PZC werkt met teamleider kassen m/v UI de Betho 30% 27% 12% Hoe prikkel jij je werkende leven? intermediair VEERE ADVISEUR SOCIAAL DOMEIN a nationale JI vacaturebank I m De Betho is per direct op zoek naar een energieke kandidaat voor de functie Werkmeester (in eerste instantie op ons Schoonmaakbedrijf) op fulltime basis (gemiddeld 36 uur per week). Je verricht de werkzaamheden binnen een dynamisch team, onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager. Functie informatie We zoeken jou als je Geboden wordt: Procedure GEMEENTE 'I Voor de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling zijn wij op zoek naar een: FULLTIME, FUNCTIESCHAAL 10 Penitentiair inrichtingswerker De reactietermijn loopt t/m 3 april 2019. Voor meer informatie, kijk op www.veere.nl/vacatures (geen acquisitie) Vind een nieuwe uitdaging, verdien meer geld of volg een opleiding. Maak jouw keuze. Prikkel je werkende leven. Investeer. Ga naar intermediair.nl. Om de productie van grote aantallen planten voor het kruisings- en selectiewerk in goede banen te leiden, is Limagrain in Rilland op zoek naar een enthousiaste Je komt te werken in een van Nederlands grootste research- en veredelingscentra voor landbouwgewassen. Binnen de dynamiek van een modern en internationaal georiënteerd kweekbedrijf heb jij de zorg over ons dubbele haploïden-programma in de kassen. Je hebt te maken met tarwe, maïs, koolzaad, gerst en diverse Brassica- en Allium-soorten. Ben jij de persoon die: Sturing geeft aan de opkweekactiviteiten in onze kassen Kien is op continue verbetering en technische innovaties Het leuk vindt om in een groene omgeving met mensen te werken? Ga dan naar www.lgseeds.nl/carriere en kijk hoe je direct kunt solliciteren. De Betho te Goes voert namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen bepaalde delen van de Participatiewet uit, waaronder de Wet sociale werkvoorziening. Hierbij staat de ontwikkeling van de medewerkers centraal. De doelstelling is elke medewerker toe te leiden naar een zo regulier mogelijke arbeidsplaats. Bij De Betho werken ruim 700 medewerkers. De Betho kent de volgende bedrijfsonderdelen: - Detacheringsbedrijf - Verpakking en Montagebedrijf - Groenbedrijf - Schoonmaakbedrijf De werkmeester geeft leiding aan een groep van minimaal 25 medewerkers, inclusief 1 of meerdere voorlieden. Zelf verricht hij zijn werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager. De werkzaamheden van de groep kunnen bestaan uit allerhande werkzaamheden van de hierboven genoemde bedrijfsonderdelen met uitzondering van het Detacheringsbedrijf. Daarnaast is de werkmeester o.a. verantwoordelijk voor: De juiste uitvoering van de werkzaamheden zowel kwalitatief als kwantitatief: De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer; De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrekking tot zijn groep; De uitvoering van het beleid om de individuele werknemer in een zo regulier mogelijke omgeving te laten functioneren. beschikt over een MBO(4) denk- en werkniveau; aantoonbare leidinggevende ervaring hebt; goede contactuele, leidinggevende en organisatorische vaardigheden hebt; beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zowel zelfstandig kunt werken als in teamverband een verbindende rol kunt spelen; je bereid bent tot het volgen van aanvullende cursussen en over een rijbewijs B beschikt; tenminste affiniteit-, maar bij voorkeur ook ervaring hebt met het aansturen en ontwikkelen van doelgroepen met een afstand tot de arbeidsmarkt het van nature in je hebt om structuur te kunnen bieden en het belang inziet van ondersteuning en ontwikkeling van de medewerkers op je afdeling; iemand bent die het beste uit je medewerkers kunt halen. Een contract via het payrollbedrijf met een jaarsalaris van maximaal 42.000- bruto, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 7 april 2019 via het e-mailadres sollicitaties@debetho.nl in te sturen aan de heer S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer E.R. Vahlenkamp, Bedrijfsmanager telefoonnummer 0113-233933, toestel 220. Alle sollicitanten krijgen vóór 11 april 2019 bericht of ze wel of niet uitgenodigd worden voor een sollicitatiegesprek op 15 april 2019. Dienst Justitiële Inrichtinge De penitentiaire inrichting Middelburg zoekt collega's. Samen met ongeveer 160 collega's werk je voor én met gedetineerden. Jij draagt er niet alleen aan bij dat de straf die de rechter heeft opgelegd juist wordt uitgevoerd, maar ook dat de gedetineerden na hun detentie weer een plek vinden in de samenleving. Ministerie van Justitie en Veiligheid, Dienst Justitiële Inrichtingen, penitentiaire inrichting Middelburg Opleiding en salarisindicatie Je hebt minimaal een mbo g-diploma in de richting zorg en welzijn (bijvoorbeeld persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen PBSDj, sociaal pedagogisch werk (SPW) of agogisch medewerker GGZ. Ie maximale salaris is 2.679,- bij 36 uur per weeft. Jij bent een belangrijke schakel in het detentie en re-integratieproces van gedetineerden. Als penitentiair inrichtingswerker begeleid je hen in de woon- en leefsituatie en bij activiteiten. Ook zie je toe op veiligheid en verleen je intensieve zorg. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJI180g56 www.werkenvoornederland.nl Werken voor^®^®^3Ild zoekt uitdaging door van baan te veranderen wil meer verdienen volgt binnen een jaar een opleiding of training

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 16