12 FAMILIEBERICHTEN Wim Ovaa Lieve opa Boomer Wim Ovaa Wim Ovaa Wim Ovaa Wim Ovaa <ECiza6et(i van %astee[-%oene OVERLEDEN Wim Ovaa Wim Ovaa Wim Ovaa Wim Ovaa Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Johannes van Kasteel Oostkapelle, Middelburg, 24 maart 1921 9 maart 2019 Wij zullen Haar erg missen. Bennebroek: Coen van Kasteel Véronique van Kasteel-de Porcaro Erik enjeska Marlies en Olaf Leiden: Jan van Kasteel Marjan van Kasteel-de Bakker Paul en Caia Rob en Selma, Freya Bas en Zoë Correspondentieadres: Doornlaan 1,4334 BT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 15 maart om 12.00 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend zal de plechtigheid, vooraf gaande aan de crematie om 12.15 uur plaatsvinden aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. dinsdag 12 maart 2019 We gaan er voor' Wim Je hebt er hard voor gevochten, maar het ging niet meer. Wij zijn intens verdrietig dat ik mijn allerliefste man en wij onze fantastische (o)pa nu moeten missen. 27 november 1956 t 9 maart 2019 Ria Ovaa-Wisse Nadine Thomas Wuite-Ovaa Steijn Didi Rosanne Frank Rooze-Ovaa Fayèn Mila Swaalingestraat 56A 4374 BZ Zoutelande De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 15 maart om 13:00 uur in de Catharinakerk, Willibrordus- plein 3 in Zoutelande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg in Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren in de Catharinakerk. In plaats van bloemen stellen wij het op prijs als u doneert aan het KWF, er staan collectebussen in de kerk, of rechtstreeks o.v.v. donatie Wim Ovaa NL23RABO0333777999. Om Wim te gedenken hebben wij de volgende link aangemaakt: https://www.memori.nl/wim-ovaa. Hierop kunt u een herinnering achterlaten om later te bundelen tot een herinneringsboek voor ons gezin. Wat waren we blij met jou in ons leven We kunnen je nu helaas geen knuffel meer geven Spelletjes doen, samen filmpjes kijken en met jou op vakantie vonden we altijd zo gezellig en fijn Je zult vanaf nu voor ons voor altijd een stralende ster aan de hemel zijn. Kusjes van Fayèn, Steijn, Mila en Didi Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze drijvende kracht binnen JVOZ. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur, raad van toezicht, technische staf, spelers en speelsters van JVOZ Diep bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Sterke de Fleere, Ria en de (klein) kinderen in dit grote verlies. Meliskerke: Joh. Wisse (in herinnering) M. Wisse-Riemens Meliskerke: Janis en Nel Wisse-Dekker Meliskerke: Piet en Ina Wisse-van den Driest Meliskerke: Maaike Wisse Neven en Nichten Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend en buurman Jo en Nellie Jac en Cootje Bram en Jeannette Verdrietig zijn we door het bericht dat de lieve vader van onze vriendin is overleden. Wij wensen Ria, Nadine Thomas, Rosanne Frank en hun kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Wij denken aan jullie. Kim Erwin Marieke Arnold Een lege plek omhuld door stilte Nooit meer samen kunnen zijn De gedachte aan de toekomst Maakt verdrietig en doet pijn Verslagen staan we stil bij het overlijden van onze vriend Gedreven in alles wat hij deed. De mooie herinneringen aan hem zijn ons dierbaar. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Ria, de kinderen, kleinkinderen en overige familie. Wim en Nel t Brouwer - Nel Lampert Karei en Rina Francke Jos en Marianne van de Graaf Bram en Jeannette Marcusse PM Bedroefd zijn wij door het overlijden van We hebben Wim leren kennen als een sympathieke, zeer gedreven, punctuele (voetbal)man. Hij was mede verantwoordelijk voor de prettige en succesvolle samenwerking tussen de JVOZ en het Scheldemond College. Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Het Scheldemond College, de heer EJ.A. Fagg Met grote verslagenheid vernamen wij het overlijden van ons zeer gewaardeerde bestuurslid Nog maar enkele maanden geleden ging hij enthousiast en vol goede moed aan de slag als secretaris van de Stichting Zeeuws Elftal. Wim was eerder ook actief in velerlei functies binnen de Zeeuwse voetballerij. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens alle betrokkenen bij de Stichting Zeeuws Elftal Het bestuur Wij leven mee met onze lieve vrienden Rosanne en Frank en hun familie na het overlijden van Wij wensen hun veel sterkte toe. Bas en Rosalie, Tjeerd en Christa, Jeroen, Jan-Willem en Sabine, Rudolf en Danique, Bram en Esther, Luc en Annelies en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44