Oplichter is vader Sloterplasbaby 9 m Het volgende wat ik weet, is dat ik wakker werd op de achterbank van de auto in de parkeergarage van dat hotel. Hij lag boven op me woensdag 13 maart 2019 DNA-ONDERZOEK euro's. ,,Ik had het toen niet door, maar ik werd enorm gemanipu leerd. Ik heb zelfs mijn ouders en andere familieleden geld moeten vragen." Studiefinanciering Het ging zó ver dat ze zelfs haar stu diefinanciering volledig aan hem afstond. „Uiteindelijk moest ik van hem ook een lening afsluiten. Hij dreigde dat ik een probleem zou krijgen als ik het niet deed. Ik was zo bang voor hem en leende een be drag van 2500 euro." Het bleef niet bij het lenen van geld. Ze vermoedt dat hij haar ook, onder bedwelming, seksueel heeft misbruikt. ,,We gingen wat drinken in een hotel. Het volgende wat ik weet, is dat ik wakker werd op de achterbank van de auto in de par keergarage van dat hotel. Hij lag bo ven op me. Wat er allemaal gebeurd was, wist ik niet, maar de volgende dag stond hij bij me op de stoep. Ik moest mee naar de apotheek voor de morning-afterpil. Hij bleef erbij staan om te zien dat ik die pil slikte." Hetzelfde gebeurde kort daarna nog eens. ,,Ook werd ik een keer wakker in een garagebox van een woning in Wijchen. Opnieuw moest ik toen de morning-afterpil nemen van hem. Hij zat niet te wachten op een kind, zei hij", zegt Yasmina. Over het verhaal van de Sloterplasbaby is ze sinds kort op de hoogte. Vele malen vroeg ze Marouane om haar geld. Elke keer beloofde hij haar zo snel mogelijk terug te beta len. Maar niet lang daarna verdween hij. Hij had haar telefoon - een Blackberry - afgepakt. Foto's en sms'jes van hem heeft ze daarom niet meer. ,,Hij zei ineens dat hij er geen zin meer in had. Sinds die dag heb ik nooit meer iets van hem ge hoord of gezien. Telefonisch was hij onbereikbaar." Schaamte Hoe hij haar destijds zo ver heeft ge kregen, begrijpt ze achteraf zelf ook niet. Ze schaamde zich zo erg dat ze haar ouders nooit heeft ingelicht. ,,Maar toen het bericht in de media kwam op welke wijze hij vele Ma rokkaanse vrouwen oplichtte, wist ik meteen dat hij het was. Ik her kende hem. Mijn hart klopt hon derd keer zo snel nu ik dit vertel. Ik heb aangifte gedaan. Nu wordt er misschien toch iets met mijn ver haal gedaan." Het is dringen bij een rio leringskanaal in de Vene zolaanse hoofdstad Cara cas. Mensen komen hier hun emmers vullen, omdat in de wijde omtrek niets meer uit de kraan komt. Een stroomstoring houdt een deel van het land al sinds donderdag in de greep. Scholen, bedrijven en winkels zijn dicht. Zie kenhuizen hebben een te kort aan noodaggregaten, operaties werden uitge steld en ten minste vijftien nierpatiënten overleden door dialysemachines die uitvielen. Volgens president Maduro is de stroomuitval veroor zaakt door een Ameri kaanse cyberaanval. Vene zuela heeft de Ameri kaanse diplomaten giste ren dan ook opgedragen binnen 72 uur het land te verlaten. De VS heeft zelf al aangekondigd het am bassadepersoneel terug te halen. Maduro acht oppositieleider Juan Guaidó medeverantwoor delijk voor de stroomuit- val. Guaidó beschuldigt Maduro op zijn beurt, ter wijl critici stellen dat het stroomnetwerk door cor ruptie en te weinig onder houd is verzwakt. fotos afp Bekijk op ad.nl/ video wat de gevolgen van de elektriciteitscrisis zijn voor de bevolking. Op het grafje van de Sloterplasbaby legde de politie destijds een op roep om in contact te komen met de moeder. foto anp 'Marouane' (30) werd vorige week opge pakt. De verdachte kwam bij de recher che in beeld tijdens het grote onderzoek naar een pasgeboren kindje in 2016 dat dood bij de Sloter- plas was aangetrof fen. Na dna-verwant- schapsonderzoek in 2018 bleek Marouane de vader van de baby te zijn. Via hem vond de recherche ook de moeder van de baby. Tijdens dit onderzoek kwamen ook ernstige vermoedens van op lichting aan het licht. De man bleek jaren lang op slinkse wijze vrouwen te hebben benaderd. Hij noemde zich Nourdin, Nordin, Marouane, Brahim, Bouka, Chakir, Taoufik en Said en beweerde een succesvolle za kenman te zijn. De slachtoffers hadden niks door, zelfs niet toen hij hun vroeg om geld voor het verlo vingsfeest, of zijn bedrijf. Zodra hij het geld binnen had, ver dween hij. De echte naam van Yasmina is bij de redactie bekend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 9