NOG 3 DAGEN op 75 reizen... 088 - 70 70 600 korting Sprinter wint ook tweede etappe Parijs-Nice, nu zonder hulp in slotkilometers 27 Dylan Groenewegen won na de eerste ook de twee de rit in Parijs-Nice. Hij deed dat nu zonder de 'sprinttrein' van Jumbo-Visma. Wegens succes verlengd t/m do. 14 maart 2019 Nog meer uit ons assortiment met flinke kortingen: Bellegarde Na alle high fives, omhelzingen en schouderklopjes bij de teambus zet Amund Grendahl Jansen snel zijn tanden in twee sneetjes krenten brood met kaas. Welverdiend na zijn beestenwerk in de finale, waar mee de Noor, net als een dag eerder, de ritzege van Dylan Groenewegen heeft ingeleid. ,,Dit was een kei harde koers. Echt niet normaal'', zegt Jansen in vloeiend Nederlands. Tijd om te eten en drinken was er niet in deze waaieretappe. Het was complete chaos vanaf de start in Les Bréviaires, ten westen van Parijs, tot de finish in Belle garde, 165 kilometer verderop. De renners reden gemiddeld dik 51 ki lometer per uur. Groenewegen, vol ledig leeg na schreeuwend en met gebalde vuist over de streep te zijn gekomen: ,,Ook ik heb niet genoeg kunnen eten en drinken. Het was te hectisch om te eten. En ik heb één bidon gedronken.'' Het was de tweede dag op rij dat Groenewegen won, maar ook dat de ploeg van Jumbo-Visma indruk maakte. De renners in het geel- zwart wilden van geen wijken we ten uit de voorste groep. Tot een foutje van Groenewegen op vijftig kilometer voor de finish in Bellegarde werd afgestraft. ,,Ik wilde mijn jack uitdoen, kwam iets te ver van achteren en toen was het: poef! Ik lag er zo af.'' Ploegmaten Bert-Jan Lindeman en Mike Teu- nissen brachten hem weer voorin. Daarna werd Groenewegen altijd vergezeld door Jansen en de Belgi sche wegkapitein Maarten Wy- nants. ,,Mijn teamgenoten zijn ster- ker geworden. Dat helpt me om veel wedstrijden te winnen'', zegt Groenewegen na zijn sprintzege. ,,We werken nu al twee dagen met z'n allen voor een doel. En twee da gen lukt het. Dat geeft iedereen veel vertrouwen.'' Maar de meeste indruk maakte Groenewegen zelf. Nadat Jansen en Wynants hem bij de laatste bocht naar rechts hadden afgezet, was hij in de laatste zes kilometer op zich zelf aangewezen. Met zijn mond open wrong hij zich tussen zeven koplopers, onder wie Sky-klasse- mentsmannen Michal Kwiat- kowski en Egan Bernal. Groenewe- gen: ,,Ik ben door de koersjes in onze polders opgegroeid met waai ers. Je moet de knop omzetten en niet altijd te zuinig willen doen in zo'n koers, ook niet als sprinter. Ik ben blij met de winst, maar ook met de wind. Dit had ik vorig jaar nog niet gekund.'' In het algemeen klassement maakte de waaieretappe slachtof fers. Rigoberto UrSn brak een sleu telbeen bij een val en stapte af. Ser gio Henao, de winnaar van 2017, staat na twee dagen op meer dan elf minuten. Net als Ion Izagirre, die zijn broer Gorka zag uit zag vallen na een val. Vuelta-winnaar Simon Yates verloor bijna zeven minuten. oev-J ook op dinsdag 12 maart 2019 GO Groenewegen houdt huis Daan Hakkenberg Dylan Groe newegen is net als op zon dag iedereen te snel af bij Parijs-Nice. FOTO COR VOS a STIP KORTINGSDAGEN Incl. overnight op Ibiza (vertrek 24-5 t/m 20-9) - REIS r VAN DE DAG Ind. vliegreis, transfers fooien Prachtige cruise o.b.v. volpension O.a. Barcelona, Valencia Rome Vertrek april t/m oktober zie stipreizen.nl/crcwmb Oostzee St. Petersburg - 8-daagse cruise per 4* Costa Magica Hoogtepunten van Sidlië - 8- of 12-daagse groepsrondreis Java Bali - 16-daagse groepsrondreis 15-daagse groepsrondreis - Highlights of China Bloemencorso Cruise - 7-daagse riviercruise per 3*+ MS Allegro Voordeelreis Schatten van Bulgarije - 8-daagse groepsrondreis Semi All Inclusive Adriatische Zee - 8-daagse cruise per 4* AIDAblu Schatten van Sardinië - 8-, 11- of 12-daagse groepsrondreis Semi All Incl. Montreal naar New York - 18-daagse cruisevakantie per 3*+ AIDAvita Oostelijke Middellandse Zee - 8-daagse cruise per 4* Costa Deliziosa van 1009 nuv.a. 908 van 539" nuv.a. 485 vanJQ99 nuv.a. 989 van 1529 nuv.a. 1376 Geen res.kosten nu v.a. 389 van 475' nu v.a. 428 7,5% korting nuv.a. 896 vaniOAr nuv.a. 562 van 2749 nu v.a. 2474 van 1029 nu v.a. 926 *Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden opstipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbetiouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 27