5 Hoewel we ze de afgelopen weken niet hebben gezien, kwamen ze woensdag als grote winnaar uit de verkiezingsstrijd. Wie zijn de Zeeuwse Statenleden van het Forum voor Democratie? - 1 - J X ^BhMKfew m> heeft een ei gen ad viesbu reau op het ge bied van labora toria in de (petrochemi sche industrie. Wil zich inzetten voor een sterk Zeeland waar het goed wonen, werken en recreëren is. is geboren en getogen in Terneu zen. Advo caat sinds 1997 en eige naar van een advocatenkan toor in Rotterdam. Ge specialiseerd in strafrecht en immigratie. „Het beleid van de huidige politieke machthebbers op gebied van klimaat en immi gratie is dermate drastisch dat dit ook consequenties voor de burger in de provincie zal hebben. Na mens FvD wil ik waken voor een leefbaar Zeeland en behoud van het prachtige Zeeuwse land schap." Robert Brunke (55), is zelfstandig ondernemer. Hij is eigenaar van broodjeszaak The FoodCompany in Vlissingen en voorheen van café 2x bellen. Brunke is al ja ren actiefin de lokale politiek, recentelijk met Perspectief op Vlissingen (voorheen Pro gressief Onderne mend Vlissingen), eerder flB met de Lokale Partij Vlis- ly singen. „In Zeeland zijn al zoveel overheidsbedrij ven) verdwenen door cen tralisatie en er komt weinig voor terug. Zeeland moet een mooie maar dynamische provin cie worden waar mensen graag willen wonen en werken!" Zeeland moet een mooie maar dynamische provincie worden -Robert Brunke, 3e op lijst FvD Eelco van Hoecke (45) is geboren te Axel en getogen te Zuiddorpe. Hij woont in Heikant en werkt als geschiedenisle raar aan het Norbertus- college in Roosen daal. Hij wil zich I vooral inzetten voor het behoud en uitbreiding van kwalitatief hoogwaardig on derwijs in Zeeland. Verder wil hij de Zeeuwse industrie en de Zeeuwse vis sers bescher men tegen al te dras tische (Euro pese dan wel lan delijke) milieu maatregelen. Van Hoecke reisde in 2015 naar het stalinistische bolwerk Noord- Korea. 'Geen enkele angst, alleen maar vrolijke gezichten'. Een leer ling prijst hem als 'leraar die ge weldige verhalen kan vertellen, meest boeiende leraar die ik ooit heb gehad!" Xander Eversdijk (29) uit Hulst is vader van twee kinderen van 0 en 4 jaar. Hij werkt als ac countmanager voor een dak-raam- produ cent. Evers- dijk wil zich in zetten voor een bloeiend Zeeland voor ondernemers en de inwoners. „Belangrijk is dat de banen in Zeeuws-Vlaande- ren behouden blijven en dat de economie een impuls krijgt." Tijdens zijn oplei ding Commerciële Econo- - N mie in Breda zette Eversdijk met een mede-student een bedrijfje op dat 'Drinktorens' verkocht, lange drinkhuizen die opgevuld kunnen worden met bier en mixdrank en waaruit klan ten zelf kunnen tappen. Het was even een hype onder jongeren. Zijn compagnon van toen om schrijft hem als 'zeer gedreven', ie mand die makkelijk contact legt en sterk is in verkoop en marke ting. vrijdag 22 maart 2019 GO Thierry Baudet (l) en Fred Walravens delen flyers uit aan winkelend publiek in Terneuzen. archieffoto camile schelstraete Dit zijn de Zeeuwen van Thierry Ondine van der Vleuten Vlissingen Lijsttrekker Fred Walravens (58) uit Hulst, is getrouwd en vader van een zoon en een dochter. Hij Robert Koe- voets (47),

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 41