Koeman of Löw: wie roept Gosens op? Primavera 21 'Als bondscoach belt, laat ik telefoon vallen' Miljonair wil FC Kopenhagen in CL ZIN IN PORTUGAL OF SPANJE? acties.primaverareizen.nl oF bel 010-2452555 Robin Gosens: „Nee, zijn assis tenten hebben me een paar keer zien spelen bij Atalanta Bergamo, omdat ze naar Hans Hateboer en Marten de Roon kwamen kijken, maar ik heb niets gehoord. Eigen lijk is het absurd dat ik die vraag krijg: vijfjaar geleden was ik nog niet eens profvoetballer.'' „Ik heb twee paspoorten, mijn vader is Nederlander. Tot mijn achttiende had ik alleen een Duits paspoort. Ik speelde bij FC Dordrecht en de bondscoach van Jong Oranje informeerde bij mijn zaakwaarnemer of hij me kon se lecteren. Toen heb ik een Neder lands paspoort aangevraagd en kon ik voor beide landen spelen. Ik ben uiteindelijk niet voor Jong Oranje uitgekomen. Ik gebruik al tijd mijn Duitse paspoort, omdat ik daarmee ben opgegroeid. Van daar dat veel mensen het niet we ten, denk ik. Maar ik heb mijn Nederlandse pas al netjes ver- lengd in 's-Heerenberg, daar wo nen mijn ouders vlakbij." „Niet alleen Duits, maar half half. Ik heb twee nationaliteiten en dat voelt ook zo. Ik ben 500 meter van de grens opgegroeid, in Emme rich. Thuis spraken we Duits, dus ik heb pas Nederlands geleerd toen ik hier ging voetballen. Ik ken de cultuur, ik spreek de taal en heb een heel sterke band met Nederland. Als ik gevraagd zou worden voor Oranje en het wordt realiteit, dan ga ik daar natuurlijk over nadenken. Ik denk dat als een bondscoach belt, ik de tele foon uit mijn handen laat vallen." „Dat weet ik niet zeker, maar mijn statistieken als linkerverde diger zijn erg goed, al vind ik dat raar om over mezelf te zeggen. Laat ik het zo zeggen: ik kan me voorstellen dat ze me volgen.'' Racen is nog altijd het mooiste dat er is, het is mijn drug Schoonspringsters net naast podium in Peking REIZEN Hotel Diamante -- Beach Appartementen Esmeralda Appartementen Cabanas Park Appartementen Guadiana X SB vrijdag 8 maart 2019 GO De voorselecties voor de natio nale ploegen zijn bekend. Robin Gosens (24) komt er nog niet in voor. Toch wordt zijn naam steeds vaker genoemd bij Oranje. Apart, want de speler van Atalanta Bergamo is Duits, toch? Fardau Wagenaar Enschede Deze week werd je in de Neder landse media oranje-kandidaat genoemd. Heeft bondscoach Ronald Koeman al gebeld? Maar hoe zit het nou: je bent toch een Duitser? Robin Gosens. foto epa Je hebt ook bij Vitesse en Hera cles gespeeld en spreekt vloei end Nederlands. Je bent ook vaak aangezien voor een Ne derlander. Wat voel je je? Ben je in beeld bij de nationale ploeg van Duitsland? VOETBAL De Deense miljonair Lars Seier Christensen zegt fors te willen investeren om van FC Kopenha gen een vaste deelnemer aan de Champions League te ma ken. De zakenman, rijk gewor den door de verkoop van de door hem opgerichte Saxo Bank, kocht deze week voor een kleine 30 miljoen euro 23 procent van de aandelen van Parken Sport Entertainment, de eigenaars van de voetbal club. Christensen noemt FC Porto als voorbeeld. ,,Door slim te handelen in spelers zijn zij zo ver gekomen. Waarom zou FC Kopenhagen niet kunnen wat Porto doet?" vroeg Christensen zich af tij dens een persconferentie. ,,Als ik naar de toekomst kijk dan moet deelname aan de Champi ons League eerder regel dan uitzondering worden." De club kwam voor het laatst in het seizoen 2016-2017 uit in de groepsfase. Christensen in vesteerde eerder in een ijs- hockeyteam en probeerde te vergeefs de Formule 1 naar De nemarken te halen. De 40-jarige Valentino Rossi begint aan zijn 24e wereld kampioenschap. De negenvou dig wereldkampioen rijdt ko mend seizoen weer op een Ya maha met nummer 46. ZWEMMEN Schoonspringsters Inge Jansen en Celine van Duijn zijn bij de wereldbekerwedstrijd in Peking als vierde geëindigd. De Neder landse vrouwen deden het daarmee net wat beter dan vo rige week in Sagamihara in Ja pan, toen ze vijfde werden. Jan sen en Van Duijn kwamen, bij de 3 meter synchroonspringen, tot een puntentotaal van 269,40. De wedstrijden in Peking en Sa- gamihara maken deel uit van de FINA Diving World Series, waar alleen de beste acht duo's van de wereld aan mee mogen doen. Spanje Costa Blanca Calpe Spanje Costa Blanca Calpe Diverse data in april 8 dagen 2-kamer appartement, logies Diverse data in mei 8 dagen i 2-persoonskamer, halfpension Vlakbij gezellige promenade en strand Leuke restaurants en winkels bij de appartementen Modern hotel met een eigen spa De Boulevard en het strand zijn om de hoek. Van €440 p.p. Van €63a p.p. o.b.v. Z personen* o.b.v. Z personen* Portugal Algarve Cabanas Portugal Algarve Monte Cordo Diverse data in mei 8 dagen 2-kamer appartement tuinzijde logies Ma. 01-04-19 en Ma. 08-04-19 8 dagen studio zijzeezicht, logies Rustige ligging direct aan de lagune Moderne appartementen Centrale ligging in gezellige badplaats Strand voor de deur o.b.v. 2 personen* o.b.v. 2 personen* *Exclusier reserveringskosten en calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 21