C FAMILIEBERICHTEN 15 Cornelia Moeliker-Mieras Francien Bertram COLOFON Familieberichten OVERLEDEN vrijdag 8 maart 2019 'Hij doet mij nederliggen in grazige weiden Hij voert mij aan rustige wateren' Verdrietig, maar ook dankbaar om wat hij heeft betekend, nemen we onverwacht afscheid van onze bijzondere en geliefde broer, zwager en oom Dominicus Johannes Jansen - Minicus - 1-9-1935 Hoek t 6-3-2019 ClingeHerman HoekRiet en Rinus Mirjam en Jorg - Esmee en Renzo, Jerom, Luuk en Sara Paul Annelies en Laurens - 's-Heer Hendrikskinderen Jan en Addy Anneke en Rudson Niek en Daphne - Aiden, Bojan Veere Wim en Eliane Mare en Angelique - Seb, Minne, Faas Emiel - Filou Hans en Camila - Emma Marlies en Jack - Liv, Saar Donderdag 14 maart is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek, waar om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk. Correspondentieadres: Gladiolenlaan 2,4542 CZ Hoek. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. "In alles zie ik jou" Intens verdrietig zijn wij door het plotseling ontvallen van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve moeder en oma. Bertha (Ber) Deen - de Klerk 17 april 1943 t 5 maart 2019 Wat zullen we je missen! Gerard Ron en Regina Linda en Edgar Kleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Willem Barentszstraat 2,4335 EZ Middelburg Uniek in zijn eigenheid Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en betrokkenheid nemen wij afscheid van Dominicus Johannes Jansen - Minicus - weduwnaar van onze moeder Rie Jansen Sas van GentJo en Marly van der Staal GroedeAnnie van der Staal CadzandFred Overbeeke en Jeanne-Marie Lako GramsbergenToni en Henk Overweg Opa vanMireille en Pieter - Linsey Edwin en Liselotte - Jurre, Elin Marvin en Lilian - Kiron, Ayla Jordi en Ilse - Lauren Ellen en Jolke Tim en Manon Diepbedroefd delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere, van onze zijde is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Sinds 18 augustus 2006 weduwe van Komelis Christiaan Moeliker in de leeftijd van 95 jaar. Kruiningen: P.M. Moeliker Goes: J.J. Moeliker H. Moeliker-Glasbergen Annelies Chris en Elise Levi Rick en Judith Femke Jasper Kapelle: J. Vermerris-Moeliker A.M. Vermerris Lydia en Frank Heidi Francella Jan Onze dank gaat uit naar het verzorgendpersoneel van Zorgcentrum 'Randhof'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Goes, 7 maart 2019 Correspondentieadres: M.D. de Grootstraat 87,4461 WB Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 11 maart van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 12 maart om 13.30 uur in de 'Petrakerk', Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de voornoemde kerk ook nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Ik plaats jou als mijn lichtje aan de hemel in de diepe nacht. Daar schitter jij mij troostend, zodat ik weet dat jij daar op mij wacht. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Josepha Francisca Mathilda Zij overleed op 6 maart 2019 in de leeftijd van 64 jaar. Jürgen en Ilse, Jessie, Kate Nathalie en Jordy Patrick en Kimberley, Fay 9 Bryan Beukenlaan 7,4564 CB St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Francien in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 11 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 12 maart om 14.00 uur in de aula van het cremato rium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. ZV SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTI3DEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/tAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 73