PROSTAATFUNCTIE: Tevreden gebruikers 33 33 3 kleine, normale veranderingen Oude wijsheid Probeer met 50% korting! ouiellvita NU €16,95 Vanaf je 40ste kan de pros taat gaan groeien en dat kan invloed hebben op het plassen. Het voedingssup plement Sabalix met extract van de zaagbladpalm kan helpen bij het behoud van een normale prostaat. GEBRUIKERSONDERZOEK Moet je vaker naar de wc? Merk jij veran deringen in je piasgewoontes? Moet je 's nachts vaker plassen? Per Erik (78) Björn (73) ADVERTENTIE Nachtpiassen Als je onder de 40 bent, denk je er waar schijnlijk niet eens over na dat je naar het toilet gaat of hoe vaak je gaat... Je gaat gewoon naar de wc wanneer het nodig is. Bij de meeste mannen groeit de prostaat met de leeftijd. Dan kan het gebeuren dat je 's nachts wakker wordt omdat je moet plassen. Als je vaker moet plassen in de loop van de nacht kan dat je nachtrust beïnvloeden. Wat velen niet weten is dat er hulp te vinden is in de natuur. Het voedingssupplement Sa balix van Wellvita is gebaseerd op de bessen van de bijzondere zaagbladpalm. Dit planten extract heeft een positieve invloed op het op houden van de urine en het behoud van een goede en normale prostaatfunctie. Prostaat groeit op latere leeftijd Naarmate een man ouder wordt, gaat de prostaat vaak een beetje groeien, wat bij het normale ouderdomsproces hoort. Maar hoe komt het nou dat een grotere prostaat invloed heeft op het plassen? De prostaat is een klier ter grootte van een kastanje, die onder andere de meerderheid van het zaadvocht produceert. De klier is geplaatst onder de blaas en de urinebuis gaat er doorheen. Omdat de prostaat om de urinebuis heen ligt, kan de groei van de prostaat het plassen gaan beïnvloeden. Dit is bijvoorbeeld te merken aan het vaker 's nachts moeten plassen. Voor het behoud van een goede prostaat functie kan voldoende lichaamsbeweging en goede voeding een bijdrage leveren. Er is daarnaast ook hulp te vinden in de natuur; de Sabalix tabletten met zaagbladpalm helpen om een normale prostaat te behouden en bij het ophouden van de urine. Jij bent niet de enige "Drink ik nou zo veel? Of hoe komt het nou dat ik zo veel of zo vaak moet plas sen?" Je bent niet de enige man die met deze vragen zit. Maar mannen praten hier niet graag over met elkaar. Zulke onderwerpen zitten vaak nog een beet je in de taboesfeer waardoor mannen er niet makkelijk over praten. Liever leren ze er 'ge woon' mee te leven. Een vergroting van de prostaat op latere leeftijd is echter normaal. Er bestaan planten die een natuurlijke help kunnen bieden. Zo ondersteunt Sabalix met zaagbladpalm het goed kunnen blijven plassen en houdt het de prostaat in goede conditie. Sabalix is een populair product in Scan dinavië en de gebruikers zijn mannen van 40+. Een groot gebruikersonderzoek toon de grote tevredenheid aan met de natuurta- bletten gebaseerd op zaagbladpalm. Zo gaven 77% aan dat ze ofwel "tevreden" of "zeer tevreden" zijn met Sabalix. Hier kun je een aantal tevreden gebruikers van het product ontmoeten. Ik las een artikel over de werkstoffen van de zaagbladpalmbessen. Vroeger moest ik 's nachts vaker mijn bed uit om naar de WC te gaan, maar ik ben zeer tevreden met Sabalix en tegenwoordig raad ik Sabalix aan, aan al mijn mannelijke vrienden en kennissen. Ik neem nu de tabletten een tijdje en ik ben er hartstikke blij mee. Sabalix is een goede hulp voor mij, en ik vind het geweldig dat het product gebaseerd is op planten uit de natuur. PROSTAAT URINEBUIS De prostaat groeit het hele leven. Vanaf 40+ zullen veel mannen kleine geleidelijke veran deringen ervaren, wat heel normaal is. Als je echter grotere veranderingen merkt, raden we aan om een arts te raadplegen. De zaagbladpalm is een eeuwenoude kruiden- plant die al eeuwen in Midden-Amerika wordt gebruikt. De Maya-Indianen waren ervan over tuigd dat de bessen van de zaagbladpalm goed waren voor meerdere dingen, waaronder vrucht baarheid en de mannelijke potentie. Vandaag de dag wordt de plant ook als natuurmiddel gebruikt. De actieve stoffen van de zaagbladpalm hebben een positieve invloed op het behoud van een goede pros taatfunctie. BESTEL MET SABALIX WELLVITA'S LEVERINGSSERVICE 60 tabletten BEL: 020-262 36 00 Ma t/m Do 8-16 uur Vrijdag 8-14:30 uur WEB: wellvita.nl Moet Jij ook vaker 's nachts plassen? Geen verplichte afname of vomitbetaling! De aanbieding geldt slechts één keer per persoon per product. Sabalix thuiswinkel waarborg Huilenbergweg 278-308,1101 BV Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12