FAMILIEBERICHTEN 13 Frans de Graaf CRa£/ <lföoude&Lnq/ - cl%teuA£/ 'Tijs' George de Bakker woensdag 6 maart 2019 OVERLEDEN ^Wissenke^Ae/, SutifievAani/, 6 juli/193^ 3 maart/2019 Maarten Abraham Millenaar Het is goed, we zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. In liefde losgelaten onze moeder', zus, tante en oma Elsa Christina August Cammaart-Freijser weduwe van Joseph Johan Marie Cammaart Hulst, 25 december 1926 Terneuzen, 3 maart 2019 Zelzate: Willem en Rita Terneuzen: Ellen en Peter Hulst: Paula, kinderen en (achter jkleinkinderen Terneuzen: Angele en Seb Finian en Gadrija Maïten en Jeff Angelique en Max Jonathan Correspondentieadres: Scheldekade 43,4531 EH Terneuzen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 8 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 9 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Rie Boudeling-Breure Etiënne Frangois Palmyr Mary Michielsen We hadden je graag nog vele kilometers gegund, helaas heeft het niet zo mogen zijn- Tot ons grote verdriet maar met vele mooie herinneringen hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve pa en super-opa weduwnaar van Melda Mannaert Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Leslie en Henk Caroline en Pieter Joep Hulst: Sylvia en Sjef Linouk Yinke 3 maart 2019 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst t.a.v. familie de Bakker U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 7 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 maart om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. DANKBETUIGING Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, liefde en vertrouwen is plotseling overleden mijn lieve en zorgzame vrouw, onze (schoon)moeder en oma 62 jaar Theo Boudeling Piet en Baukje beide in liefdevolle herinnering Sippie Adriaan en Alieke Thijs Marijke Conny en Ger Annemarie Daniel Annelien Leenders Zuidsingel 78,8255 CH Swifterbant Wij nemen afscheid van haar op vrijdag 8 maart om 12.00 uur in kerkcentrum De Hoeksteen, De Poort 17-19 in Swifterbant. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden aan De Wissel in Dronten. Er is gelegenheid ons te condoleren van 11.00 -11.45 uur in bovengenoemd kerkcentrum. Maar indien wij hopen, hetgeen wij niet zien, zo verwachten wij het met lijdzaamheid. Romeinen 8:25 In liefde gedenken wij weduwnaar van Corry Millenaar-van der Hoeff Axel, 13-11-1928 Terneuzen, 4-3-2019 Kinderen en kleinkinderen correspondentieadres: Populierenstraat 10 4537 XK Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 8 maart om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Onze dank gaat uit naar dr. Munneke en zijn 'engelen zonder vleugels' van de Thuiszorg voor alle goede zorgen. Onverwacht heeft de Heere uit onze familiekring tot zich genomen onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Theo Boudeling in de leeftijd van 84 jaar. Steenbergen: Jeanne de Jager-Boudeling Is de Jager Anna Jacobapolder: Fien Boudeling in herinnering Pita Boudeling-den Hartog Terneuzen: Koos Abrahamse-Boudeling Bram Abrahamse Dronten: Cees Boudeling in herinnering Nelly Boudeling-de Visser Anna Jacobapolder: Jan Boudeling Willy Boudeling-de Visser in herinnering Neven en nichten Houden van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is. We nemen afscheid van onze lieve man, vader en Bompa echtgenoot van Josepha Amelia de Meijer Zaamslag, 2 september 1930 Philippine: Ede: t Terneuzen, 3 maart 2019 José Terneuzen: Terneuzen: Midland Ml (U.S.A.): Jean-Marie en Karin Rosanne en Arjen Derek en Hanna Marjolein en Fernando Freek Jacqueline Jurgen en Anita Melissa en Thijs Mare en Maria Michelle en Mario Eline en Matthew Youp Lotte Correspondentieadres: Spuikompark 12,4553 BC Philippine De afscheidsdienst voor Etiënne is op zaterdag 9 maart om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk, Philipsplein 10,4553 AM te Philippine. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 9.45 uur tot 10.25 uur gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in deze kerk. Na de afscheidsdienst wordt Etiënne begraven op de begraafplaats aan de Mauritswegte IJzendijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader Willen wij u hartelijk bedanken. M.L. de Graaf-Swartelé kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, maart 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.fiamilieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTI3DEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57