Jf FAMILIEBERICHTEN 15 Dina Bruinooge-de Jager Dina Bruinooge-de Jager Siemen vanAsperen Jacqueline Leonie Vader Adriana Catharina van Roo-van der Slikke Adri Jannetje Pieternella Hamelink OVERLEDEN Andries Bruinooge Jesoja 464 Na eert cumtaC moeitevolk. jaren van ernstig ziek zijn, is rustig ingeslapen, mijn allerliefste man, fijne vader en zeer trotse opa Rotterdam, 1 december 1939 t Koudekerke, 11 maart 2019 Marian vanAsperen - Bezemer Helga van Asperen en Chris van Maaren Caspar en Thijmen (beiden in Hefdevo&z herinnering) Laurens Fréderique Cithershillsingel 19 4371 AR Koudekerke Op maandag 18 maart, aanvang 13:00 uur, widen wij Siemen gedenken tijdens een dankdienst voor zijn levenin de Michaëfskerk, Dorpsplein 1, 4371 AA in Koudekerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraaf plaats aan de Biggekerksestraat in Koudekerke. Na offoap is er gelegenheid om de familie te condoleren in T)e Klimop', Kerkstraat 2,4371AP Koudekerke. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn dochter, zus en onze tante Correspondentieadres: K.C. Vader-Potappel Van Raaltestraat 49 4384 GC Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 15 maart om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Er is van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze vriend Ronnie van Damme Anja, Ivo, Josje en Aron, we delen jullie verdriet. Rinie, Joke, Robin enjorg De Protestantse Gemeenten in Nieuw- en Sint Joosland en Ritthem hebben bedroefd kennisgenomen van het overlijden van Remco Robinson pastoor van de Oud Katholieke Statie Zeeland Wij bidden om kracht en troost voor de nabestaanden. Kerkenraad Nieuw- en Sint Joosland, Christiaan van Mourik, preses Kerkenraad Ritthem, John de Pagter, preses Namens beide gemeenten Pascal Handschin, predikant Annemiek van Waasdijk vrijdag 15 maart 2019 PM Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God. Efeziërs 2:8 Verdrietig delen wij u mee dat op de gezegende leeftijd van bijna 95 jaar is thuisgehaald door haar hemelse Vader onze innig geliefde zus en schoonzus, onze allerliefste tante en oud tante sinds 16 december 2017 weduwe van Kapelle, 30 maart 1924 Kapelle, 13 maart 2019 LVe zijn dankbaar dat zij zo veel voor ons heeft betekend. P.M. Bol-de Jager J. Bol Neven en nichten Achterneven en -nichten Correspondentieadres: Fam. Bol - de Jager, Damstraat 59,4401 AC Yerseke De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden D.V. 18 maart om 13.30 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4, Biezelinge. Deze dienst zal worden geleid door Ds. J.A. Van den Ende. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop kunt u condoleren in de Mozeskerk. Bijzondere dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Cederhof voor de goede en liefdevolle verzorging. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat, verlangend naar het einde, van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame weduwe van Jaap van Roo Amsterdam, 31 januari 1926 Middelburg, 12 maart 2019 Joke en Jillem van Soelen-van Roo Moniek Marjan en Dennis, Ilse, Sam Ariëtte en Bas Thea en Kees van Soelen-van Roo Koen en Jessica Gert en Katinka Riet, Bram en Willy, Cathrien Correspondentieadres: Willem Klooslaan 30, 4383 AT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 16 maart van 14.00 tot 15.00 uur in HetToorenhuis, studio 2, Oosterscheldestraat 110 A te Middelburg. De bijeenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 18 maart om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met dank aan het personeel van Het Toorenhuis te Middelburg voor de goede en liefdevolle begeleiding in de afgelopen jaren. Je levensboek is volgeschreven, je hebt het zachtjes dichtgedaan In de leeftijd van bijna 95 jaar is overleden mijn schoonzus en onze (oud)tante Wij danken het personeel van Zorgcentrum Cederhof voor de goede verzorging. Biezelinge: M. Bruinooge t M.M.C. Bruinooge-Blok Kinderen en kleinkinderen Het kaarsje is opgebrand, wij delen u mede het overlijden van onze oudste zus Wemeldinge 19 september 1928 t Kapelle 13 maart 2019 Hilvarenbeek: R. Hamelink J. Hamelink - Louwerens t Wemeldinge: N. Meijaard - Hamelink D. Meijaard t Wemeldinge: K. Hamelink C. Hamelink-Toorenaar Waalwijk: W. Hamelink J. Hamelink - Nieuwdorp Neven en nichten We bedanken alle mensen die voor haar gezorgd hebben. Correspondentieadres: Oranjeboomstraat 9 4424 AE Wemeldinge De rouwdienst zal worden gehouden maandag 18 maart om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zullen we haar begraven op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna kunt u de familie condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Leo Wij wensen Leo, Bas en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's Wegenwacht Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51