18 Severinus Adriaenssens V Cornelia Boerjan - Boonman Johannes Ridderhof - Rinus - Hennie Geertruida Gilden - van Geesbergen f Paul Frans de Groote Hans Ridderhof Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Moerzicht, Ostrea 77 voorde liefdevolle verzorging. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Echtgenoot van Apolonia Adriaenssens - Driedijk *11 juli 1923 - 16 maart 2019 A. Adriaenssens - Driedijk Familie Adriaenssens Familie Driedijk Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede, liefdevolle verzorging en begeleiding. Correspondentieadres: Zorgcentrum 'De Kraayert', (kamer 1 afdeling 23) Deltastraat 2,4456 BB Lewedorp De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 14 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rudolf van Luijk Ruud Bedankt voor onze lange en mooie vriendschap We zullen je missen, maar niet vergeten. Wij wensen Sois, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Frans en Ada Joop en Betty Rita en Jaap (in herinnering) Henny en Marie Marco en Nelly Reinier en Jeannette Paul Polfliet DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma zeggen wij u hartelijk dank. Goes: Arthur Boeijan Kinderen en kleinkinderen Lou Cijsouw Namens de wederzijdse familie wil ik u bedanken voor de grote belangstelling, de kaartjes en brieven na het overlijden van mijn lieve man Hoek, maart 2019 Nelly de Groote-Molegraaf Paul Polfliet Cornelis Kloosterman zaterdag 9 maart 2019 PM Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze lieve zwager en oom Jo Meirink-Philipse Diemer Meirink "f Annie Timmerman- Philipse j" Ko Timmerman j" Addie Roelse-Philipse Kees Roelse f Neven en nichten Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. We nemen afscheid van onze lieve man, pa en opa ~Hans~ 22 september 1938 "f8 maart 2019 Lenie Ridderhof-Philipse Conny en Philip Kevin en Lindy, Liv John en Monique Adriënneen Henk Mike en Aaron Ilse Moerplein 69 4401 HZ Yerseke De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden dinsdag 12 maart om 13.30 uur in kerkelijk centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er van 15.30 tot 16.00 uur in 'De Haven' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Waar jij nu bent is alles doorzichtig Zo doorzichtig dat wij het niet kunnen zien Maar misschien wil jij wel heel voorzichtig ons een stukje hemel laten zien Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama, schoonmoeder, oma, oma 'flat en schoonzus echtgenote van Johan Gilden 124 juli 1994 Zierikzee 19 april 1933 t Kapelle 8 maart 2019 Biezelinge Marjo en Rien Quist - Gilden Biezelinge Jeroen en Jet Fiene, Hidde, Mijntje Kapelle Marieke en John Sophie, Eefje, Lieve Kapelle Erik en Chantal Luca Pijnacker Annemarie Gilden en Paula van der Heijden Zierikzee M. van Geesbergen - Kerkhove Correspondentieadres: Gildenstraat 84,4421 KV Biezelinge Wij zijn alle medewerkers van Cederhof buitengewoon dankbaar voor de fantastische en liefdevolle zorg die onze moeder ontvangen heeft. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 maart van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 13 maart om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de St. Barbara begraafplaats. Hierna ontmoeten we elkaar in het Parochiecentrum naast de kerk Ik geef u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve man Middelburg, 12 maart 1948 t Middelburg, 7 maart 2019 S. van Luijk-Corbijn Pascal van Luijk (in liefdevolle herinnering) Haringvlietstraat 156 4335 XN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Ruud te nemen op donderdag 14 maart van 18.30 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen. Mieke (in herinnering) Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons zeer gewaar deerd lid, trouw supporter en lid van de klusploeg Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en de klusploeg van de w Kruiningen *4 Wij willen iedereen hartelijk danken voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Yvonne Cijsouw-Meeuse Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, maart 2019 Dag lieve zwager....dag (leve ooytc.... We gaar je wJtcer. H^*!weert'. 8e* e0*4* A**enniek eK»**t/ Roa*. Qui*ty Bart e* Ametf J Mwrt Z011 Wij willen een ieder die belangstelling en medeleven heeft betoond na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom hartelijk dank zeggen. Namens de familie Kloosterman Kapelle, maart 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46