Alles draait om Zeeland Bloemencorso cruise Groot bereik? Prachtig lichtspektakel bij Burgers' Zoo reiskatern.nl 22 BURCERS ZOO «h Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc vrijdag 1 maart 2019 De gratis PZC app Mis niets, download de app direct: pzc.nl/app Postbus 8759, 3009 AT Rotterdam Tel.: (088) 5722 889 E-mail: rubrieken@persgroep.nl Huis &Tuin Wilt u ook adverteren met een mini? Bel 088-5722 889 of ga naar www.persgroep.nl/adverteren KORTING Dagentree avondevenement Burgers' Light van 22,50 VOOr 16f°* Tickets zijn te bestellen t/m 9 maart, mis het niet! Bestel nu tickets op pzc.nl/burgerslight Bloemencorso Cruise Bestemmingen Inclusief 7-daagse 3*+ riviercruise PC mini Vakman Vakvrouw Schilder, stukadoor en renovatiewerken17€/uur tel.0645922193 adverteren onder een rubriek KONINKLIJKE V Burgers' Light bij Burgers' Zoo is terug: en hoe! In 2019 Legt het Arnhemse dierenpark meer dan ooit de nadruk op beleving en interactie. Bezoekers worden meegenomen in een boeiend lichtspektakel dat hen langs de diverse levensfases van vlinders voert. Een route bestaande uit tientallen sfeervolle Lichtornamenten voert langs vier verschillende podia: van eieren tot rups, pop en de transformatie naar vlinder. Acteurs werken hierbij afwisselend met lichtshows en schaduwspellen. Burgers' Light vindt plaats van 23 februari tot en met 9 maart 2019 en is het park open tot 21 uur. Als extraatje opent Burgers' Zoo vlak voor het evenement een nieuwe grote buitenspeeltuin, ook deze is tijdens Burgers' Light speciaal uitgelicht. Met een dagkaartje kunt u Burgers' Light in de avond gratis bezoeken. ■B□adiiEB *Prijzen zijn inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten. Meer informatie en boeken: Ga voor deze riviercruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1906 of bel met Stip Reizen via 088 - 7070600 - ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur Tijdens deze bijzondere 3*+ riviercruise ontdekt u niet alleen pittoreske steden, maar bezoekt en beleeft u ookde Bloemencorso van de Bollenstreek! 0.a. Enkhuizen, Zaandam en Hoorn ontdekt u op eigen gelegenheid, terwijl de vrolijk gekleurde bloemen, de mooiste praalwagens en gezellige sfeer u tegemoet komen bij de wereldberoemde Bloemencorso. U kijkt uw ogen uit! Daarnaast geniet u aan boord van het fors verbouwde MS Allegro volop van de faciliteiten en comfortabele hutten. De reissom voor deze unieke Bloemencorso cruise is normaal 489,-, maar boekt u vóór 10 maart 2019 dan betaalt u slechts 369,- per persoon! Wees er snel bij, want u wilt de boot toch ook niet missen? - Lelystad, Flevoland - Medemblik, Noord-Holland - Enkhuizen, Noord-Holland - Haarlem, Noord-Holland - Zaandam, Noord-Holland - Hoorn, Noord-Holland Schip: MS Allegro Ons schip is fors verbouwd, dus maak ken nis met het enige echte vernieuwde Stip- schip: het intieme en vriendelijke 3-ster- ren-plus MS Allegro! Sinds 2014 vaart dit vlaggenschip van Calanda Riverline Cruises exclusief voor Stip Reizen, waar door ook het pracht en praal tijdens de bijzondere Bloemencorso Cruise door u wordt aangedaan per MS Allegro. Geniet van diverse faciliteiten aan boord, waaron der een gezellige lounge, het zonnedek, de gloednieuwe wifi-installatie en comforta bele voordeel-, beneden- en bovenhutten. Daarnaast treft u aan boord vrijwel dage lijks entertainment en Stip-begeleiding aan. Tijdens de tussenstops meert het gezellige cruiseschip in onder andere Haarlem, Zaandam Hoorn voor langere tijd aan in de havens, zodat u uitgebreid kennis kunt maken met de bestemmingen. U beleeft gegarandeerd een fijne tijd tij dens aan boord van het MS Allegro! 7-daagse cruise per MS Allegro 3*+, in een huttype zoals beschreven Verzorging o.b.v. volpension Vrijwel dagelijks entertainment Stip-begeleiding aan boord Havengelden Voorwaarden Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl. vervoer van/naar haven Lelystad, niet genoemde maaltijden en drankjes, reis- en annuleringsverzekering, wifi, 35 administratiekosten per boeking en €2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Per prachtig verbouwde MS Allegro O.a. Haarlem, Zaandam Hoorn BoekvoorIO maart! Alléén vertrek op 11 april!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 22