FAMILIEBERICHTEN 13 E[iza6etH van %asteeC-%oene Financiële berichten OVERLEDEN Nel van Sluijs - Adriaanse Wim Ovaa Wim Ovaa Leine Minderhoud-Minderhoud dinsdag 12 maart 2019 De Heer is mijn herder Mij zal niets ontbreken Hij zal mij leiden Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en achteroma Pieternella van Sluiis-Adriaanse Nel Serooskerke (W), 29 februari 1936 t Grijpskerke, 8 maart 2019 Grijpskerke: Adriaan van Sluijs Oostkapelle: Arie en Henny Sander en Yasmin Eva en Arnold, Levi Grijpskerke: Johan en Margreet Amber en Tom Iris Adriaan (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Burg Bouwmanstraat 24,4364 AG Grijpskerke U kunt afscheid nemen van Nel op donderdag 14 maart van 9.45 tot 10.15 uur in de Opstandings- kerk in Grijpskerke, Jacob Catsstraat 7. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 14 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend gaan we lopend naar de algemene begraafplaats in Grijpskerke, gelegen aan de Loodholseweg. Daarna is iedereen van harte welkom in de kerk voor het condoleren van de familie. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze oudste zus, schoonzus en tante Nellie van Sluijs-Adriaanse P. Adriaanse B. Adriaanse-Castel C. Adriaanse f I. Adriaanse-Nieuwenhuyze A. Adriaanse R. Adriaanse-Boone J. Adriaanse f C. Adriaanse-de Kam J. de Voogd-Adriaanse J. de Voogd L. Adriaanse S. van de Woestijne-Adriaanse A. van de Woestijne B. de Jager-Adriaanse J. de Jager Neven en nichten Wij wensen hun veel sterkte toe. Bas en Rosalie, Tjeerd en Christa, Jeroen, Jan-Willem en Sabine, Rudolf en Danique, Bram en Esther, Luc en Annelies en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer R. Scheers vader van onze leerling Fauve Scheers (klas H5B). Wij wensen Fauve en haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, Lid College van Bestuur a.i. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Johannes van Kasteel Oostkapelle, 24 maart 1921 Middelburg, 9 maart 2019 Wij zullen haar erg missen. Bennebroek: Coen van Kasteel Véronique van Kasteel-de Porcaro Erikenjeska Marlies en Olaf Leiden: Jan van Kasteel Marjan van Kasteel-de Bakker Paul en Caia Rob en Selma, Freya Bas en Zoë Correspondentieadres: Doornlaan 1,4334 BT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 15 maart om 12.00 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend zal de plechtigheid, vooraf gaande aan de crematie om 12.15 uur plaatsvinden aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Bezige handen, nu gevouwen en stil.... Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Leine Minderhoud - Minderhoud weduwe van Willem Minderhoud Westkapelle, t Oostkapelle, 6 juni 1930 9 maart 2019 Zwijndrecht: Adri en Willie Minderhoud-Corbijn Willem en Stephanie Lisa Maartje en Wijnand Middelburg: Jan en Wilma Minderhoud-Bouwens Anne en Zoran Willemijn en Pim Middelburg: Marleen en Wim van Rooijen-Minderhoud Eva en Stijn Sijs Correspondent!" eadres Oude Koudekerkseweg 87 4335 CC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op donderdag 14 maart om 15.00 uur. Aansluitend is het mogelijk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oostkapelle Jaap van den Hoven neven en nichten COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u ZV Wij kregen het droevige bericht dat onze schoonzus en tante is overleden. We leven mee met onze zwager en oom Adri van Sluijs en zijn kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte toe. Jo van Sluijs - van Vlaanderen en familie Met grote verslagenheid vernamen wij het overlijden van ons zeer gewaardeerde bestuurslid Nog maar enkele maanden geleden ging hij enthousiast en vol goede moed aan de slag als secretaris van de Stichting Zeeuws Elftal. Wim was eerder ook actief in velerlei functies binnen de Zeeuwse voetballerij. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens alle betrokkenen bij de Stichting Zeeuws Elftal Het bestuur Wij leven mee met onze lieve vrienden Rosanne en Frank en hun familie na het overlijden van AGIN TIMMERMANS GERECHTSDEURWAARDERS EXECUTIEVERKOOP Op maandag 18 maart 2019 om 10.00 uur zal het houten schip, blauwe romp en wit stuurhuis, twee masten, genaamd Bon Voyage openbaar worden verkocht. De verkoop vindt plaats te Yerseke, aan de Meerpaalweg c.q. in de Pr. Beatrixhaven. De verkoop geschiedt bij opbod, zonder opgeld of BTW en uitsluitend tegen contante betaling. Een kwartier voor aanvang is er gelegenheid tot bezichtiging. De kans bestaat overigens dat de verkoop niet doorgaat. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: Belanghebbenden kunnen zich voor een afschrift van genoemd exploot wenden tot: AGIN Timmermans gerechtsdeurwaarders Gagelboslaan 4 4623 AD BERGEN OP ZOOM Tel. 088-4111230 Ref: BL19000318

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56