Willem Pouwelse Willem Pouwelse 16 FAMILIEBERICHTEN Adriaan van Noord Adrie van de Linde Adrie van de Linde Adriaan van Noord Henk Hoogerland Adriaan Pieterse Willem Pouwelse Willem Pouwelse Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid, tevens secretaris, Met zijn heengaan verliest de sociëteit één van haar markante leden en een warm en inspirerend mens. Wij gedenken hem met respect en wensen de familie en in het bijzonder zijn vrouw Henny, veel sterkte toe. Sociëteit "Van Ongenuchten Vry" Gerard Kasbergen, voorzitter Auke Jan Vleer, wnd. secretaris Adrianus Leendert vrijdag 15 maart 2019 PM Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Riet en Leo Rinus en Sophie Cees Hans en Ineke Truus ten Adrie t Neven en nichten Wij zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van onze voorzitter Hij was een ware belangenbehartiger voor de ouderen in Goes Wij wensen zijn vrouw Joan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en liefde om dit plotselinge afscheid van haar dierbare man en hun vader en opa te kunnen verwerken. Namens het Bondenberaad Groot Goes Theo Snel, vice - voorzitter Guust de Kok, administrateur 'Eens als de bazuinen klinken' gezang 769 Met verdriet en pijn ons hart laten wij u weten, dat wij geheel onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa en overopa Kapelle Goes 9-8-1934 - 84 jaar - 13-3-2019 Kapelle S.M. van de Linde - Steenhard Kapelle Jacolien en Cor Korstanje - van de Linde Sabine, Indy Andrea en Patrick Hoedekenskerke Gerard en Miriam van de Linde - Almekinders Cheyenne en Jan Jeffrey en Anne Wemeldinge Kees en Daniëlla van de Linde - Pieterse Daphne en Jesse cartii„ Vijverstraat 17 4421AW Kapelle De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op dinsdag 19 maart om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 4 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in de Hervormde kerk. Wegens familieomstandigheden zijn wij dinsdag 19 maart de gehele dag gesloten. Pieterse Wonen Slapen Noordelijke Achterweg 58-79a 4424 EG Wemeldinge Wonen Slapen 'Op hun trouwdag opnieuw herenigd' Nog geen halfjaar na het overlijden van onze moeder en oma, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa 7 januari 1930 112 maart 2019 Weduwnaar van Leintje Pouwelse - Huibregtse 124 september 2018 Paul en Jeannette Nick en Noëlle Bob Sandra en Ronny Kelly en Robin Niels De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 18 maart om 11.00 uur 'Bij de Koster', Markt 65 te Westkapelle. Aansluitend zullen we hem begraven op de begraafplaats te Westkapelle. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren 'Bij de Koster'. Correspondentieadres: Oranjestraat 6,4361 EE Westkapelle Verdrietig zijn we, nu zo kort na het heengaan van zijn vrouw Leintje, is overleden onze broer, zwager en oom We wensen Paul en Jeanette, Sandra en Ronny en de kleinkinderen troost en vrede toe van de Here Jezus. Jan Pouwelse Maarten en Nel Pouwelse Jaan Pouwelse Jo van Rooijen Janneke Pouwelse Wim Louws neven en nichten Broers en zussen in herinnering: Dingeman Pouwelse Miene en Arie Janssens Loura Pouwelse Joost Pouwelse Kris van Rooijen Kees Pouwelse Nel Pouwelse Ko Pouwelse Nel Louws Westkapelle, 12 maart 2019 Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees Huibregtse Rine Huibregtse-Gabriëlse (in herinnering) Jo Dalebout Tine Minderhoud-Huibregtse (in herinnering) Willem Minderhoud (in herinnering) Neven en nichten Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze buurman Wim en Laura Verhulst Joos en Riet de Visser Izaak en Nel Peene Adriaan en Wilma de Pagter, Livana Margot Breemer Pie de Nooijer Westkapelle Als alles duister is. ontsteek dan een lichtend vuur dat nooit meer dooft, vuur dat nooit meer dooft. Omringd door zijn vrouw en kinderen is thuis overleden Ravenstein, 6 maart 1944 Goes, 12 maart 2019 We zijn dankbaar voor de warmte en de liefde die hij ons heeft gegeven. Henny van Noord-den Heijer Mark en Roosje Pepijn, Veerle, Floris Katrine en René Valerie, Jasmijn, Marten Kirsten en Alex Correspondentieadres: Steenenwei 7, 4464 BK Goes Adriaan zal dinsdagmorgen in besloten kring begraven worden op de begraafplaats in Kats. De dankdienst voor het leven van Adriaan zal plaatsvinden op dinsdag 19 maart om 14:00 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 in Goes. Na afloop van de dankdienst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. Jullie aanwezigheid zullen we als steun en bemoediging ervaren. Bij de kerk is er geen gelegenheid om uw auto te parkeren. Wij adviseren jullie om te parkeren in de parkeergarage Centrum of Stadspoort.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52