Anton Weenink van De Zeeuwse GOESE GOLF Wat wakkert creativiteit aan? Een plek buiten de deur zoals De Goese Golf. Een pareltje, gelegen in een groene oase van rust, aan de Oosterschelde. Tussen het vergaderen door even een balletje slaan, kan vanaf het dakterras. nog even binnen lopen. Geen ru moer van de afdeling. Geen mail- tjes, telefoontjes en berichtjes die nog snel even aandacht nodig hebben. Niets van dat alles. "Van klanten horen wij geregeld dat het zo fijn is even weg te zijn van de dagelijkse werkzaamheden." Met een smartbord, geluidsinstal latie en wifi is De Goese Golf van alle moderne gemakken voorzien. "Teams tot 120 personen kunnen hier terecht. Wie de vergadering even wil onderbreken, kan een golfclinic inlassen. Heb je erva ring, dan kun je vanaf het dakter ras bij de vergaderzaal een poging wagen om een balletje te slaan naar hole 9." Regelmatig ziet Vis ser businessclubs, banken, verze keraars en Zeeuwse ondernemers neerstrijken. "Het zijn de centrale ligging en de rust die onze klan ten aanspreken. We regelen graag alles voor ze. Van borrel, broodje- slunch tot uitgebreid diner. In onze brasserie is alles mogelijk." Ondernemersorganisatie VNO- NCW organiseert bij De Goese Golf lunchbijeenkomsten. "Omdat het een fijne plek is", zegt regio manager Cees Pille. "Niet te for meel, met goede faciliteiten en al tijd een prima lunch. Voor onze klanten is het bovendien fijn dat er altijd volop gratis parkeerplek is." De golfbaan is er ook teamuit jes. De Visser: "Wij organiseren ook golfclinics voor kleine groe pen. Op die manier leer je je col lega's op een andere manier ken nen. Ontzettend ontspannend na een vergadering. Even lekker je zelf uitleven op onze golfbaan. Misschien ontdek je daarin wel een nieuwe sport." o O Steeds maar op dezelfde plek vergaderingen maakt inspiratieloos. Wekelijks naar dezelfde stoelen, de zelfde schilderijen aan dezelfde muur kijken, tot het tijd is voor verandering. Een nieuwe ruimte of omgeving zorgt voor nieuwe ideeën en wakkert creativiteit aan. Bij voorkeur buiten de deur, wat volgens recent onderzoekt veel effectiever is. Daar is De Goese Golf op ingericht, net boven Goes, centraal in de pro vincie. Waar rust en ruimte over heersen. In de vergaderzaal, met rondom glas, kijk je in alle wind richtingen uit over de golfbaan. "Behalve dat je er balletje kunt slaan, noemt directrice Janne- mieke de Visser het vooral "een ontmoetingsplek voor zakelijke afspraken." Bij De Goese Golf heb je geen afleiding van collega's die Risicospecialist Anton Weenink van De Zeeuwse zit jaarlijks bij zo'n 250 agrariërs aan de keuken tafel. Samen met uw ver zekeringsadviseur bezoekt hij u als u agrarische be- drijfsverzekeringen aan vraagt. De Zeeuwse vindt persoonlijk contact name lijk belangrijk. 'Verzeke ren is mensenwerk', zegt Anton. 'En agrarische verzekeringen vragen om maatwerk' DE ZEEUWSE VERZEKERINGEN 0118-683 300 tekst TIMO VAN DE KASTEELE fotografie MARCELLE DAVIDSE Meer dan alleen een balletje slaan Dit artikel kwam tot stand i.s.m. De Goese Golf: goesegolf.nl Advertentie Tekst margreetschrijftteksten.nl Foto: Carolien Boogaard fotografie Anton weet waar hij het over heeft, met 25 jaar ervaring. Daarmee schat hij in of een risico acceptabel is. Tegenwoordig kunnen we veel van afstand zien, bijvoorbeeld met satellietbeelden', zegt hij. 'Maar wij vinden het belangrijk dat we bij de ondernemer binnenkijken en hem spreken. Ik praat met ondernemers over de achtergronden van hun bedrijf. Het gaat tenslotte om hun levenswerk. Bedrijfscontinuïteitishetallerbelangrijkste. Ook al ben je goed verzekerd, bedrijfsstilstand na schade kost geld. Daarom is voorlichting over preventie een van mijn belangrijkste taken'. Anton beoordeelt of De Zeeuwse uw bedrijf kan verzekeren. En zo ja, hoe. Anton: 'leder bedrijf is verschillend. Daarom is maatwerk en een persoonlijk advies zo belangrijk. Dat helpt ons bij de beoordeling van uw verzekeringsaanvraag.Enweadviserenuoverderisico'sdieuloopten hoe u ze beperkt. Als ik zie dat iemand een werkplaats vlak naast de hooiopslag heeft, bespreek ik de gevaren daarvan. En stel een preventieoplossing voor. Een vonk die overspringt tijdens laswerkzaamheden en brand veroorzaakt, dat wil niemand. Natuurlijk zijn we er als u schade heeft, maar ook in uw belang voorkomen we dat liever.' Nog een voordeel van de persoonlijke aanpak: bij schade is het financieel gegarandeerd in orde. Anton stelt de waarde van uw gebouwen vast. Daarover betaalt u premie. Anton: 'Blijkt na een schade dat herbouw duurder uitvalt dan de verzekerde waarde, dan komt u door de garantie tegen onderverzekering niet in financiële problemen. U kunt gewoon opnieuw bouwen.' Bij schade is de schaderegelaar van De Zeeuwse overigens snel samen met uw adviseur bij u en staan zij u met raad en daad bij. Anton vindt het vooral belangrijk dat hij meedenkt met een klant: 'Een risicobeoordeling is nooit zwart-wit. De mens achter de onderneming maakt iedere situatie uniek. Ik ben de schakel tussen uw adviseur die uw verzekeringen regelt en de acceptant van De Zeeuwse die bepaalt of hij u kan verzekeren. En ik wil dat u in het belang van uw onderneming zo min mogelijk risico loopt. Daarom ben ik blij dat De Zeeuwse in dit tijdperk van digitalisering gaat voor de persoonlijke aanpak.' Houtkaai 11 4331JR Middelburg www.dezeeuwse.nl/agrarisch 10 DE ONDERNEMER VRIJDAG 22 MAART 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 66