i FAMILIEBERICHTEN 15 Lilian Hipolita Clarisse Remery OVERLEDEN Ronny van Damme Ronny van Damme Ronny van Damme Ronny van Damme Ronny van Damme Ronny van Damme Maria Amelia Hemelaar-de Bruijn Verdrietig zijn wij om het verlies van onze vriend Ronnie van Damme Anja, Ivo, Josje en Aron, we delen jullie verdriet. Rinie, Joke, Robin en Jorg Ronny van Damme Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Lili echtgenote van George Alouisius Bogaart 22 - 03 - 1939 Westdorpe 1 13-03-2019 Westdorpe Westdorpe: George Bogaart Ter Aar: Sandra en Peter Liselotte Iris Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van 't Verlaet voor de liefdevolle verzorging. Westdorpe, 13 maart 2019 Schipholstraat 4,4554 BN De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 18 maart om 10.30 uur in de Emmaüskerk, aan de Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal vervolgens in besloten kring plaatsvinden te Terneuzen. De familie stelt het op prijs wanneer er i.p.v. bloemen een donatie wordt gedaan aan stichting Alzheimer Nederland of de Nierstichting. De collectebussen staan hiervoor gereed in de kerk.c In liefde losgelaten Rie weduwe van Leon Joseph Marie Hemelaar Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Els en Jos van Bellen-Hemelaar Gijs Jan en Kristien Hulst: Truus en Ludo de Bakker-Hemelaar Sam en Annelies Noortje en Bart 13 maart 2019 Correspondentieadres: Wilhelminalaan 5,4561 HR Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de Stadstuyn, Steenstraat 20 in Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 134 voor htm liefdevolle verzorging en begeleiding. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. vrijdag 15 maart 2019 Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ons klaargestaan, flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink zullen ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Tot ons groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze trotse en zorgzame pa en zoon Hoofdplaat, 3 juni 1957 Gent, 12 maart 2019 Schoondijke: Anja van Damme-Vervaet Breda: IvoenJosje Breda: Aron Hoofdplaat: Marcel van Damme José Maenhout Correspondentieadres: Prinses Beatrixstraat 49,4507 AJ Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 18 maart om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.15 tot 10.55 uur in het Mauritshof. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Peter en Magda van Damme-Honffy David Alena, Eva Eivind Walter van Damme en Carla de Rijcke Karin en MarcThomaes-van Damme Jeffrey Kimberly en Evi, Davy Nadine Verdrietig zijn we nu is overleden onze schoonzoon, schoonbroer en oom We wensen Anja, Ivo, Josje en Aron veel sterkte met dit grote verlies. Harold en Erna Vervaet-Veraart Franken Andrea Lien - Michel, Mats en Sem Niels Iris Petra en Marc Anne-Erwin Laure - Rik Steven Verslagen staan wij stil bij het overlijden van echtgenoot van onze leerkracht Anja. Wij wensen Anja, Ivo, Aron, Josje alsmede de verdere familie heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeurenraad en medewerkers Onderwijsgroep Perspecto namens deze S. van Alphen, voorzitter College van Bestuur Op 12 maart 2019 is onze collega op 61-jarige leeftijd overleden. Ronny was vrijwel vanaf het ontstaan van het bedrijf bij ons werkzaam. Hij deed dit werk met veel plezier en had het graag langer willen doen, helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Wij verliezen in Ronny een alom gewaardeerde collega en hadden hem nog graag in ons midden gehouden. Zijn vrouw Anja, zoons Ivo en Aron en allen die Ronny dier baar waren wensen wij veel sterkte met dit verlies. Onze gedachten en medeleven gaan naar hen uit. Directie en alle medewerkers van Hydra uvision Geschokt en bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen zijn echtgenote Anja, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens het bestuur en leden van STV Gravelsteps te Schoondijke. Diep geraakt zijn wij door het veel te vroege overlijden van echtgenoot van onze collega Anja. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Anja, Ivo, Aron, Josje en de naaste familie. We wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens collega's, leerlingen, ouderraad, medezeggenschapsraad en activiteitencommissie brede school van basisschool Laureyn, Philippine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63