Marinus Nijsse 14 JUBILEUM OVERLEDEN Koos Korstanje-van Stee Janny Martina Hooftman Janis Pieter Davidse Janis Pieter Davidse m xi Bart en Loura Koets Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Janis Davidse echtgenoot van P. Davidse - De Hamer Ons medeleven gaat uit naar Nel, Magda en Gilbert, Angelo en Femke, en Liesbeth. Sterke de Heere hen in dit grote verlies. Ede en Bennekom: Blaas en Joke Arnemuiden: Lau en Prina f Rotterdam en Gouda: Tini en Co Arnemuiden: JopieenPiet Neven en nichten Arnemuiden, 18 maart 2019 Met veel verdriet nemen wij te vroeg afscheid van Charmayne Zolika en Annie en kinderen Harry en Liesbeth en kinderen Pieternella de Visser donderdag 21 maart 2019 7W- al 50 jaar een paar van harte gefeliciteerd met deze dag broer, kinderen en kleinkinderen Breeweg I A,437l SB Koudekerke Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze lieve moeder, trotse oma en overoma weduwe van Rinus Korstanje in de leeftijd van 83 jaar. Henk Cynthia en Marcel, Danique Danielle en Jorn Tamara en Leon, Viènn Carry en Diana Dave en Elise Alycha Yerseke, 20 maart 2019 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Van Tienhovenstraat 18 4401 KK Yerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 23 maart om 10.00 uur in kerkelijk centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in 'De Haven' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Moerzicht voor de goede en liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Middelburg, 19 oktober 1938 Zoals ik kwam, zoals ik ben Zoals ik ben geweest, zo ben ik heengegaan Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus en onze tante t Baarn, 14 maart 2019 J.C. Hooftman C. Mattersberger Patricia Hooftman Rocky Madsahi Ryanto Alexander Hooftman Jennifer Hoorenman Joëlle Mortier Ceren Levon Correspondentieadres: Bleek 7,4331 EK Middelburg Op woensdag 20 maart hebben wij, volgens de wens van Janny, in familiekring afscheid van haar genomen. Mijn Jezus ik hou van U ik noem U mijn vriend want U nam de straf op U die ik had verdiend Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons was laten wij weten dat mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa van ons is heengegaan in de leeftijd van 93 jaar. Hij was er altijd voor ons. Nel Davidse-de Hamer Magda en Gilbert Angelo en Femke Aarnoud Lies 18 maart 2019 Correspondentieadres: Nieuwlandseweg 59,4341CN Arnemuiden De uitvaartdienst, geleidt door ds. W.F. van de Woestijne, wordt gehouden op vrijdag 22 maart om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk Arnemuiden aan de Kerklaan 4. De begrafenis zal aansluitend, in besloten kring, plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd laten wij weten dat onze oudste broer, zwager en oom op 93-jarige leeftijd is overleden. Wij wensen Nel, kinderen en kleinkind veel sterkte toe met dit verlies. D. Davidse en A.H. Davidse-Stenhuis t P. Davidse f en T. Davidse-van der Veen A.E. van Beek-Davidse f B. Davidse en T. Davidse-de Ridder J. Davidse en T.H. Davidse-Bakker E.P. la Soe-Davidse en J.J. la Soe neven en nichten Arnemuiden, 18 maart 2019 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en de zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat na een zorgvolle periode van afnemende krachten, door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze geliefde vader, opa en overgrootvader echtgenoot van in de leeftijd van 85 jaar. 's-Gravenpolder: P. Nijsse-de Visser Ronnie in liefdevolle herinnering Oostdijk: Jolanda en Mart Kot-Nijsse Jonella en Hillary Annemarie en Felix Micah Tholen: Elma en Joan Kot-Nijsse Petra en Gerrit Willard, Jordian, Laureaten Marnick Harm en Margareth Evi en Lara Vriezenveen: Meta en Wim Wichers-Nijsse Christian en Anne-Greet Neline en Anthonio Lydia Reinier en Nina Wilmer Nieuw-Lekkerland: Corina en Nico de Jong-Nijsse Julian Lieneke Maurice Ba bette 's-Gravenpolder: Rico Nijsse "We bedanken de medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcentrum "de Zwake" voor de liefdevolle verzorging." 's-Gravenpolder, 19 maart 2019 Ambachtsstraat 72,4431 BG 's-Gravenpolder Op D.V. zaterdag 23 maart om 10.30 uur zal de rouwdienst plaatsvinden in de Elimkerk van de Gereformeerde Gemeente, Langeweg 61, 4431 RP te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42