FAMILIEBERICHTEN 15 Marinus Daniël Geleijnse PIETER ADRIAAN HENDRIK KRAMER -Piet Dennis Kooger Dennis Kooger Dennis Kooger Marie Dekker - Westveer Marie Dekker - Westveer Dennis Kooger Dennis Kooger Dennis De HEERE is mijn Herder. Psalm 23 Diepbedroefd delen wij u mee dat plotseling is overleden, na een soms moeizaam leven, mijn innig geliefde man, onze vader en opa in de leeftijd van 81 jaar. Goes Cathrien Geleijnse - Niewenhuijse Baarland Jolanda en Ronald Kwadendamme/Driewegen Louis Marlies Cas Jonathan Julius Kruiningen Ineke en Arie Bas Daan Arine Den Haag Simon en Ellen Wij danken hen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. 27 februari 2019 De Graaffstraat 45 4461 WN Goes Op D.V. maandag 4 maart wordt om 14.15 uur een rouwdienst gehouden in het Uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd Uitvaartcentrum. Liever geen bloemen - Maria Francina - Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Goes, 24 oktober 1931 Veere, 25 februari 2019 Veere: Adry Kramer-Nijsse Winssen: Annet en Hubert Huub en Lisanne Stijn Middelburg: Henk Correspondentieadres: Sint Janstraat 20a, 4331 KC Middelburg Op donderdag 28 februari hebben wij hem, overeenkomstig zijn wens, in besloten kring herdacht voorafgaand aan de crematie. - condoleren graag schriftelijk - vrijdag 1 maart 2019 PM Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de echtgenoot van ons fractielid Linda. Woorden schieten tekort. Wij wensen Linda, Dana en Stefan, ouders, familie, vrienden en collega's heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. fractie, wethouder en bestuur Partij Souburg-Ritthem Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Onze geliefde voorzitter en vriend is niet meer. Wat zullen we je missen, de Sinterklaasintocht te Vlissingen zal niet meer hetzelfde zijn... Wij wensen familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Bestuur en werkgroep 'Stichting Vlissings Aktiviteiten Fonds' Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van ons oud jeugdlid Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Leden en leiders van Jeugdbrandweer Vlissingen Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van onze collega Wij verliezen in hem een mooi mens, een fijne en betrokken collega en een vakman die met veel inzet en enthousiasme zijn werkzaamheden en ook vele neventaken binnen onze jachtwerf heeft uitgevoerd. Dennis blijft voor ons altijd lid van ons team! Wij wensen Linda, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en collega's van Amels Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze collega maar zeker ook brandweervriend We gaan je missen als onze bevelvoerder. We wensen Linda, Dana en Stefan, familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Onverwacht nemen wij afscheid van onze collega die over ons waakte als brandweercommandant. We hebben er geen woorden voor, we gaan je enorm missen. Wij wensen Linda, kinderen, familie en vrienden veel sterkte. Collega's en vrienden afdeling productie Amels Erg verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, moesten wij afscheid nemen van onze lieve ma en trotse oma echtgenote van Jo Dekker 17-10-2016 geboren Kruiningen 14 februari 1934 overleden Kapelle 27 februari 2019 Peter en Christel Ella Sharon en Rick Krista Erik en Regien Joey Pascalle Correspondentieadres: Lingestraat 7,4421 KR Biezelinge De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden mijn zus, schoonzus en tante Ina Verburg - Westveer Adri Verburg Kinderen en kleinkinderen Brandweer Amels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43