r FAMILIEBERICHTEN 25 Jacobus van de Kreeke A "N V Willette Benschop-Roelse Wim Provoost maandag 18 maart 2019 Ellen Wij als vriendengroep zijn erg verdrietig dat we je bescheiden en vriendelijke persoonlijkheid moeten gaan missen. Elleke Martin en Jeanette Frans en Pauli Anton en Edith Hans en Anja Peter Paul en Joke Leenjan en Janine Jan en Veronique Adrie en Margriet Jaap en Margret Jeroen en Maaike Floris en Vanessa Freek en Helmi Wij wensen de hele familie veel kracht en sterkte toe. Ellen de Jonge - van Liere Ellen Na een tijd van aftiemende krachten en gedachten is, door de Heere, uit dit leven weggenomen mijn geliefde man, onze dierbare vader, schoonvader, opa en overopa in de leeftijd van 90 jaar. J. van de Kreeke-de Hamer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind In liefdevolle herinnering aan onze reeds overleden zoon, broer, zwager en oom. Goes, 15 maart 2019 Bergweg 1, K-133 4461 LX Goes De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. gehouden op woensdag 20 maart om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.45 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oudelandseweg te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Geen toespraken. Onze welgemeende dank, voor de goede en liefdevolle verzorging, gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'Cedrahlocatie 'Rehoboth alsmede naar de huisarts, dokter Slager. Anthonie van den Berg Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. Pieternella Joosse - Suurmond Henk Hoogerland OVERIGE BERICHTEN stille bij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 PM Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve, bescheiden buurvrouw We koesteren de gezellige momenten die we als buren met elkaar hebben beleefd Onze gedachten gaan uit naar Hans en de kinderen Janny John en Donna Anke Martin en Janine Marjolijn, Mirjam en Luke Martin en Wendy, Anne Verdrietig moeten wij afscheid nemen van Souffleuse van onze toneelgroep van Buurtvereniging "De Harmonie". Wij zullen haar warme, bescheiden persoonlijkheid missen. Onze gedachten zijn bij Hans, Ramon, Sophie en naaste familieleden. Bestuur en toneelgroep; Anneke, Anja, Jeanette en Martin, Jeroen en Maaike, Jacco, Hans en Marja, Vanessa en Floris, Saskia en Edward, Marcia en Etienne, Jaap en Margret. Intens verdrietig hebben we, na een moedig gedragen ziekte, afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter en onze lieve (schoon)zus en tante echtgenote van Erik Benschop in de leeftijd van 57 jaar. Middelburg: W. Roelse (in herinnering) M. Roelse - de Witte Oostkapelle: Anjo en Simon Bassie Middelburg: Kees-Eric en Marianne Roelse Neven en nichten Oldenzaal, 15 maart 2019 Correspondentieadres: Maasstraat 35c, 4332 KR Middelburg Bewonderingswaardig was de strijd tegen zijn ziekte. Die strijd kon hij helaas niet winnen Met pijn in ons hart hebben wij op 14 maart afscheid moeten nemen van onze lieve zoon en broer Zoon van: Jan Provoost Broer van: Jos Provoost Marja Provoost en Johan Neven en nichten In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve echtgenoot, (schoon)vader, opa en overgrootvader op vrijdag 15 maart in de leeftijd van 91 jaar Tonnie 9 januari 1928 t 15 maart 2019 Mattie van den Berg-Stoel Marijke en Ton t Antoinette* en Tom Michiel en Danique Jan en Bernadet Francien Juul Floris en Samantha Noah, Nova Stijn en Dennis Petra en Aernout Rens en Mandy Sander en Anne Correspondentieadres: Wildbaan 3 4386 GD Vlissingen Op donderdag 21 maart is ervan 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 14.00 uur begint daar de afscheidsbijeenkomst. Aansluitend doen we Tonnie uitgeleide voor de crematie, die in stilte zal plaatsvinden. Na de uitgeleide ontmoeten we u graag in het uitvaartcentrum. DE PERSGROEP. familieberichten) online Dient God met vreugde, geeft Hem eer. Komt jubelt voor Zijn aangezicht en wandelt vrolijk in Zijn licht. Dit is werkelijkheid geworden voor mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Geboren te Souburg op 6 september 1926, overleden te Middelburg op 15 maart 2019. ruim 65 jaar In haar onbaatzuchtige liefde liet zij ons zien wie Jezus is. Zo ging ze ons voor in het dienen van God. Zij is nu verlost en leeft vrolijk in Zijn licht. A. Joosse Leny en Henk Goudappel-Joosse Martine en Dick Bijl-Joosse Janneke en Kees Foekens-Joosse Wim en Diana Joosse-Kesselaar Greet en Hans Bogerd-Joosse Annet en Gerhard Wilts-Joosse kleinkinderen en achterkleinkinderen Ter Vestelaan 87,4333 GZ Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op DV donderdag 21 maart a.s. om 13.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk. Er is voorafgaand aan de begrafenis om 11.00 uur een samenkomst in de Gereformeerde Kerk, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren om 10.30 uur in de kerk of na de begrafenis in de ontvangkamer op de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis Kranesteyn voor de toegewijde zorg van bijna 2 jaar. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerde medebestuurslid Wij zijn bijzonder dankbaar dat Henk al die jaren zeer betrokken is geweest o.a. als secretaris en vicevoor- zitter binnen de businessclub. Wij wensen Joan, Remy, Gonneke, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe voor de verdere tijd. Bestuur Businessclub Stichting B.C.C.G Goes Mr. Peter Raven, voorzitter Wim Schijver, penningmeester Adri Kleppe, algemeen bestuur kracht COLOFON E-mail: fa milieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25