COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Piet Poleij Pieter Poleij Elisa Maria van der Hooft-Freijzer Marie OVERLEDEN Andries de Voogd Heden overleed onze lieve tante Tannetje de Regt Tonnes Koudekerke j" Arnhem 16-07-1924 18- 03-2019 Namens de familie de Regt Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zwager Jan Reijnoudt Beb Schou Daan en Lies Baljeu neven en nichten Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Na een lang leven dat in het teken stond van werken en zorgen moeten we nu afscheid nemen van onze lieve ma, oma en oma Kabouter. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen weduwe van Cornelis Adriaan van der Hooft Zij overleed in de leeftijd van 99 jaar. Vogelwaarde: Leona en René Terneuzen: Johanna en Franklin Terneuzen: Mariëtte en Jos kleinkinderen en achterkleinkinderen 20 maart 2019 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 3,4581 AS Vogelwaarde De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 25 maart om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de dienst kunt u afscheid van haar nemen in het uitvaartcentrum naast het crematorium van 10.15 tot 10.45 uur. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condole ren. Na de dienst kimt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van WZC Antonius en afd. BI van ziekenhuis ZorgSaam voor de goede en liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Marinus Nijsse P*JL vrijdag 22 maart 2019 PM Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en oudoom Jan en Bep (t) Hannes en Tan (t) Mart en Jan (t) Janny en Rinus Lauw(t) Nelly en Jan HuibenManja IdaenAdrie Neven en achterneven, nichten en achternichten Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Na een leven, dat gekenmerkt werd door hard werken, is na een moeilijke laatste levensfase tot onze droefheid overleden, mijn innig geliefde man, onze trotse vader en opa Kruiningen, Kapelle, 19 februari 1929 20 maart 2019 We zullen zijn liefde en humor missen. Kapelle: Riet Poleij - van Driel Kruiningen: Rien en Carla Poleij - Vos Martijn Goes: Jessica en Marcel Maastricht: Hans Poleij Kapelle: Marianne en Dick Wisse Nijssen - Poleij Kristy en Kevin Kenny en Joyce Bruëlisstraat 69C 4421CN Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 25 maart om 11:00 uur in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Rond 14:00 uur zal het gezin de bijeenkomst verlaten en zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Cederhof te Kapelle voor de liefdevolle verzorging. Ook een speciaal woord van dank aan Dr. C.l. Risseeuw voor alle goede zorgen in Kruiningen. Hij kan, en wil, en zal in nood, Zelfs bij het nad'ren van de dood, Volkomen uitkomst geven. Ps 68 10 ber. Met droefheid om het verlies, maar met dankbaarheid voor het getuigenis dat hij heeft mogen geven, melden wij u het overlijden van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Echtgenoot van Elly de Voogd - Brouwer in de leeftijd van 78 jaar. De Heere sterke Elly, de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. St. Laurens: Cor de Voogd Willy de Voogd - Geuze H.l. Ambacht: Matty Maljaars - de Voogd Hans Maljaars 's Gravenpolder: Jan de Voogd Miep de Voogd-de Visser Oostkapelle: Anton de Waal Lies de Waal - van Vliet In liefdevolle herinnering: Ria de Waal - de Voogd Neven en nichten Vrouwenpolder, 19 maart 2019 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van P. Nijsse - de Visser in de leeftijd van 85 jaar. Gouda: C. Tramper-Nijsse (inherinnering) J. Tramper J.Tramper-van Leeuwen (inherinnering) 'S Gravenpolder: I. Nijsse (inherinnering) C. Nijsse-van Hoepen (in herinnering) Middelburg: P.M. deVisser-Nijsse P. de Visser (in herinnering) Middelburg: P.M. Oreel-Nijsse (inherinnering) E.W. Oreel Neven en nichten SLUirmDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53