24 Maaike Antje Ringlever - Poldervaart Maaike Ringlever - Poldervaart Maaike Maaike Mw, M.A. (Maaike) Ringlever - Poldervaart Maaike Ringlever Maaike Ringlever - Poldervaart Maaike Ringlever Piet Manneke maandag 4 maart 2019 OVERLEDEN Veilig in Jezus' armen. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma ~Maaike 14 februari 1948 1 maart 2019 Yerseke: Jan Ringlever Yerseke: Diane en Bennie, Julian, Yasmin, Benjamin Yerseke: Jan-Kees en Silvia, Esmée, Davy, Amy Rozenlaan 21,4401 HD Yerseke De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 7 maart om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, ingang Oude Torenstraat te Yerseke. Aansluitend zullen we haar begraven. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum 'De Haven' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling oncologie van het ADRZ te Goes en naar dokter Mak voor de goede begeleiding Sterven is verhuizen van de wereld naar het hart van de mensen die van je houden. Daar leef je verder. Erg verdrietig delen wij U mede dat is overleden onze lieve, altijd optimistische zus, schoonzus en tante Joop t en Nel t Poldervaart - de Klerk Anneke en Frans Sanderse - Poldervaart Dick Poldervaart Neven en nichten Verslagen en verdrietig maar vol mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin We wensen Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Bram en Sjaan Ria Jos en Karina Lou en Mathilda Barry en Annet Lieve Bedankt voor de fijne vriendschap. Ik zal je missen. Rosa De kerkenraad van de Hervormde Gemeente Yerseke heeft met ontroering kennisgenomen van het overlijden van Van 2012 tot 2019 maakte Maaike deel uit van de kerkenraad als ouderling-pastoraat en heeft zij haar gaven ten dienste gesteld aan de Hervormde Gemeente. Vorig jaar werd ze ziek en haar ziek zijn heeft ze met veel geduld gedragen. Wij wensen Jan, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie de troost toe waarmee Maaike heeft geleefd en die is samengevat in de woorden van Psalm 94:19: "Toen ik door zorgen werd overstelpt, was Uw troost de vreugde van mijn ziel" Yerseke, 1 maart 2019 Het waarom is moeilijk te begrijpen... Geraakt zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Co en Ina Goud Kees en Annet de Koeijer Geschokt zijn wij door het overlijden van Moeder en schoonmoeder van onze vrienden Jankees en Silvia. We wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Antoine en Martje Alvin, Joey, Quinty Verdrietig zijn wij na het overlijden van de (schoon)moeder en oma van Jankees, Silvia, Esmee, Davy en Amy. We wensen Jan en de familie heel veel sterkte en de kracht van God toe. Rens en Mina Willeke en Arie, Jens, Myrna Jacqueline Verdrietig zijn wij door het overlijden van Maaike Ringlever Wij wensen Jankees en Silvia en de familie veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers Murko Seafood en FishXL Mijn hoop is op U gericht Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Maaike Ringlever We wensen Jan, Diane en Bennie, JanKees en Sylvia en kinderen heel veel sterkte toe. Tankstation Steketee Martine en Piet, Vanessa Simon Shania, Sandra, Jef, Dion, Jered, Mare, Nienke, Esther, Jocelyn, JaapJan, Emiel, Johan en JanPaul "De Heer is mijn Herder' Bedroefd zijn we nu we afscheid hebben moeten nemen van mijn innig geliefde man en onze lieve, altijd zorgzame en meelevende pa en opa 17 juni 1928 1 maart 2019 Yerseke: Suus Manneke-Bom Yerseke: Harry, in liefdevolle herinnering Yerseke: Petra Henk Rotterdam: Iris en Niels Middelburg: Germaine, in liefdevolle herinnering Joost Moerplein 121 4401 HZ Yerseke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 4 maart van 19.30 tot 20.00 uur in kerkelijk centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 6 maart om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, ingang Oude Torenstraat te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in kerkelijk centrum 'De Haven' van 16.00 tot 16.30 uur eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. We danken de medewerkers van Buurtzorg en Iriz thuiszorgvoor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze onvergetelijke vriend Piet Manneke Wij wensen Suus en de verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Wim en Tanny Hirdes Kees en Jannie Sinke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde oud werkgever. De heer Manneke Wij wensen zijn vrouw, Petra en Henk en Iris veel sterkte toe. We denken met veel respect aan hem terug als goede werkgever. Johannes en Corrie Chris Piet en Corrie Rijk en Nelleke Jaap en Digna Jan en Ankie Yerseke, 1 maart 2019 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24