s V 18 FAMILIEBERICHTEN Roelof Benj amins Jf Suzie van Dongen - Krijnen OVERLEDEN Ronny van Damme Henk Hoogerland Henk Hoogerland zaterdag 16 maart 2019 In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van weduwnaar van Marie Helena Verschuur Coevorden, 22 november 1932 Terneuzen, 10 maart 2019 Familie Benjamins Familie Verschuur Correspondentieadres: Dichterslaan 40 3906 EN Veenendaal Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Waar mensen mensen zijn die elkaar verstaan, waar liefde liefde is, daarheen wil ik gaan; waar het eeuwig vrede is, waar de zon schijnt, waar een nieuwe wereld is die niet meer verdwijnt. In de leeftijd van 96 jaar wij moeten afscheid nemen van onze schoonzus, tante en vriendin weduwe van Pieter van Dongen Ossendrecht, 01-09-1922 Hulst, 15-03-2019 Sluis: E.P. Krijnen-Dierkx Knokke-Heist (B): Wilmar en Annemie Krijnen-DeBadrihaye Stefan en Angelique Marco en Ellen en kinderen Hulst: Theo en Riet Martens-van de Walle Correspondentieadres: Lange Bellingstraat 40,4561 EE Hulst We nemen afscheid van Suzie op dinsdag 19 maart om 10:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat28c te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer. "Moot zijn de herinneringen Verslagen staan wij stil bij het plotseling overlijden van Henk Hoogerland oud-directeur van OBS de Zuidwesthoek. Wij wensen zijn familie sterkte met dit enorme verlies. Directie en (oud-)collega's OBS de Zuidwesthoek Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze oud collega/directeur Henk Hoogerland Henk heeft zich altijd met volle overgave ingezet voor de kinderen van onze scholen in Goes en omgeving. We wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. CvB, directies, collega's Albero (oud Nobego) Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, is na een periode van afnemende krachten, door de HEERE op Zijn tijd uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Jan de Braai echtgenoot van Francien de Putter in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen F. de Braal-de Putter Terneuzen Leen en Ria de Braai-Bijman Terneuzen Tiny de Braai - in herinnering - Terneuzen Annie en Ko Klaassen-de Braai HoekAndré de Braai Klein- en achterkleinkinderen 15 maart 2019 Dr. Buijzestraat 50 4531 HS Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 20 maart om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeer de Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeg- ajdeling 0B van Woonzorgcentrum Maxima voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Petrus Ludovicus Maria de Caluwé -Pierre- echtgenoot van Maria Godeliva de Caluwé - Neve Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Marie de Caluwé - Neve Natasja en Frank 11 maart 2019 Rozenstraat 17,4587 AC Kloosterzande De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. ZV Geschokt en bedroef hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen zijn echtgenote Anja, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens Trinseo Maintenance Terneuzen Op 13 maart 2019 is overleden onze markante en betrokken oud-partijgenoot In de lange periode dat hij lid was van onze partij heeft hij veel betekend, niet alleen voor en binnen onze partij, maar juist ook voor de gemeente Goes en al haar inwoners. Hij heeft dit met passie en inzet gedaan als raadslid en wethouder van de gemeente Goes en als bestuurslid en vrijwilliger bij verschillende maatschappelijke organisaties en zijn voetbalclub. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor zijn tomeloze inzet, deskundige bijdragen, enthousiasme en kameraadschap. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en steun bij het verlies van hun Henk, vader en opa. Namens de leden, het bestuur en de fractie van de afdeling Goes van de Partij van de Arbeid Aysegül Devrim voorzitter Marco Eestermans fractievoorzitter Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van ons voormalig gemeenteraadslid en oud-wethouder Henk was van 1983 tot in 2017 lid van onze gemeenteraad, eerst voor de PvdA en vanaf 2013 voor de Partij voor Goes. Van 1992 tot 1994 was hij wethouder. Al die tijd en tot op het laatst vervulde Henk allerlei bestuursfuncties en deed hij ander vrijwilligerswerk in onze gemeente. In 2013 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau vanwege al zijn activiteiten in en voor de samenleving sinds 1963. Zijn niet-aflatende inzet, bevlogenheid en humor maakte Henk tot een geliefd bestuurder, zowel binnen als buiten de gemeenteraad. Wij - en de hele Wilhelminadorpse en Goese gemeenschap - zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote, plotselinge verlies. Namens gemeenteraad, college van B&W en medewerkers van de gemeente Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester drs. B.C. van Doornum, raadsgriffier mr. H.E. Schild, gemeentesecretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 150