"N V J? FAMILIEBERICHTEN 13 Wim Ovaa Wim Ovaa Wim Ovaa Wim Ovaa WaïijLe de ïdegt- Ylieuwenkuijze Sara Leuntje Roose - de Dreu - Sarie - woensdag 13 maart 2019 Wietske Dijkstra-Schriemer Jan de Vries 'Pluk de Dag!' 's Heer Arendskerke, 18-12-1942 t Terneuzen, 7-3-2019 In die tijd daartussen - ben ik getrouwd met Piet de Regt - kreeg ik (wij) 2 dochters - en drie fantastische kleinkinderen Mijn leven was fijn! Ik voel me een gezegend mens. De crematie is naar mijn wens in stilte voltrokken. Dank aan allen die mijn leven hebben verrijkt en mij gelukkig hebben gemaakt. Koning Willem III weg 2,4543 RD Zaamslag. DANKBETUIGING Voor uw medeleven na het verlies van onze moeder danken wij u hartelijk. Jan Wim Goes, maart 20 f9 r dl? IN MEMORIAM VA 13 maart 2006 13 maart 2019 Paul Akerboom Sociaal, grappig, gul, lief, zorgzaam en stoer. We missen je. Mama, Papa ~in liefdevolle herinnering~ Maarten, Aukje, Sanne Jasmijn Paul Akerboom PM Verdrietig delen wij u mede dat in de leeftijd van 93 jaar van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en opoe weduwe van Hans Dijkstra Utingeradeel 6 oktober 1925 t Vlissingen 4 maart 2019 Hielke Dijkstra Geert en Gilda Dijkstra-Prince Kim en Danny Dijke-Dijkstra Yannick Reza Brian en Djelay Dijkstra-Sadloe Djenaeya Djezairah Correspondentieadres: Sterkenburg 76 4385 GG Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. In deze droevige stond is jouw levenscirkel rond. Vaarwel vaarwel beste vriend vriend van ons allen allen hebben nu herinnering herinnering aan het bestaan bestaan van een goed mens. Emmen 22 januari 1939 t Kamperland 9 maart 2019 Jessica de Vries Thea de Vries Ronnie van Eist Jan de Vries Karin Stelder Svenne de Vries - Mas de Vries - Imme de Vries Correspondentieadres: Familie De Vries p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen U bent op vrijdag 15 maart om 13.00 uur welkom bij de afscheidsbijeenkomst van Jan, in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden we hem naar de rouwauto en doen we hem uitgeleide voor de crematie, die in stilte zal plaatsvinden. Na de uitgeleide kunt u ons condoleren in De Voorzorg. Wij vragen u een losse bloem mee te nemen voor Jan. "Het gaat jullie allen goed en treur niet zolang; het was ondanks alles een goed en toch nog lang leven." laatste woorden van Jan Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze collega die op de leeftijd van 62 jaar is overleden. In hem verliezen wij een collega die altijd met volle inzet, grote betrokkenheid en plezier zijn werk deed als vergunningverlener bij het team Vergunningen, Toezicht en Handhaving van de gemeente Vlissingen. Onze gedachten gaan uit naar Ria, Nadine, Thomas, Rosanne, Frank, Steijn, Didi, Fayèn, Mila en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers van de gemeente Vlissingen, de secretaris, Martin van Vliet de burgemeester, Bas van den Tillaar Verdrietig zijn we door het overlijden van onze neef Wij wensen Ria en de kinderen veel sterkte. Fam. M. Francke Fam. J. Kleinepier Fam. H. Ovaa Fam. M. Ovaa - Reijnders Neven en nichten Wij zijn bedroefd, onze collega en teamgenoot is op 9 maart 2019 overleden. Hij heeft de strijd niet mogen winnen. Wij zijn onder de indruk van zijn optimisme, hoop en gevecht. In herinnering zal hij in ons midden blijven. De happy-friday slinger met het frikandellen- broodje zal blijven voortbestaan. Op woensdag blijven wij de week doorzagen. Zijn tegeltjeswijs heden en -uitspraken worden gememoreerd. Met een grote armzwaai zeggen wij: dag Wim, bedankt voor alles wat jij ons hebt gegeven. Wij wensen Ria, Nadine, Rosanne, Thomas, Frank en de kleinkinderen sterkte toe. Wij hopen dat de herinneringen krachtig en goed zijn om dit verlies te verwerken. De collega's van team VTH van de gemeente Vlissingen. Met groot verdriet en diepe verslagenheid vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde medewerker en collega op de leeftijd van 62 jaar is overleden. Met Wim verliezen wij een collega die altijd met volle inzet en enthousiasme zijn werk deed bij het team Vergunningen, Toezicht en Handhaving. Wij hebben grote bewondering voor de kracht en de positieve houding waarop hij met zijn ziekte omging. Daarbij bleef hij tot voor kort zijn werk met veel toewijding doen. Wij zullen hem als collega en mens enorm missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. De collega's van de directie Dienstverlening van de gemeente Vlissingen. p| Wij missen onze neef Dorien, Hanna en Pieter COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45