£gbe,ït van w, aes 18 FAMILIEBERICHTEN Rob Scheers Rob Scheers Lieve Rob, Rob Rob Egbert van Waes zaterdag 9 maart 2019 Rob je was een kanjer! Diep bedroefd en trots op wie hij was nemen we afscheid van de heer echtgenoot van mevrouw Lydia van Waes - Cammaert geboren te Westdorpe op 16 april 1945 en ingeslapen, omringd door zijn geliefden, thuis te Wachtebeke op 6 maart 2019 Echtgenoot van Lydia van Waes - Cammaert Papa en opa van Tanja en Benny van Acker - van Waes Lieke, Marijn Robbert en Wendy van Waes - Baert Jochem, Madelief, Abel, Merle Jeroen en Babette van Waes - van Beest Femke, Sophie De families van Waes - Cammaert en aanverwanten. De afscheidsplechtigheid, waarop u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de aula van het crematorium Westlede, Smalle Heerweg 60 te Lochristi op dinsdag 12 maart 2019 om 11.00 uur. v 'm Samenkomst in het crematorium om 10.45 uur. Bloemen noch kransen, liever een gift aan Kom op tegen Kanker of KWF Kankerbestrijding. Rouwadres: Uitvaartcentrum De Sporen, t.a.v. familie van Waes - Cammaert Stationsstraat 60,9185 Wachtebeke Online condoleren: www.uitvaartcentrumdesporen.be Dag lieve Rob, we zullen je missen. Voor altijd in ons hart. ZV Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste papa, mijn grote liefde, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 54 jaar. Oostburg: Kloetinge: Wolphaartsdijk: Goes: Jake, Fauve Jessica, Dejan, Jay, Faye, Lize Sylvia en John Jacqueline en Abko, Rohan, Justin Correspondentieadres: Familie Scheers, H.Ronald Holtslaan 53,4481 DG Kloetinge U kunt persoonlijk afscheid van hem nemen op dinsdag 12 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Scottweg 1-01 te Goes. De samenkomst waarin wij het leven van Rob gedenken wordt gehouden op woensdag 13 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken. Mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd. Verslagenheid en verdriet bij collega's en oud collega's toen we het bericht kregen dat Bedrijfsleider verse mosselen en oesters was overleden. We wisten dat Rob ernstig ziek was, jaren lang ging hij het gevecht aan met deze vreselijke ziekte en hij bleef positief. Zijn laatste gevecht heeft hij helaas niet kunnen winnen. Wij wensen Jessica, Jake en Fauve en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies een plekje te geven. KONINKLIJKE PRINS DINGEMANSE Woensdagmiddag 6 maart heb je je strijd op moeten geven. Diep respect hoe jij gevochten hebt. De allerliefste, stoerste en meest liefhebbende papa van Jake en Fauve. Oostburg: Marion en Alexander hebben wij leren kennen als een zeer krachtig en positief mens. Wij leven intens mee met Jessica omdat zij haar grote liefde nu moet missen. Wij wensen Jessica, familie en vrienden veel sterkte, team LUUX Op woensdag 13 maart zijn wij de gehele dag gesloten. Verdriet is meer dan tranen Verdriet is houden van 'Houden van' gaat nooit over Rust zacht lieve Mia en Arie Marcel, Sandra en kinderen Amy, John en kinderen Foort en Renee Wimen Elia Richard en Jolanda Tot ons leedwezen hebben wij moeten vernemen dat is overleden. Egbert is vele jaren voorzitter geweest van de watersportvereniging "de Flonte" Tevens was Egbert bestuurslid van de Stichting Jachthaven Temeuzen. Wij danken hem, nu postuum, voor zijn bijdragen aan de watersport in Terneuzen. Egbert was van zijn jeugd af fervent watersporter en nam tot vorig jaar nog regelmatig deel aan zeilwedstrijden. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Namens de besturen van de Stichting Jachthaven Terneuzen en WV de Honte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 145