FAMILIEBERICHTEN 17 Marie José Stokx OVERLEDEN Hennie Geertruida Gilden - van Geesbergen J.A. (Hans) Wisse Paul Polfliet Antoinette Neeltje de Bliek Dominicus Jansen Dominicus Johannes Jansen "Zo trots dat je mijn man, onze pa en opa bent." Zo ineens uit het leven... nog vol plannen, maar het mocht niet zo zijn. Nooit meer op de fiets, nooit meer naar de voetbal, nooit meer bij ons. Onvoorstelbaar. Wat zullen we je missen. 21 mei 1947 7 maart 2019 Sois Polfliet - Maas Niels en Mariska Dennis, Anouk Tom en Anush Lina Ruud Liam Slagveldstraat 1, 4416 CB Kruiningen Paul is thuis. De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 13 maart om 13.30 uur in de Schelde Aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is er een informeel samenzijn in Orangerie Mattemburgh, Antwerpsestraatweg 181 te Hoogerheide. Indien u zich bij Paul en ons betrokken voelt, bent u van harte welkom. Kom zoals je bent. Je laatste krachten, je tere handen, je zere lijf, je vermoeide gezicht. Alles gezegd, alles besproken, doe je ogen nu maar dicht. Goede reis lieve ma en oma, je tijd is op, je mag nu gaan. We hebben afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Aardenburg, Oostburg, 25 januari 1942 5 maart 2019 Oostburg: Monique en Rudi Verdegem - Haerens Breskens: Peter en Jacqueline Verdegem - van de Sande Tom Tessa Breskens: Paul en Corrie Verdegem - Jongman Kim Sharon Correspondentieadres; M. Verdegem Grotendam 19 4501 BT Oostburg Volgens haar wens heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Jacques Adrien Nolet Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dominicus was meer dan 40 jaar een trouwe vrijwilliger als organist en regelde de inhoud van de kerkelijke zangmiddagen in Vremdieke. We hebben hem gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 9 maart 2019 ZV Waar jij nu bent is alles doorzichtig Zo doorzichtig dat wij het niet kunnen zien Maar misschien wil jij wel heel voorzichtig ons een stukje hemel laten zien Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama, schoonmoeder, oma, oma 'flat en schoonzus echtgenote van Johan Gilden 124 juli 1994 Zierikzee Kapelle 19 april 1933 8 maart 2019 Biezelinge Marjo en Rien Quist - Gilden Biezelinge Jeroen en Jet Fiene, Hidde, Mijntje Kapelle Marieke en John Sophie, Eefje, Lieve Kapelle Erik en Chantal Luca Pijnacker Annemarie Gilden en Paula van der Heijden Zierikzee M. van Geesbergen - Kerkhove Correspondentieadres: Gildenstraat 84,4421 KV Biezelinge Wij zijn alle medewerkers van Cederhof buitengewoon dankbaar voor de fantastische en liefdevolle zorg die onze moeder ontvangen heeft. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 maart van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 13 maart om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de St. Barbara begraafplaats. Hierna ontmoeten we elkaar in het Parochiecentrum naast de kerk Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het zeer plotseling overlijden van onze medewerker en collega de heer Hans is in de periode van september 1981 tot heden werkzaam geweest bij Provincie Zeeland. De laatste tijd was hij werkzaam als Beleidsondersteuner Gemeentelijke Plannen. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij in al die jaren zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij verliezen in Hans een nauwkeurige en vasthoudende collega die zijn werkzaamheden met bevlogenheid verrichtte. Als mens kenmerken wij hem als een rustig persoon maar ook zeer zeker als een enthousiast reiziger met een voorkeur voor bijzondere bestemmingen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit onverwachte verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland en alle medewerkers van Provincie Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 7 maart 2019 Waar liefde woont, gebied de HEER Zijn zegen. Ps. 1333 Want zie, Ik schep een nieuwe hemel en een nieuwe aarde; aan wat vroeger was, zal niet gedacht worden, het zal niemand in de zin komen. Maar gij zult u verblijden en juichen voor eeuwig over hetgeen Ik schep. "Jes. 6517-18a" (NBG '51) Na een leven vol liefde en warmte voor anderen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Groede, 26 april 1927 t Breskens, 7 maart 2019 dochter van Magdalena Cappon (t 1 september 1945) en Hubrecht de Bliek (t 4 november 1984) Breskens: J.H. de Bliek in herinnering J. de Bliek-Wentzel in herinnering Oostburg: J.A. de Bliek in herinnering A.M. de Bliek-Dusebout Middelburg: H.J. de Bliek in herinnering A. de Bliek-Verduijn A.D. de Bliek EJ. de Bliek-de Leeuw Nieuwerkerken (B): H.l. de Bliek N. de Bliek-de Lijser in herinnering Breskens: R.W. de Bliek J.F. de Bliek-du Bois I.C. de Bliek Neven en nichten Correspondentieadres: Dorpsstraat 147,4511 EE Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden in de Vrije Evangelische Gemeente Nieuwvliet c.a., Provincialeweg 2 te Nieuwvliet, op woensdag 13 maart om 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de voornoemde kerk. Met dank aan het personeel en de vrijwilligers van Hooge Platen, afd. Boulevard, te Breskens voor de liefdevolle verzorging. Deze week bereikte ons het overlijdensbericht van Jacques was vele jaren de touwtrekker van het ZLU inkorfcentrum Terneuzen. Hiervoor zijn wij hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn kinderen, schoondochters, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Bestuur, medewerkers en liefhebbers IFC Nieuwe Stijl Terneuzen Het bericht dat onze organist Minicus is overleden heeft ons diep geraakt Vele jaren heeft hij voor ons op het orgel gespeeld tijdens de eredienst. Daarvoor zijn wij hem zeer dankbaar. Kerkenraad Hervormde Gemeente Biervliet IJzendijke Hoofdplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144