COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Cornelis van Ast Andries de Voogd donderdag 21 maart 2019 Woorden kunnen niet beschrijven hoe ontroostbaar en verslagen wij zijn. Je was de spil van ons gezin. Dat zul je altijd blijven. Een beetje troost, al is het maar klein: je zal nu weer bij mama en Michel zijn. Je hebt deze weg gekozen, nu laten we je los. Onze geweldige vader, schoonvader, liefste opa en overgrootopa. Getrouwd geweest met zijn grote liefde If Leni *11-09-1944 +19-03-2019 Michel If Ronnie en Liesbeth Ricky en Denise Zara, Luca, Senn Meivin en Estée Anja en John Michelle en Murat Ceyhan, Aylin Allison Marley <JJ« Correspondentieadres: t.a.v. familie Reijnoudt Rouwcentrum Adagio Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg Jan is thuis zoals hij wilde. De afscheidsdienst zal maandag 25 maart a.s. plaatsvinden om 12:00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij hem met Leni en Michel herenigen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Mochten we in ons verdriet iemand zijn vergeten, u bent van harte welkom. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die hij kende, is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa COT echtgenoot van Pieternella Johanna Hoogstraate 2 september 1943 119 maart 2019 P.J. van Ast-Hoogstraate Bas en Patricia Bryan Claudia Amalia Jolanda en Peter Roel Suus Jan en Jolande Peter en Coby Jorden en Bennaree Mima en Jacco Tijmen en Laureen Wouda Estey Hannah Stantf Diana en Marco Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Poortdijkstraat 2-21 4318 AN Brouwershaven Gelegenheid tot condoleren zaterdag 23 maart van 13.00 tot 14.00 uur in de zaal van de Ichtuskerk, M.P.M. van de Kloosterstraat 1 te Brouwershaven. Maandag 25 maart is er een samenkomst in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes, aanvang 14.30 uur. Vanaf de A58 bereikbaar via afrit 35°. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de lounge van het crematorium. Geen bezoek aan huis Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo "Cornelia", afdeling "Vliedberg", voor de liefdevolle zorg en aandacht. Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren, Die, na kortstondig ongeneugt', Mij eindeloos verheugt Psalm 43:4 berijmd Bedroefd geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man en onze geliefde vader en opa echtgenoot van C.P. de Voogd - Brouwer *19 mei 1940 119 maart 2019 Vrouwenpolder: Elly de Voogd - Brouwer Doetinchem: Joline en Arno Stockhorst - de Voogd Marten, Christian Adriëlle, Evianne Lennard, Annelien Jonathan, Jorieke Krabbendijke: René en Maya de Voogd - van Gilst Richelle, Wesley Middelburg: Ardi en Janienke de Voogd - van Vliet Rosanne, Charlotte Onze dank gaat uit naar dokter van Halteren, huisartsenpraktijk Dees en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorg. Kon. Emmaweg 8 4354 KC Vrouwenpolder Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 22 maart van 19.00 tot 19.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden voor genodigden en belangstellenden op zaterdag 23 maart om 9.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Zoekweg te Vrouwenpolder,. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTI3DEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43