V FAMILIEBERICHTEN 25 "X Jacoba Hoogstad - de Nooijer DANKBETUIGING Financiële berichten I f *|fra familieberichten maandag 18 maart 2019 The Future for me is already a thing of the past. You were my first love and you will be my last. (Charmayne, 4 november 2013) Intens van het leven genietend en plannen makend voor de nabije toekomst met haar aller grootste liefde Dyon hebben wij plotseling en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet. Charmayne Holslag Patricia en Richard Rino en Miranda Colin en Shireen Tristan Sensi Moira Wesley-Roy en Cherise Milan Kyvani en Zayenne Fajah Ayesta Zico Shayon 9 Rachel de Maaij er-de Block - Familieberichten - i Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP online ZV Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve Koos sinds 25 september 1996 weduwe van Adri de Meyer echtgenote van Johannis Hoogstad Vlissingen, 3 september 1938 Breskens, 15 maart 2019 Joop Hoogstad Coby en Marjolein Kevin en Danielle, Anniek en Carlo, Ilona en Kevin Femke (in herinnering), Ilse en Marcel, Mike en Nathalie Sjaak en Valerie Stephan en Evelien, Natasja en Machel Johnny en Tamara Joey en Roxanne, Wesley Achterkleinkinderen Annelies en Terry Westlandstraat 4 - 304, 4511 XX Breskens Wij nemen afscheid van Koos op vrijdag 22 maart om 13.30 uur in de kerk, Dorpsstraat 50 in Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Rijksweg in Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk en bent u welkom in "de Ontmoeting". Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. *6 Voorbij zijn de zorgen, het zorgen is voorbij... Het was fijn te zien en te voelen hoeveel mensen ons steunden bij het overlijden en tijdens de crematie plechtigheid van Wij danken U hartelijk voor alle reacties, kaarten en brieven. Bij deze gelegenheid willen wij graag de verzorgsters van Buurtzorg bedanken voor hun niet aflatende zorg, de artsen van Huisartsenpraktijk Sas van Gent, in het bijzonder dr. Deleu en dr. Remmen. Haar kinderen, klein en achterkleinkinderen Sas van Gent, maart 2019 EXECUTIEVERKOOP: op dinsdag 19 maart 2019 om 15.00 uur zal ten overstaan van onderstaand gerechtsdeur waarderskantoor, de executoriale verkoop plaats vinden van een inboedel, o.m. bestaande uit ktv Samsung Q-led, Pioneer Surround system, Pioneer Blu-Ray-dvd speler, witleren hoekbankstel etc. De verkoop zal plaatsvinden te 4724 EE Wouw aan de Kloosterstraat 6-D. De roerende zaken zijn te bezichtigen voor aanvang van de verkoop. De verkoop geschiedt bij opbod en tegen contante betaling. DIELEN GERECHTS DEURWAARDERS Schuttershofweg 1, 4538 AA Terneuzen T 0115 612797 F 0115 694824 E info@dielengerechtsdeurwa arders.nl COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u wm FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56