook De nieuwe Rosie! Don Tillman is terug en wil met de hulp van de beste experts zijn zoon Hudson ongemerkt voorbereiden op de middelbare school. Maar Hudson is niet alleen Dons zoon maar ook die van Rosie, en hij laat zich niet zomaar in een project vangen... Paperback 20,99 Ook als ebook Verloren grond, losjes geïnspireerd op de familie geschiedenis van Murat Isik zelf, is een epische roman over een gezin dat deels door het lot, deels door eigen toedoen uit een wordt geslagen. Een aangrijpend vader-zoon- verhaal over vriendschap, verlies en hoop. Gebonden 15,- Ook als ebook en dwarsligger8 Annabel raakt in één dag alles kwijt: de nalatenschap van haar ouders, haar relatie, zelfs haar geliefde huis aan de Orthoskade 66. Zij moet nu écht de mouwen opstropen en opnieuw beginnen. Maar al snel stapelen de problemen zich in een razend tempo op. Paperback 24,99 Ook als ebook In haar columns schrijft Fidan over het ziekbed van haarvader, die na een leven lang werken in Pernis overlijdt aan kanker. Ze haalt herinneringen op aan haarjeugd binnen de Turks-islamitische gemeenschap, een wereld die ver van Nederland afstond. Paperback 18,50 Ook als ebook HET ZIJN DE KLEINE DINGEN DIE HET Marcel van Roosmalen schrijft al jaren regel matig over zijn moeder in NRC Handelsblad. Zijn boek is het verslag van een wereld die steeds kleinerwordt. Een genade loos maar ook liefdevol portret van moeder en zoon, die ondanks grote en kleine tegenslagen manmoedig volhouden. Paperback 18,99 Ook als ebook Of de oleander de winter overleeft Stefan Popa vangt het vergeten Aroemeense volk in literatuur, net voordat dat dreigt te ver dwijnen. Of de oleander de winter overleeft is het onvergetelijke en ontroerende verhaal van een man die gaat sterven en een volk dat aan het vervagen is. Paperback 21,99 Ook als ebook De liefdesgeschiedenis van Marianne en Connell, die opgroeien in het zelfde stadje in landelijk Ierland, maar in verschillende werelden. Op het prestigieuze Trinity College in Dublin blijkt dat zich door de jaren heen toch een diepe band heeft gevormd. Paperback 20,99 Ook als ebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48