Rien Janse FAMILIEBERICHTEN 13 Margaretha Irma van Rattingen COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Egbertus Johannes van Doorn Bert René d' Hert Rien Janse Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze zorgzame en lieve pa en opa echtgenoot van Els van Hal Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Elly van Doom-van Hal Geldermalsen: Erwin Rozemarijn Bart Floris Pepijn Terneuzen: Martin en Chariot Richard Patrick en Danique Stefan 3 maart 2019 Franz Lisztstraat 39,4536 EA Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 maart om 13.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar thuiszorg 'ZorgSaam' en het verplegend personeel van afd. B2 en dagbehandeling Oncologie van ziekenhuis ZorgSaam voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet... Na een periode van ziek zijn en weer terug opknap pen, hebben we nu toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze pa en opa René Petrus Hij overleed op 3 maart 2019 in de leeftijd van 66 jaar. Jilca en Pascal Jip, Puk Lyanke en Kerwin Feliene, Thiebe, Venne Ivanke en Rémy Siep Correspondentieadres: Frans van Waesberghestraat 53,4561 AC Hulst U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 7 maart van 18.30 tot 19.00 uur. We nodigen u uit samen met ons afscheid van hem te nemen in de Basiliek van Hulst op vrijdag 8 maart om 10.30 uur. Aansluitend volgt de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Enkel schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u welkom in café Rue du Nord, Noordstraat 16 te Walsoorden voor een samenzijn. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Pciula de Schepper-Tieleman dinsdag 5 maart 2019 Verdrietig delen we u mee dat is overleden onze broer, zwager en oom We wensen Mien en de kinderen veel sterkte toe. Jo en Co Adriaan Jo Jozien Ria neven en nichten en allen die ons zijn voorgegaan Onze geliefde zwager en oom is overleden, in de leeftijd van 86 jaar Echtgenoot van Mien Janse - de Jonge Richmond UT (USA): Jacques de Jonge Sharon Newton St. Denijs-Westrem (B): Jaap de Schipper Erika Görzel Neven en nichten Terneuzen, 2 maart 2019 echtgenote van André de Schepper Kloosterzande t Kloosterzande 10 juni 1928 2 maart 2019 Altijd samen, nooit alleen Onafscheidelijk, altijd één Afscheid nemen van iedereen waar ze van hield, viel haar zwaar. Met bewondering en respect voor haar wilskracht en gesteund door onze aanwezigheid, heeft ze afscheid genomen van het leven. André Jolanda en Ronald Beitske en Tim Brechje en Rogier Veerle Bosse Christian en Kees Pauline en Youp Rom en Anca Anna Woensdag 6 maart van 15.00 - 16.30 uur en 18.30 - 20.00 uur kan thuis aan de Groenendijk afscheid genomen worden van mijn lieve vrouw, ons MA, schoonmoeder en oma. Vrijdag 8 maart om 14.00 uur vindt de crematie plechtigheid plaats in het uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Correspondentieadres: André de Schepper Groenendijk 35 4587CR Kloosterzande Het zou fijn zijn als u één bloem voor Paula wilt meenemen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Wat heb je voor ons klaargestaan. Je was een schat voor ons allemaal. Rust nu maar uit. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve ma, oma en mémé sinds 2 maart 2018 weduwe van Alouisius Neve Biervliet, 9 maart 1935 IJzendijke, 3 maart 2019 Biervliet: Boekhoute (B): Hamme (B): Henny en Carla Björn en Paula Daisy en Paul Marion en Mario Cindy en Kurt Britt, Brent Anneke en Tim Daan, Lentl, Kaat Peter Carmen Correspondentieadres: H. Neve, Singel 25,4521 BS Biervliet Een speciaal woord van dank aan dokter N. van de Maas en Thuiszorgteam IJzendijke voor de liefdevolle verzorging. De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 8 maart om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5,4515 LA IJzendijke. U bent in de gelegenheid om te condoleren van 10.30 tot 10.55 uur op voornoemd adres. Aansluitend vindt de crematie in besloten kring plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/ËAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55