voor Stoelendans in Senaat JOL EK 2020 Walcheren Polo zoekt het hogerop Het CDA verstevigde zijn positie als grootste partij in Zeeland. Onder leiding van lijsttrekker Jo-Annes de Bat (foto) werden woensdag bij de Provinciale Statenverkiezingen zeven zetels behaald. En dus was er taart gisteravond tijdens het fractieberaad. zeeland 2, 3 4 Er is een luchtverkeersleider bij. Schaakgrootmeester Loek van Wely ook. En een ict-expert die voor het benaderen van aanhang a la Trump leunde op gegevens van Cambridge Analytica. Allen onderweg naar dertien zetels in de Eerste Kamer waarop Forum voor Democratie beslag legt na de eclatante verkie- We moeten nog doornemen hoe we naar buiten treden over dit soort zaken zingsoverwinning. Net als nog eens zeker 85 FvD'ers die de provincie huizen intrekken. Punt is wel: Baudet was vooral het gezicht van de campagne. Hooguit was daarnaast zijn secon dant en lijsttrekker voor de Eerste Kamer Henk Otten te horen. Uit di verse provincies komt daarom een klaagzang van andere politieke par tijen. Die zeggen niet te weten met wie ze te maken gaan krijgen. Zelfs uit de provincies waar het initiatief nu bij Forum ligt, zoals in Zuid Holland en Noord-Holland. 'Spookfiguren' In die Provinciale Staten heeft men naar eigen zeggen nauwelijks idee wie er in de bankjes gaan plaatsne men. De FvD'ers op lijsten leken soms heuse 'spookfiguren', klinkt het. Treffend was de zoektocht van Brabantse media naar de heer J.C.M. van den Oetelaar uit Schijn- del. De nummer drie van de lijst al daar, roepnaam Joris, blijkt de stamboeken en paspoorten van paarden te verzorgen, maar laat over zijn plannen voor de provincie opmerkelijk weinig los. ,,De verkie zingsuitslag is nog vers, we moeten eerst nog samen doornemen hoe we naar buiten willen treden over dit soort onderwerpen", zei hij gis teren op vragen over zijn plannen. »P3 Oranje begint met ruime zege (4-0) op Wit-Rusland Meer weten? Bel 070 30 76 700 of kijk snel op nrv.nl vrijdag 22 maart 2019 16°C Nieuwsmedia Volkswagen waagt zich aan SUV-variant Sjors en Sjimmie zijn na 20 jaar terug en onveran derd rebels »P14 Forum trekt land in met leger aan onbekenden In het kielzog van Thierry Bau- det trekken tientallen onbe kende politici de Eerste Kamer en de Provinciale Staten binnen. Het gezelschap kent onderne mers, hoogleraren, maar ook een schaakkampioen. Tobias den Hartog Den Haag -FvD'er Van den Oetelaar Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Prijs incl. korting. Exd. reservedngskosten 25,- en calamfeitenfonds 2,50 per boeking. Weekend pzc.nl minder Ook voor het laatste zacht regionale nieuws Jaargang 261 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,60 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 7 11688 5 5 5 530" taart neemt je mee Boek nu een groepsreis met extra korting De Groepsreizen Sale geldt voor al onze 91 wereldwijde groepsreizen. Boek nu en profiteer tot 300 korting per persoon. Vertrekken t/m maart 2020. Ook in de schoolvakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 1