18 FAMILIEBERICHTEN J? Is J? Johan Sipko Rienks Jo Hoebeke OVERLEDEN Jfïena Valeïia Sijnesael - C/ijs 3lene Cyriel Sijnesael en oma zoals een oma hooit te zijn Oma 3lene Tijd is tijdelijkheid. Op 91-jarige leeftijd is overleden Zierikzee, 18 maart 2019 Enige en algemene kennisgeving Na een kort ziektebed is onverwacht overleden mijn zoon, broer, zwager en oom. A.J. Oranje Anton 20-09-1965 18-03-2019 Oost-souburg: J.A. Oranje Oosterhout: Anita Oranje en Peter Scherders Joeri en Cecile Jaro Jodie en Mitchell Oost-Souburg: Rens Oranje Patrick (in liefdevolle herinnering) Sharon Robin Anton is in besloten kring gecremeerd. Enige en algemene kennisgeving Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat Godgeschapen heeft! Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Irma Leonie Juliëtte Stallaert Graauwen Langendam, 13-11-1937 t Hulst, 21-3-2019 Maria Stallaert Fons Stallaert t Annie en Frans Grandsaerd-Stallaert Philomena Stallaert Alois en Jacqueline Stallaert-de Badts neven en nichten Correspondentieadres: Paalseweg 15 4569 PE Graauw De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 maart om 10.30 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 in Hulst. Na afloop bent u welkom in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Blaauwe Hoeve voor hun goede zorgen en aandacht. - geen bezoek aan huis - schriftelijke condoleance - Janna Maria van Tatenhove-Scheele Janny zaterdag 23 maart 2019 ZV Ons bijzonder lief moedertje is van ons heengegaan, na een mooi, lang leven op Nummer Een. We zijn verdrietig maar dankbaar dat onze moeder, schoonmoeder, oma, overoma en omi nu de rust heeft die ze verdient. weduwe van Eede, 3 april 1923 Terneuzen, 21 maart 2019 Frans Sijnesael Lea (Valeria) Ivan Willems - Sijnesael Ralph Yoshe Sven Klaar Max, Leo Niels Shari Juliën Irene Kees de Ruijsscher-Sijnesael Jiska Floris Wouter, Cyriel Joost Gayle Joshua, Jadah Marianne Kees van de Velde - Sijnesael Tamara Rinke Teun, Nout, Lotte Ellen Robert Fiene, Bob, Cato Speciaal woord van dank aan Dr. Geppaard, thuiszorgteam ZorgSaam en alle medewerkers van woning D6 Ter Schorre voor alle liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Nummer Een 30,4513 KS Hoofdplaat De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 maart om 11:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedankt allerliefste oma/omi! Voor de lekkere soep, verse eieren en warme sokken. Voor alle momenten op Nummer Een, bij Huisje Irene en aan zee. Voor alle liefde, voor het vele verwennen en voor de geweldige herinneringen. Wat zullen we je missen! Ralph, Yoshe Sven Klaar, Max, Leo Niels Shari, Julientje Jiska Floris, Wouter, Cyriel Joost Gayle, Joshua, Jadah Tamara Rinke, Teun, Nout, Lotte Ellen Robert, Fiene, Bob, Cato Martin Heidegger Tijdelijkheid heeft betekenis doordat tijd niet iets voorhandens is, maar door mensen wordt voortgebracht. Noties van tijd boeiden hem. Bevestiging vond hij in existentiële. Paula Rienks-Janssen kinderen en kleinkinderen De crematie heeftin besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar voor wat hij voor zo velen heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa en oprichter van ons bedrijf 6 oktober 1942 21 maart 2019 Annie Hoebeke - Baas Kees en Laura Hoebeke Jos Hoebeke Roy Tanisha en Mathijs Valckenisseweg la 4411 RJ Rilland Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 25 maart om 19.00-19.30 uur van Jo in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la, te Kapelle. De samenkomst wordt gehouden woensdag 28 maart om 13.00 uur in het dorpshuis Luctor Et Emergo, Hoofdweg 45 te Rilland. Aansluitend zullen we hem begraven op de begraafplaats te Rilland. Hierna kunt u de familie condoleren in het dorpshuis. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Verhef over ons het licht uws aanschijns, o Here!" Psalm 4:7b Wij zijn verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft. De Here heeft tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma. in de leeftijd van 78 jaar. Ab van Tatenhove Ad 8c Conny van Tatenhove Martine 8e Rob, Lucas Casper Leona 8c Eva René 8c Ankie van Tatenhove Roel 8c Rinke Joris 8c Olivia Anne 21 maart 2019 Van Middelhovenstraat 64 4571 AE Axel De samenkomst wordt gehouden op woensdag 27 maart om 14:00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Burchtlaan. Voorafgaand aan de samenkomst is er vanaf 13:15 uur gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw naast de kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die betrokken waren bij de goede en liefdevolle verzorging tijdens de laatste maanden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 154