FAMILIEBERICHTEN 17 Lilian Hipolita Clarisse Remery Jam, Opu Lili George Alouisius Bogaart Maria Amelia Hemelaar-de Bruijn Ank Polderman-Brugghe vrijdag 15 maart 2019 Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma echtgenote van 22 - 03 -1939 Westdorpe f 13-03-2019 Westdorpe Westdorpe: George Bogaart Ter Aar: Sandra en Peter Liselotte Iris Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van 't Verlaet voor de liefdevolle verzorging. Westdorpe, 13 maart 2019 Schipholstraat 4,4554 BN De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 18 maart om 10.30 uur in de Emmaüskerk, aan de Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal vervolgens in besloten kring plaatsvinden te Terneuzen. De familie stelt het op prijs wanneer er i.p.v. bloemen een donatie wordt gedaan aan stichting Alzheimer Nederland of de Nierstichting. r-\ De collectebussen staan hiervoor gereed in de kerk.Qj In liefde losgelaten Rie weduwe van Leon Joseph Marie Hemelaar Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Els en Jos van Bellen-Hemelaar Gijs Jan en Kristien Hulst: Truus en Ludo de Bakker-Hemelaar Sam en Annelies Noortje en Bart 13 maart 2019 Correspondentieadres: Wilhelminalaan 5,4561 HR Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de Stadstuyn, Steenstraat 20 in Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 134 voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Je werd geboren op 16 september 1952 te Goes. Op 13 maart 2019 stiertje thuis in Hansweert. We hebben je onverzettelijke levensenergie en hoop zo enorm gewaardeerd. In liefde hebben we gezien hoe jij je leven moest loslaten. Jij was altijd zo sterk, maar deze keer kon je niet winnen. Mijn lieve man, onze pa en opa is overleden Hansweert: Riet Reijnhout-van Stee 's Heer Arendskerke: Tim en Annemiek Hansweert: Nick, Thijs, Luuk, Evi Sabine en Bruno Tiamo, Camila Correspondentieadres: Maartenbroersweg 61, 4417 BK Hansweert Onze dank gaat uit naar Dr. Keizer en Dr. Doelman, oncologen in hetADRZ, Huisartsenpraktijk Breukers en medewerkers van Allévo voor de uitstekende zorg. Wij nodigen u uit voor het afscheid van Jan. Wij herdenken hem met u op dinsdag 19 maart om 14:30 uur in de aula van het crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u van harte welkom. Jan was van 1978 tot 2009 directeur van Reijnhout Elektra B.V. Daarna is hij altijd zeer betrokken gebleven bij "zijn" bedrijf. Zijn harde werken, ondernemersgeest, doorzettingsvermogen en liefde voor het vak waren kenmerken welke Jan typeerden. We zullen zijn zakelijk inzicht en zijn betrokkenheid dan ook zeker missen. Directie (Tim) Reijnhout Elektra B.V. In verband met het afscheid is het bedrijf dinsdagmiddag 19 maart niet bereikbaar. Ik heb vannacht een ster uitgezocht voor mijn opa, die moest gaan. Nu straalt daar steeds die éne ster, dus is mijn opa eigenlijk nooit weggegaan. Liefs, Tiamo en Camila Nick, Thijs, Luuk en Evi Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van mijn oudste zoon, onze grote broer en onze oom Jan Reijnhout Wij wensen Riet, Tim Annemiek, Sabine Bruno en zijn zes kleinkinderen heel veel sterkte. Goes Theun Reijnhout Henny Reijnhout - van der Vliet Louis Karin Kortgene Cees Addy Hulst Gerry Peter Kvamspy Philippa Kare Arthur nichtjes en neefjes Hulst, 13 maart 2019 Na een periode van afnemende krachten is veel te vroeg overleden onze altijd behulpzame en liefdevolle zwager en oom Jan Reijnhout echtgenoot van Riet Reijnhout - van Stee in de leeftijd van 66 jaar. Wij wensen Riet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Lisette van Stee Jan Middelhovent 's Heer Abtskerke: Margo van Stee Middelburg: Frans van Stee Els van Stee - Dagevos Neven en nichten Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde oud-directeur en oprichter van Reijnhout Elektra Jan Reijnhout Wij wensen Riet, Tim Annemiek, Sabine Bruno en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Namens de medewerkers van Reijnhout Elektra B.V. Na een slopende ziekte die ondanks zijn sterke wil niet te winnen was is overleden ons trouw lid Jan Reijnhout We wensen Riet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Namens VVD Reimerswaal Thea Laban - Mos Fractievoorzitter Jan Reijnhout Voor altijd m'n VVD vriendje. Thea Als leven lijden wordt, Is sterven een gewin. Zaterdag jl. is onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder, plotseling van ons weggegleden. Zij was klaar voor haar laatste reis naar Ed. Echtgenote van Ed Polderman 18-10-2010 f Magelan Ned. Indië, 31 oktober 1936 t Middelburg, 9 maart 2019 Peter en Ryan Talitha en Matthieu Pip en Bo Kelly en Remco Gerda en Ivo Sam en Puck Verdrietig maar getroost door het besef dat ze naar rust verlangde, hebben we in besloten kring vredig afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Baarlandstelleweg 2,4434 PN Kwadendamme COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u PM W a a i f M t (a L J HUMl.WM J im.H.VVM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 53