tl tl- tl- FAMILIEBERICHTEN 17 VERJAARDAG OVERLEDEN Rob Scheers Lieve Rob, Rob Rob Rob Scheers Johannes Adriaan Wisse J.A. (Hans) Wisse zaterdag 9 maart 2019 hm&f) Dag lieve Rob, we zullen je missen. Voor altijd in ons hart. Rob je was een kanjer! Vaarwel lieve, onvergetelijke vriend. Catharina Wilhelmina Potteboom-Tusveld Gij ziet bet immers; want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; Psalm 1014 Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve zoon en onze geliefde broer, zwager en oom Hans t 6 maart 2019 Liza Wisse Els Sander en Britta Sam Sander Wisse Van Randwijkstraat 151 2321 KG Leiden Op dinsdag 12 maart zal om 14.00 uur een afscheidsdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. 20 december 1961 Middelburg Middelburg Leiden Koudekerk a/d Rijn Correspondentieadres PM Dinsdag 12 maart hoop ik 90 jaar te worden. Ik wil dat vieren op zaterdag 16 maart "Bij de Koster" op de Markt te Westkapelle. Wie mij wil feliciteren is van harte welkom tussen 15.30 uur tot 18.00 uur. J. Simonse-van Sighem Noordkerkepad 43,4361 CJ Westkapelle t Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste papa, mijn grote liefde, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 54 jaar. Oostburg: Jake, Fauve Kloetinge: Jessica, Dejan, Jay, Faye, Lize Wolphaartsdijk: Sylvia en John Goes: Jacqueline en Abko, Rohan, Justin Correspondentieadres: Familie Scheers, H.Ronald Holtslaan 53,4481 DG Kloetinge U kunt persoonlijk afscheid van hem nemen op dinsdag 12 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Scottweg 1-01 te Goes. De samenkomst waarin wij het leven van Rob gedenken wordt gehouden op woensdag 13 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd. Woensdagmiddag 6 maart heb je je strijd op moeten geven. Diep respect hoe jij gevochten hebt. De allerliefste, stoerste en meest liefhebbende papa van Jake en Fauve. Oostburg: Marion en Alexander hebben wij leren kennen als een zeer krachtig en positief mens. Wij leven intens mee met Jessica omdat zij haar grote liefde nu moet missen. Wij wensen Jessica, familie en vrienden veel sterkte, team LUUX Op woensdag 13 maart zijn wij de gehele dag gesloten. -> Rust zacht lieve Mia en Arie Marcel, Sandra en kinderen Amy, John en kinderen Foort en Renee Wimen Elia Richard en Jolanda Verslagenheid en verdriet bij collega's en oud collega's toen we het bericht kregen dat Bedrijfsleider verse mosselen en oesters was overleden. We wisten dat Rob ernstig ziek was, jaren lang ging hij het gevecht aan met deze vreselijke ziekte en hij bleef positief. Zijn laatste gevecht heeft hij helaas niet kunnen winnen. Wij wensen Jessica, Jake en Fauve en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies een plekje te geven. KONINKLIJKE PRINS DINGEMANSE Jeroen, llonka, Marit, Valerie en Frederique -j!rAlmelo,2i maarti9i7 f Middelburg, 6 maart 2019 Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en overgroot moeder Cathrien weduwe van Jaap Potteboom f 1995 moeder van Hans Potteboom f 1995 Anke en Han van Splunter John en Froukje Potteboom Suzanne Storm Winnie en Kees van Broekhoven Mariette en Ed Voeten Bram, Daphne, Gijs, Lucie De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 12 maart 2019 om 16.30 uur in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: john@potteboom.nl Henry Dunantlaan 30,4334 BA Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het zeer plotseling overlijden van onze medewerker en collega de heer Hans is in de periode van september 1981 tot heden werkzaam geweest bij Provincie Zeeland. De laatste tijd was hij werkzaam als Beleidsondersteuner Gemeentelijke Plannen. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij in al die jaren zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij verliezen in Hans een nauwkeurige en vasthoudende collega die zijn werkzaamheden met bevlogenheid verrichtte. Als mens kenmerken wij hem als een rustig persoon maar ook zeer zeker als een enthousiast reiziger met een voorkeur voor bijzondere bestemmingen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit onverwachte verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland en alle medewerkers van Provincie Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 7 maart 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45