18 FAMILIEBERICHTEN Maria Trancina Wittemina van !He^en-Joziasse Rina Stoel-Padmos Ina Oreel Izaak de Waal Sonja van Hoof Benno Vranken Frank Reinhoud Henk Agterberg Sjaak van den Berg Sjaak van den Berg docent beeldende vorming, CKV, tekenen Tot ons verdriet is uit ons leven genomen onze dierbare vriend Frank, we zullen je missen. Bennie Schot Pieter Hollebrandse Elien Huige Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat na een periode van afnemende vitaliteit toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 87 jaar. Jo van Hekken Gerda Tosca Ad en Marjolijn Amarantha Denzei f 19 maart 2019 Correspondentieadres: Geulstraat 53, 4388 RG Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 26 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar gedenken zal om 14.00 uur plaats vinden in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. DANKBETUIGING Het vele warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor! Leen Stoel Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2019 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van onze lieve moeder, oma, dochter en zus zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven is ons tot steun geweest. Uit aller naam: Familie JJ. Oreel-de Meulmeester Oranje Nassaustraat 14, Arnemuiden Maart 2019 Na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa hebben we uw warme belangstelling en medeleven ervaren, waarvoor we u hartelijk danken! Familie de Waal Goes, maart 2019 zaterdag 23 maart 2019 In plaats van kaarten Would you hold my hand If I saw you in heaven? Would you help me stand If I saw you in heaven? I'll find my way through night and day 'Cause I know I just can't stay here in heaven -Eric Clapton - Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een mooi en kleurrijk leven toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve maatje, onze vader, schoonvader, opa, broer en oom Middelburg t Middelburg 3 juni 1946 22 maart 2019 Margriet van den Berg Mariëlla en René Dylan, Yannick, Rachelle Pascal en Willemien Collin, Amy, Liza, Lotte Tim en Vanessa Finn Piet Catrien en Bramt Petra en Ronald Jordy, Sven, Koen Voor ons ben je onvoorwaardelijke liefde en aandacht. Daar heb je ons mee omringd en gevormd. Zo blijf je in ons en je kleinkinderen voortleven, voor altijd. Correspondentieadres: Pijpstraat 37 4331 SN Middelburg Op donderdag 28 maart om 13.30 uur vindt de afscheidsbijeenkomst voor Sjaak plaats in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de bijeenkomst kunt u ons condoleren in de koffieruimte van het crematorium. Kom zoals je bent. Liever geen bezoek aan huis. Onverwachts afscheid moeten nemen van onze beste vriend. Leo en Yvonne Wensveen Tot ons groot verdriet is overleden op 20 maart Middelburg: Cor Franse Wil en John ten Bruggencate Annie Goedhart-Dronkers Harda, Leonoor, Louise Cocott Wij hielpen Sonja, Sonja hielp ons. PM Ik teken om niet te verdwijnen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van We zullen ons Benno herinneren als een dierbare, integere collega die als woord- en beeldkunstenaar zijn creativiteit en authenticiteit aan velen heeft doorgegeven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle sterkte toe in deze verdrietige tijd. Namens directie en collega's van Nehalennia Kruisweg en Breeweg, A.A.A. Hagt, directeur-bestuurder van de Mondia Scholengroep P.K. de Kreij, locatiedirecteur Nehalennia Kruisweg M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur Nehalennia Breeweg na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Een kaart Een warm woord Een lieve groet heeft ons heel erg goed gedaan. Hiervoor hartelijk dank. Elly Agterberg-Heydens Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, maart 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46