As endless as the ocean, as timeless as the tides 24 Sloecentrale maandag 18 maart 2019 Zo jong, zo mooi, zo lief...voor altijd in ons hart Charmayne Holslag Opa en oma Weug Maikel en Lianne Demi Boyt Levy Charmayne Charmayne Charmayne Holslag Charmayne Met veel verdriet nemen wij te vroeg afscheid van Charmayne Kees en Riet Stroo John en Safiroen Stroo Elise en Josefien The Future for me is already a thing of the past. You were my first love and you will be my last. Intens van het leven genietend en plannen makend voor de nabije toekomst met haar aller grootste liefde Dyon hebben wij plotseling en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet. Charmayne Holslag Patricia en Richard Rino en Miranda Colin en Shireen Tristan Sensi Moira Wesley-Roy en Cherise Milan Kyvani en Zayenne Fajah Ayesta Zico Shayon 9 De mooiste bloemen worden als eerste geplukt. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-speelster en lid Charmayne Holslag Hoofdbestuur en leden van voetbalvereniging RCS Charmayne Holslag Charmayne Holslag PM Jij was alles, en zoveel meer Het leven zal nooit meer een feestje zijn zonder jou. Wat ga ik jou missen mijn allerliefste vriendinnetje Denise Waar jij verscheen, scheen de zon met je mee Geen tijd voor verdriet, maar elke dag omarmd Altijd vrolijk, hoe jij dat voor elkaar kreeg Met oneindig veel moed, het leven is niet fair Jij maakte alles leuker. Denise, Tess, Noor, Soraya, Denise, Chantal De wereld staat stil bij Glamour en zal nooit meer hetzelfde zijn, zonder onze lieve, stoere, grappige, knappe, getalenteerde Char. Voor altijd in ons hart, voor altijd onderdeel van de Glamourfamilie. Namens alle medewerkers van Glamour en Hearst Nederland. Geschokt en ontdaan zijn wij door het overlijden van Haar wereldreis die ze samen met haarvriend Dyon maakte werd haar laatste reis hier op aarde. Onze gewaardeerde collega Theo verliest zijn dochter in de bloei van haar leven. We wensen Theo en familie heel veel sterkte toe bij het aanvaarden en verwerken van dit enorme verlies, en laten weten dat we er voor jullie willen zijn. Directie en medewerkers van Sloe Centrale B.V. Our power, your energy Voor altijd onze #5 Voor altijd onze topper Voor altijd hoor jij bij ons Allerliefste Wat gaan wij jou missen Wij wensen Dyon en de naaste familie veel sterkte toe. RCS Dames 1 (Charmayne, 4 november 2013) Lief, vrolijk, sociaal, mooi... Intens verdrietig zijn wij dat, op haar droomreis over de wereld met haar Dyon, in Vietnam uit het leven is gerukt, onze allerliefste, onvergetelijke kleindochter en nicht Leunis Anja Goedhart Inge Bernard Meiresonne Rachelle Rob Steven Jim Gerda Goedhart Renee Sacha The Future for me is already a thing of the past. You were my first love and you will be my last. (Charmayne, 4 november 2013) Intens van het leven genietend en plannen makend voor de nabije toekomst met haar aller grootste liefde Dyon hebben wij plotseling en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet. Patricia en Richard Rino en Miranda Colin en Shireen Wesley-Roy en Cherise Milan Tristan Kyvani en Zayenne Fajah Sensi Ayesta Zico Moira Shayon V Theo Diana Willy Dyon Rowena, Boy&Ivy De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 21 maart in Studio A58. Hierna zal Charmayne in besloten kring worden begraven. Condoleance kan schriftelijk voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst. Adres: Podium 23,4337WV Middelburg Tijd: Inloop 11:30 uur, aanvang dienst 12:30 uur Info: Come as you are

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24