L COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Bertha (Ber) Deen - de Klerk OWEN Antonie de Jong - Tom - Tom de Jong Catharina Minet - van Zetten "In alles zie ik jou" Intens verdrietig zijn wij door het plotseling ontvallen van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve moeder en oma. 17 april 1943 5 maart 2019 Wat zullen we je missen! Gerard Ron en Regina Linda en Edgar Kleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Willem Barentszstraat 2,4335 EZ Middelburg N MEMOR AM pzc.nl/familieberichten P%J vrijdag 8 maart 2019 PM Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve man, onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader in de leeftijd van 91 jaar. Jopie de Jong - van Fraassen Jan, in liefdevolle herinnering Annelies en Marinus Ton en Veroniek Mariëlle en Saskia Klein- en achterkleinkinderen Wij nemen in besloten kring afscheid van Ton. Goes, 5 maart 2019 Correspondentieadres: De Schakel, Flat 327, 's-Gravenpolderseweg 9, 4462 CD Goes Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze lieve, belangstellende zwager en oom Wij zullen hem missen in de familiekring. Kapelle: C. de Back-van Fraassen in herinnering Yerseke: M.M.J. Verwijs-van Fraassen Goes: E.P. van Fraassen-Bruijnzeel Neven en nichten Gelijk het gras is ons kortstondig leven, gelijk een bloem, die op het veld verheven, wel sierlijk pronkt, maar krachtloos is en teêr; wanneer de wind zich over 't land laat horen, dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Dankbaar dat ik haar zo lang in mijn leven mocht houden, geef ik u met veel verdriet kennis dat -aan de start van haar 93e levensjaar- is overleden de liefste en meest zorgzame moeder van de wereld na een fijn huwelijk met hem sinds 1987 weduwe van Pieter Minet Domburg 13 februari 1927 Middelburg 5 maart 2019 De beker was wel héél vol. Ma heeft hem leeggedronken tot de allerlaatste druppel. In liefde heb ik ma losgelaten. Owen Paul Minet correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v.: Dhr. O.P. Minet Postbus 8046 4330 EA Middelburg De herdenking van ma's leven en de crematie plechtigheid zullen in besloten kring plaatsvinden. Lieve vrienden van Dinsdag 5 maart was het een jaar geleden dat wij het vreselijke telefoontje kregen en leefde Vlissingen tussen hoop en vrees. Onze gezamenlijke vrees bleek 8 maart werkelijkheid: we moesten onze Owen laten gaan en hebben samen, onvergetelijk, afscheid van hem genomen. Owen was in al zijn eenvoud bijzonder en uniek: hij legde niet alleen heel Vlissingen stil, hij bracht ook grote delen van Nederland in beweging. Nog altijd gaat er geen dag voorbij dat er niet aan onze Owie wordt gedacht of over zijn spontaniteit wordt gesproken, jullie laten ons dit steeds weten door brieven, kaarten, bloemen, knuffels en warme woorden. Wij zijn zo trots dat zoveel mensen er onvoorwaardelijk voor hem waren. Niet alleen familie en vrienden, zo ook iedereen van de sport, in het bijzonder Groene Ster, Seolto en Walcheren, van DSMS, Blom de Ridder en de hulpverleners van de ambulance, politie en ADRZ. Wat zouden we nog graag een high-five van hem willen., Meghan Lynn, Joey, Haley Steve, Cynthia Angélique en Hans SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43