3 12 FAMILIEBERICHTEN Henk Doorn - i cRie/ c^oudetln(j/ - c$)teu/i& Jo Stroosnijder Pieternella Kleinepier - Melis woensdag 6 maart 2019 OVERLEDEN "We zijn maar zo kort met elkaar onderweg. Henk Elke dag is een mooie dag om een nieuwe reis te beginnen. Henk zijn laatste reis is begonnen... Kinderarts in ruste Wierden, 30 juni 1946 f Antwerpen, 26 februari 2019 Drieke Doorn-Bouman Familie Doorn Familie Bonman Fazantenlaan 14 4351 RV Veere De crematie heeft in besloten vj\ kring plaatsgevonden. J 1/ Y\ Jan van de Guchte Rust zacht Ome Jan Neven en nichten, Familie Wisse - v.d. Guchte Ome Jan v.d. Guchte cWis&enAmkes 6 fuli/1934 SuüjteztAant/, 3 nvaa/d/2019 Rie Boudeling-Breure Misschien is het omdat het zoo kleintjes ligt weggedoken achter de hooge duinen, schuchter en lief als een bedeesd kind in moeders armen, misschien is het ook wel om de lucht die zoo blauw is en de eeuwige stem van de zee, die murmelt achter den vasten muur van het zand. Zoutelande mijn klein aardsch paradijs Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en altijd betrokken weduwe van Jan Jakob Kleinepier 14 april 1935 "f 4 maart 2019 Rotterdam Peter en Fréderique Jan en Jonne Fré en Paul Marie Eindhoven Anthony en Truc Onze dank gaat uit naar iedereen die onze moeder in de afgelopen jaren heeft bijgestaan. Ooststraat 2 4374 AE Zoutelande Moeder is thuis. Gezamenlijk nemen we afscheid van Pietje op vrijdag 8 maart om 14:00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Ontvangst en mogelijkheid om persoonlijk afscheid te nemen vanaf 13:00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om samen herinneringen te delen. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Pieternella Melis PM Reacties en condoleances kunt u plaatsen op: www.memori.nl/henk-dootn l/Z Uit het juiste hout gesneden., Omarmd door zijn dierbaren heeft mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa en oude opa, thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, het leven losgelaten. 's-Heer Arendskerke 05-08-1924 -5- Kapelle, 04-03-2019 Kapelle Nellie van de Guchte - Bliek Ko (in liefdevolle herinnering) ■f 1970 Middelburg Ada en Theo de Jonge - van de Guchte Hylke en Katrien, Morgot, Hannah Wietse en Annemieke, Guus, Carlijn Gouderak Huib en Thoby van de Guchte - Schrier Mirjam en Mare, Mees, Tijn Esther en Dennis, Rosalie, Dion Manon en Ron, Fay, Miles Kapelle Joke en Nico de Baar - van de Guchte Myron Yerseke René en Annet van de Guchte - Salm Jorn en Ellen Ivar en Naomi Bruëlisstraat 70,4421 CS Kopelle Ter nagedachtenis is er een samenzijn voorafgaande aan de begrafenis, zoterdag 9 maart om 10:30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 4 te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid om te condoleren, daarna zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het team van Cederhof voor de liefdevolle en respectvolle verzorging. Met veel mooie herinneringen denken wij terug aan Gilles en Caty de Jonge-Bliek Kinderen en Kleinkinderen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, liefde en vertrouwen is plotseling overleden mijn lieve en zorgzame vrouw, onze (schoon)moeder en oma 62 jaar Theo Boudeling Piet en Baukje beide in liefdevolle herinnering Sippie Adriaan en Alieke Thijs Marijke Conny en Ger Annemarie Daniel Annelien Leenders Zuidsingel 78,8255 CH Swifterbant Wij nemen afscheid van haar op vrijdag 8 maart om 12.00 uur in kerkcentrum De Hoeksteen, De Poort 17-19 in Swifterbant. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden aan De Wissel in Dronten. Er is gelegenheid ons te condoleren van 11.00 -11.45 uur in bovengenoemd kerkcentrum. Tot onze droefheid is nog onverwachts overleden onze lieve zorgzame schoonzuster Familie Stroosnijder Onverwacht heeft de Heere uit onze familiekring tot zich genomen onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Theo Boudeling in de leeftijd van 84 jaar. Steenbergen: Jeanne de Jager-Boudeling Is de Jager Anna Jacobapolder: Fien Boudeling in herinnering Pita Boudeling-den Hartog Terneuzen: Koos Abrahamse-Boudeling Bram Abrahamse Dronten: Cees Boudeling in herinnering Nelly Boudeling-de Visser Anna Jacobapolder: Jan Boudeling Willy Boudeling-de Visser in herinnering Neven en nichten Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 1 april 2007 weduwe van Jan Jakob Kleinepier Zoutelande Vlissingen 14-4-1935 4-3-2019 Zoutelande: Jan Melis f Henny Melis-Loderus f Zoutelande: Catrien Euser-Melis f Henk Euserf Westkapelle: Sien van Marion-Melis Cor van Marion f Zoutelande: Piet Melis f Grijpskerke: Leny Sturm Zoutelande: Jo Melis Nelly Melis-Lievense Vlissingen: Janny Schaeffer-Melis f Zoutelande: Henk Melis Moniek van der Windt Westkapelle: Anthon Melis Koos Melis-Minderhoud Zoutelande: Ad Melis Liesbeth Melis-Maljaars Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44