24 OVERLEDEN Piet Biddelo Piet Biddelo Alphons Arsène Leopold Marie Steijaert Fons maandag 18 maart 2019 Hij heeft het leven gevierd, op zijn eigen markante manier... "Naar waarde geleefd en genoten. Op 14 maart 2019 overleed plotseling thuis de kleine koopman levenspartner van Hannelore van der Veeken Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Graauw: Hannelore van der Veeken Correspondentieadres: Zandbergsestraat 1 B, 4569 TC Graauw De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 maart om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Henk Hoogerland Wim Remeeus Willem Johannes Remeeus - Wim - Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land Verdrietig, maar dankbaar voor haar leven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan ons lief moedertje Fransje van Doeselaar-de Kraker echtgenote van Gillis van Doeselaar 17-7-2015 11-8-1930 16-3-2019 Tanny Corry en Rinus Correspondentieadres: Chopinstraat 17 4571 XN Axel De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op donderdag 21 maart om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u ons condoleren in Restaurant Mia' s, Kanaalkade 3 te Axel. Wij bedanken het personeel en vrijwilligers van de Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Ook als ugeen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Lucie Valeria Alfred Steijaert-Kerckhaert We zijn diep getroffen door het overlijden van de partner van onze collega. We hebben hem gekend als een man die positief in het leven stond en altijd interesse had in een ander. Wij wensen Hannelore heel veel sterkte in deze tijd. De collega's van Notariskantoor van Goethem Cindy en Erik Ingeborg en Albert Arianne en Michel Corine en Davy Sharon Samantha en Dinand Sabina en Filip Maria Maggy en Jeffrey Het kantoor is gesloten op woensdag 20 maart. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerde medebestuurslid Wij zijn bijzonder dankbaar dat Henk al die jaren zeer betrokken is geweest o.a. als secretaris en vicevoor- zitter binnen de businessclub. Wij wensen Joan, Remy, Gonneke, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe voor de verdere tijd. Bestuur Businessclub Stichting B.C.C.G Goes Mr. Peter Raven, voorzitter Wim Schijver, penningmeester Adri Kleppe, algemeen bestuur Verdrietig zijn we door het overlijden van onze neef Goes: W.A. Remeeus Ouwerkerk: A. van der Linden - Westbroek Zierikzee: J. Remeeus - Steenpoorte Neven en nichten Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Bedroefd maar toch dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Geertruida Vermeulen Ouwerkerk, 24-1-1944 t Zaamslag, 14-3-2019 Truus Remeeus-Vermeulen Willy en Birgit Anouk Loïs Gerard van der Nissestraat 17 4543 AD Zaamslag De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Langs deze weg willen wij dokter de Keyser, dokter Fanyar en de medewerkers van de Buurtzorg bedanken voor hun inzet en goede zorgen. ZV Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en over-opa echtgenoot van Graauw en Langendam, 29 mei 1935 t Kloosterzande, 16 maart 2019 Erelid van Fanfare "Nooit Gedacht" te Graauw. Kloosterzande: Lucie Nieuw-Namen: Laura en Anton Daan Sophia en Pim Pauline en Danny Nathalie Lamswaarde: Christian en Marc Michel en Michelle, gijs, Hes Stéphanie en Johan Laurien en Tom Graauw: Jacqueline en Erik Martine en Fabian Kris en Joëlle 16 maart 2019 Pastoor Versterplein 212, 4587 CW Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Fons in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 20 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 21 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Jozef, Hulsterloostraat 76 te Nieuw-Namen, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van WZC Antonius te Kloosterzande voor hun goede zorgen. er ruist een glimlach boven zee er klinkt een zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn een moeder is gestorven Rustig weggegleden uit het leven onze sterke moeder, lieve oma en ouwe oma Adriana Debora de Zeeuw weduwe van Pieter Frangois Scheele Zaamslag, 14-6-1923 t Terneuzen, 15-3-2019 Mieke en Wim de Regt-Scheele Marco en Mireille - Bailey, Gyan, Xavy, Sky Guido en Andreea - Phoenix Saar en Willem Nieuwets-Scheele Marcia en Dennis - Pleun, Sep Karlijn en Martijn - Jens, Daan, Sibe, Belle Correspondentieadres: Everingen 1 4535 JD Terneuzen We gaan haar in besloten kring bij pa begraven. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Maxima' voor hun inzet en goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55