COLOFON Familieberichten cf -f FAMILIEBERICHTEN 15 Dionisius Wilhelm van Tilburg Frank Kousemaker DANKBETUIGING donderdag 7 maart 2019 Afscheid is er niet genomen, afscheid zal er nooit komen. Eeuwig fluisteren wij jouw naam, in onze harten blijf je voortbestaan. Verdrietig, maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mee, dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderings- waardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader, opa en mijn broer Dion (Daan) Domburg, 28 juli 1948 t Arnemuiden, 5 maart 2019 Janny van Tilburg-Mellaard Johan en Caroline Jord Jurre Noud Arjan en Bianca Eva Henk Jobse Som Dokter van der Moerstraat 19 4341 GL Arnemuiden Mijn man, onze vader en opa is thuis, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 9 maart van 15.00 uur tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op maandag 11 maart om 14.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 23, Kleverskerke. In deze dienst zal Ds. R. Poesiat voorgaan. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in genoemde kerk. Onze dank gaat uit naar dokter J.C. Ponten, R.D.M. de Kuyper en E. Verhoofstad, voor de deskundige begeleiding. Tevens aan de medewerkers van Zorgstroom, "Team Arnemuiden voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. ar In ons verdriet om het overlijden van mijn man, onze pa en opa mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. De wijze waarop u dit hebt getoond, is ons tot grote steun geweest. Uw aanwezigheid bij het afscheid, door bezoekjes, in kaarten en brieven, met telefoontjes en in uw gebeden, liet u blijken naast ons te willen staan. Wij zeggen u hier hartelijk dank voor. Maddy Kousemaker-de Waard kinderen en kleinkinderen Tholen, maart 2019 pzc.nl/familieberichten PM SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43