€20,- Bezoek de Nations League in Portugal! www.sunwebsportsevents.nl 6 Nu icortingp^l mt rS CHAMPIONS LEAGUE REAL MADRID - AJAX #creatingmemories Sports Events LWtKKl 13 februari: Sergio Ramos heeft handen en voeten nodig om Aja- cied Dusan Tadic te bedwingen. Real won in Amsterdam met 1-2, maar mist Ramos in de return. fotos vi images, getty, bsr agency, afp] maandag 4 maart 2019 Sergio Ramos pakte in Amsterdam expres een gele kaart en schorsing: in de return tegen Ajax zou hij toch niet nodig zijn. Maar na drie thuisnederlagen op rij tegen Girona en Barcelona is niemand bij Real Madrid er nog zeker van dat die 1-2 uit de heenwedstrijd volstaat. Edwin Winkels Barcelona Honderdtachtig minu ten voetbal voor ei gen publiek en geen enkel doelpunt ge maakt. Twee wed strijden tegen de aartsrivaal, en dezelfde vergaande gevolgen. Na dat FC Barcelona woensdag Real Madrid al had uitgeschakeld in de halve finales van de beker (0-3) sloeg de Spaanse kampioen zater dagavond met een 0-1 zege ook een schier onoverbrugbaar gat in de competitie. Twaalf punten scheiden de twee. De Champions League, het lie velingsspeeltje van de Madrilenen, is nog de enige prijs die dit seizoen kan redden. De afgelopen drie jaar lukte dat steeds, niet altijd met overtuigend voetbal, soms met wat geluk, maar altijd waren daar de doelpunten om de situatie te redden en dikwijls beter voetbal lende tegenstanders uit te schake len. Doelpunten van Cristiano Ro- naldo, vaak. Die doelpunten zijn weg, ver dwenen naar Juventus, en na drie kwart seizoen heeft de Konink lijke ze nog altijd niet teruggevon den. Tegen Bar^a brak dat gebrek aan effectiviteit de ploeg tweemaal op; enkele goede kansen, vooral vorige week in de bekerwedstrijd, eindigden in afzwaaiers of in de handen van doelman Ter Stegen. Een van onze twintig schoten had in het doel moeten eindigen - Santiago Solari (coach Real) Zaterdag stond vooral een grootse Piqué in de weg, maar creëerde Real zelf ook veel minder moge lijkheden. Dat was ook volgens coach San tiago Solari wat er zaterdag ont brak: ,,We hebben het niet kunnen afmaken. Een van onze twintig schoten had in het doel moeten eindigen." Verder wilde hij zijn ploeg niet afvallen. ,,We hebben als team gestreden, tot het eind. Ik denk dat we alles hebben gedaan wat we moesten doen, behalve het scoren." Maar diep van binnen zal Solari ook andere gedachten heb ben gehad. Op het middenveld was Toni Kroos onzichtbaar en moest Luka Modric vooral achter de tegenstander aanrennen, nu Bar^a weer kon rekenen op de bal vaste spelverdeler Arthur. Gareth Bale Voorin was Reals wonderkind Vinicius opnieuw niet trefzeker, maar in elk geval actiever dan Ga- reth Bale aan de rechterkant. De zelfgekozen eenzaamheid van de Brit daar is net zo groot als in de kleedkamer. Nog pijnlijker was zijn afscheid, na ruim een uur, toen hij bij zijn gang van het veld door een striemend fluitconcert werd vergezeld. Lucas Vazquez zal morgen tegen Ajax gewoon weer op die plek staan, Bale is dan slechts bankzitter. In Amsterdam toonde Real zich drie weken geleden juist uiter mate effectief, met de treffers van Karim Benzema en Marco Asen- sio als optimaal rendement uit de spaarzame kansen. En achterin overleefde Real vooral dankzij Sergio Ramos. De aanvoerder, die zaterdag na een elleboog in het gezicht van Lionel Messi weer eens van het veld gestuurd had moeten worden, is er morgen niet bij. Zijn schorsing is zelfverkozen: Ramos maakte expres een over treding op Kasper Dolberg, zodat hij na de return tegen Ajax met een schone lei verder kan in de Champions League. Omdat hij zijn opzet voor een tv-camera toegaf, deed de UEFA er afgelopen week nog een duel schorsing bo venop. Maar inmiddels voelt Real zich er helemaal niet zo zeker meer van dat het de volgende ronde ook daadwerkelijk haalt. CHAMPIONS LEAGUE Programma Sunweb 27/2 Real M. - Barcelona 0-3 2/3 Real M. - Barcelona 0-1 GO Barsten in bastion Bernabéu ACHTSTE FINALES, RETURNS Morgen 21.00 uur Real Madrid - Ajax (2-1) 21.00 uur Borussia D. - Tottenh. (0-3) Woensdag 21.00 uur Paris SG - ManUnited (2-0) 21.00 uur FC Porto - AS Roma (1-2) Dinsdag 12 maart 21.00 uur Juventus - Atlético M. (0-2) 21.00 uur ManCity - Schalke 04 (3-2) Woensdag 13 maart 21.00 uur Bayern M. - Liverpool (0-0) 21.00 uur Barcelona - Ol. Lyon (0-0) T ussen haakjes uitslagen eerste duels Sunweb 1 3 daagse vliegreis finale Vertrek 8 juni 2* hotel met ontbijt Ind. transfers ter plaatse vanaf €799,- p.p. 6 daagse vliegreis halve finale finale Vertrek 6 juni - 2* hotel met ontbijt I Incl. transfers ter plaatse vanaf €899,- p.p. Fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. 17/2 Real M Girona 1-2 vanaf €679,- p.p. 3 daagse vliegreis halve finale Vertrek 6 juni 2* hotel met ontbijt Ind. transfers ter plaatse vanaf €975,- p.p, 6 daagse vliegreis halve finale finale Vertrek 6 juni 4* hotel met ontbijt Ind. transfers ter plaatse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 34